Portal muzyczny może być dobrym punktem w sieci , gdzie możemy "wrócić" do lat 70.

Każdy z Polaków się zgodzi, że lata 70-te były dla nas jednym z wspaniałych okresów. Bo przecież to w tym czasie kardynał Karol Wojtyła stał się Papieżem. Podczas swego życia był to prawdziwy Kapłan z powołaniem, jaki w późniejszym czasie zmienił świat. To w tym okresie Polska zajęła 3 miejsce w rozgrywkach mistrzostw świata w piłce nożnej. I to w latach 70-tych na sportową emeryturę poszedł najznakomitszy bokser na Świecie - Muhammad Ali (wielbiony przez wielu Polaków), aby następnie wrócić na jeszcze dwie walki.
muzyka
Przygotowane przez: RustyClark (hottnfunkyradio.com)
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W tym okresie także Polska epoka Edwarda Gierka oraz czas buntu i strajku robotników był najwięcej odczuwalny. Na całym globie lata siedemdziesiąte kojarzą się z kryzysem naftowym a również wyścigiem zbrojeniowym. Czas ten to skończenie wojny w Wietnamie a także interwencja radziecka w Afganistanie. W owym okresie powstały także walki o prawa homoseksualistów. Jednak najgłówniejszym elementem, jaki się rozwinął w tej epoce to czynnik muzyczny. Zobacz również: (http://www.royaltyfreeheaven.com/Porady/Wzmocnij-przekaz-podklad-muzyczny-w-prezentacji-multimedialnej_1.html)

W wolnej chwili

Jak prezentuje się wesele międzynarodowe i czy też warto postarać się o takie?

kompozycja
Przygotowane przez: Artur Nowacki
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W obecnej dobie ujednolicenia niemało osób posiada doznanie, jakby okalający nas krąg nieco się skurczył. Jest to naturalnie jakaś metafora, wszakże przyznać należy, że coś w niej jednak jest.


To w siedemdziesiątych latach zaistniał rozwój muzyki disco, rocka progresywnego również hard rocka. Dzięki temu portal muzyczny jest dobrym miejscem w sieci, w którym można "zajść" do lat 70. Chyba nie ma osoby (mówimy tu o starszym pokoleniu), jakiej muzyka z lat siedemdziesiątych nie kojarzyła by się z swoim dzieciństwem. To właśnie wtedy zaistniał niepowtarzalny styl muzyki i styl ubierania (spodnie dzwony, wielkie kołnierzyk itd.).

Był to z pewnością jeden z dziwniejszych okresów, w jakim nowy styl był łączony z muzyką, jaka była muzyką z natury. Dzięki muzyce tamtejszego okresu można było być oryginalnym. Natomiast niesamowity klimat filmów z owego okresu możemy wspominać z wielką nostalgią. A takie tytuły jak "Kojak" z Telly Savalas’em, "Wejście smoka" z Bruce'm Lee czy "Ojciec chrzestny" z Marlon’em Brando, przeszły do historii kina. Należy podkreślić również, iż muzyka na sprzedaż jest współcześnie popularna a dobre kawałki z lat siedemdziesiątych są niezwykle dobrze zbywane. Wejdź na stronę i sprawdź ofertę: http://www.royaltyfreeheaven.com/pl/
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.