Czy miłość w Anglii się opłaca? Samotni rodzice z dzieckiem mogą liczyć na wiele zapomóg

O wyszukiwaniu miłości w sieci przeczytamy sporo komentarzy, zarówno popierających jak i nieprzychylnych takiemu sposobowi nawiązywania kontaktów. Powiązania zaczęte przez sieć wykraczają jednak daleko poza granice miejscowości, województw, a nawet państw. Kto wie, czy właśnie w ten sposób nie rozpoczniesz długotrwałego i udanego związku?
rodzice
Przygotowane przez: The National Guard
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wiek, postura, ulubione rozrywki, preferowane cechy u drugiej połówki - teraz dobieramy wedle interesujących nas kryteriów. W portalach miłosnych pomagają w tym awatary i galerie zdjęć kandydatów i kandydatek, opis pasji i prac którymi zajmują się nasi rozmówcy oraz oczekiwania. Internetowi poławiacze drugich połówek przechodzą w ten sposób test zaangażowania. Jakby nie patrzeć portal spłaszcza i przyspiesza relacje, co nierzadko zaprowadza do niepotrzebnych starć i rozstań, które w „normalnych”, niesieciowych warunkach mogłyby potoczyć się inaczej. Wiedzmy, że ścigając ideał, a nie dając sobie czasu, możemy nigdy na taki nie trafić…

Spotkania, które rozpoczęły się po poznaniu się w internecie, to niezmiernie ważny etap nawiązywania znajomości. Mądrze poprowadzone „otwarcie” przekształći się w swoim czasie w przyjacielską relację, którą obuduje prawdziwe uczucie. I tak przez kolejne lata obopólnego
samotni rodzice
Przygotowane przez: Antonio Tajuelo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
zrozumienia - to wszystko co domaga się próby czasu i roztropności nie jest ograniczone dla portali randkowych, a zwłaszcza ich użytkowników. Samotni rodzice, czy rozwodnicy nie mają w życiu łatwej sytuacji na polu „uczuć”. Dawne miłości stały się przeszłością, ale życie pędzi dalej. Przyzwyczajeni do partnera odprowadzającego dziecko do przedszkola, robiącego zakupy, sprzątającego, dawni rodzice zostają sami z dziećmi w czterech ścianach.


W wolnej chwili

Szkraby lubią oglądać telewizję, ale trzeba selekcjonować dla nich edukacyjne programy

hasło
Przygotowane przez: Mannish
Podpatrzone na: Mannish
Nie wolno zabraniać dzieciom oglądać telewizję. Faktem jest, że nie wolno siedzieć przed odbiornikiem przez pół dnia. Zatem rozważnie musimy wybierać dla nich edukacyjne programy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.