Wyjedź na wakacje!

EccoHoliday - rzetelny organizator wycieczek czarterowych działający na rodzimym rynku od ponad pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu bombowych wypraw egzotycznych i niecodziennych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w Polsce zaoferowali wypoczynki czarterowe w tak odległych krajach. Firma Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje przede wszystkim tygodniowe lub 14-dniowe pobytowe wycieczki lotnicze. Wyloty, jakie firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.


plaża
Przygotowane przez: enjosmith
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Ci którzy wolą relaksować się w indywidualny sposób, firma daje możliwość wyboru tylko przelotu oraz wypożyczenia samochodu już na miejscu. Plusem jest to, że firma może wykonać rezerwację w hotelach na całym świecie. Ecco Holiday to z pewnością biuro podróży dla wymagających ludzi, którzy oczekują obsługi na jak najwyższym poziomie. Wszyscy pracownicy firmy to wyspecjalizowana załoga, która jest w stanie trafnie wybrać wycieczkę wg twoich potrzeb. Zawsze służą swoją nieocenioną wiedzą w zakresie wyboru jak najlepszej podróży.

Egipt to miejsce z niesamowitymi widokami, które są uważane za jedne z najpiękniejszych na całym świecie. Jeżeli chcesz polecieć do tego raju na ziemi to szukaj ofert typu: Egipt wczasy (www.eccoholiday.com/kraj/egipt/).

http://www.eccoholiday.com/
Wyjątkowy region usytuowany w malowniczym krajobrazie, to jedna z najlepszych atrakcji oferty tego biura podróży. Tutaj czeka na ciebie wiele bombowych rozrywek. Jeśli chcesz przeżyć to osobiście, sprawdź: Grecja last minute w biurze Eccoholiday (zobacz).

Jeżeli chcesz przeżyć tego roku swoje wakacje naprawdę nietypowo to musisz polecieć właśnie tutaj. Ten kraj po prostu zachwyci cię swoją kulturą, egzotyką, malowniczymi terenami oraz niesamowitymi zabytkami, które zapierają dech w piersi. Korzystaj z okazji i urzeczywistniaj swoje marzenia.

Ten region to po pierwsze śliczne słoneczne miejsca znajdujące się na terenach tak odjechanych, że nie będziesz chciał wyjeżdżać. Jeśli jesteś miłośnikiem egzotycznej przyrody, niesamowitych zabytków i nietypowej kuchni to musisz udać sięwłaśnie tutaj. Nie możesz zwlekać bo sezon się już zaczął, zatem korzystaj.

Wycieczka z biurem podróży Ecco Holiday to gwarancja pełnego zadowolenia, świetne przeżycia oraz pełno atrakcji za naprawdę niewielkie pieniądze. Priorytetowy cel firmy to przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie wszystkich klientów oraz ich chęć skorzystania z usług firmy ponownie. Jeżeli zawsze marzyliście o odlotowych wakacjach , a nigdy nie mieliście czasu na ich zaplanowanie to musicie skorzystać z usług tego biura podróży.
2005-06-15 00:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.