Czy miłość w Anglii się opłaca? Samotni rodzice z dzieckiem mogą liczyć na wiele zapomóg

O wyszukiwaniu miłości w sieci przeczytamy sporo komentarzy, zarówno popierających jak i nieprzychylnych takiemu sposobowi nawiązywania kontaktów. Powiązania zaczęte przez sieć wykraczają jednak daleko poza granice miejscowości, województw, a nawet państw. Kto wie, czy właśnie w ten sposób nie rozpoczniesz długotrwałego i udanego związku?
rodzice
Przygotowane przez: The National Guard
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wiek, postura, ulubione rozrywki, preferowane cechy u drugiej połówki - teraz dobieramy wedle interesujących nas kryteriów. W portalach miłosnych pomagają w tym awatary i galerie zdjęć kandydatów i kandydatek, opis pasji i prac którymi zajmują się nasi rozmówcy oraz oczekiwania. Internetowi poławiacze drugich połówek przechodzą w ten sposób test zaangażowania. Jakby nie patrzeć portal spłaszcza i przyspiesza relacje, co nierzadko zaprowadza do niepotrzebnych starć i rozstań, które w „normalnych”, niesieciowych warunkach mogłyby potoczyć się inaczej. Wiedzmy, że ścigając ideał, a nie dając sobie czasu, możemy nigdy na taki nie trafić…

Spotkania, które rozpoczęły się po poznaniu się w internecie, to niezmiernie ważny etap nawiązywania znajomości. Mądrze poprowadzone „otwarcie” przekształći się w swoim czasie w przyjacielską relację, którą obuduje prawdziwe uczucie. I tak przez kolejne lata obopólnego
samotni rodzice
Przygotowane przez: Antonio Tajuelo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
zrozumienia - to wszystko co domaga się próby czasu i roztropności nie jest ograniczone dla portali randkowych, a zwłaszcza ich użytkowników. Samotni rodzice, czy rozwodnicy nie mają w życiu łatwej sytuacji na polu „uczuć”. Dawne miłości stały się przeszłością, ale życie pędzi dalej. Przyzwyczajeni do partnera odprowadzającego dziecko do przedszkola, robiącego zakupy, sprzątającego, dawni rodzice zostają sami z dziećmi w czterech ścianach.


W wolnej chwili

W jaki sposób przygotowywać się do chrzcin dziecka?

Chrzciny
Przygotowane przez: Franz Johann Morgenbesser
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, że posiadanie dziecka jest samoistną koleją rzeczy prawie każdego człowieka. Jest to poniekąd nasze wyraz naszego spełnienia w życiu oraz stabilizacji, do którego nieustannie zmierzamy. W tej sytuacji odnotować natomiast wypada, że zostanie rodzicem w kompletnym tego słowa znaczeniu w wielu przypadkach może nas przerastać.


Takowa sytuacja ma także własne plusy, np. za granicą. Związek w Anglii, dodajmy szczęsliwy, paradoskalnie… może być mniej opłacalny niż partner sam z dziećmi. Jakkolwiek to brzmi, matki i ojcowie po przejściach mogą liczyć nawet na kilkaset funtów wsparcia od państwa. W zależności od gromadki chowanych przez małżonka-singla dzieci i dochodów na osobę w rodzinie. To nie koniec socjalnego wsparcia dla rodziców samotnie wychowujących dzieci na Wyspach. Małżeństwa emigrantów z Polski powinny wykorzystać brytyjskie prawo opiekuńcze.
2015-04-08 12:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.