Portal muzyczny może być idealnym punktem w sieci , w którym można "wrócić" do lat 70.

Każdy z Polaków przyzna rację, że lata 70-te były dla nas jednym z najwspanialszych okresów. Przecież to w tym czasie kardynał Karol Wojtyła stał się Papieżem. Podczas swego życia był to prawdziwy Kapłan z powołaniem, jaki w późniejszym czasie zmienił świat. To w tym okresie Polska zajęła trzecie miejsce w rozgrywkach mistrzostw świata w piłce nożnej. To w latach 70-tych na sportową emeryturę poszedł najlepszy bokser świata - Muhammad Ali (wielbiony przez wielu Polaków), aby potem wrócić na jeszcze dwie walki.
muzyka
Przygotowane przez: RustyClark (hottnfunkyradio.com)
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W owym czasie także Polska epoka Edwarda Gierka oraz czas buntu i strajku robotników był wielce odczuwalny. Na świecie lata siedemdziesiąte kojarzą się z kryzysem naftowym i wyścigiem zbrojeniowym. Okres ten to skończenie wojny w Wietnamie i również interwencja rosyjska w Afganistanie. W tamtym czasie powstały także walki o prawa homoseksualistów. Ale najgłówniejszym detalem, jaki się rozrósł w tej epoce był czynnik muzyczny. Zobacz również:

W wolnej chwili

Jak prezentuje się wesele międzynarodowe i czy też warto postarać się o takie?

kompozycja
Przygotowane przez: Artur Nowacki
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W dzisiejszej dobie ujednolicenia niemało osób ma wrażenie, niejako okalający nas świat nieco się skurczył. Jest to naturalnie pewna metafora, jednak przyznać należy, iż coś w niej wszakże jest.


To w 70-tych latach powstał rozwój muzyki disco, rocka progresywnego a także hard rocka. Dlatego portal muzyczny jest wspaniałym miejscem w sieci, w którym można "zajść" do lat 70. Chyba nie ma osoby (mowa tutaj o starszym pokoleniu), której muzyka (pianino hybrydowe) z lat siedemdziesiątych nie kojarzyła by się z swoim dzieciństwem. To wtedy powstał oryginalny styl muzyki a także sposób ubierania (spodnie dzwony, wielkie kołnierzyk itd.).

Był to z pewnością jeden z najdziwniejszych okresów, gdzie nowy styl był łączony z muzyką, jaka była muzyką naturalną - fauny. Dzięki muzyce ówczesnego okresu było można stać się oryginalnym. Natomiast niesamowity klimat filmów z owego okresu można wspominać z wielką nostalgią.

Ten proponowany tekst (https://www.muzyka-bez-zaiks.pl/) posiada wciągające dane na omawiany wątek, więc, jeżeli ta kwestia Cię intryguje, to zobacz to koniecznie.

A owe tytuły jak "Kojak" z Telly Savalas’em, "Wejście smoka" z Bruce'm Lee czy "Ojciec chrzestny" z Marlon’em Brando, są w czołówce historii kina. Należy podkreślić też, iż muzyka na sprzedaż jest obecnie popularna a dobre kawałki z lat 70 są bardzo dobrze wyprzedawane. Wejdź na stronę i sprawdź ofertę:


muzyka
Przygotowane przez: Chris Jobling
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Powracając jeszcze do muzyki, zaznaczmy, że rock progresywny największą popularność osiągnął w pierwszej połowie lat siedemdziesiątych. Najpierw wyparty z estrad poprzez falę punk rocka, wrócił on pod postacią rocka neoprogresywnego – podstawowym zadaniem rocka było wzniesienie muzyki na wyższy poziom artystczny. Dzieła te najwięcej utrwaliły się w historii muzyki rockowej, i do dziś są grane a cechują się szczególną wirtuozerią.
2020-05-19 07:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.