Pani szuka pana a pan pani

Ciężko żyć samotnie zwłaszcza, kiedy nie mamy już nastu lat i marzymy o stabilizacji. Jednak, jeżeli w naszym otoczeniu brakuje osoby, która wykazałaby zainteresowanie naszą osobą lub którą my sami byśmy się zainteresowali, to można skorzystać z Internetu. Internet daje możliwość wstawienia ogłoszenie w stylu: pani szuka pana. Być może ktoś będzie zainteresowany. Ludzie wstawiają przeróżne ogłoszenia.


randka
Przygotowane przez: Segafredo Zanetti
Podpatrzone na: Segafredo Zanetti
Część osób pisze dużo, inni są niezbyt wylewni. Niektóre osoby dorzucają swoje zdjęcia inne nie. Wszystko zależy od tego, jaką osobą jesteśmy. Ale, jeśli wybieramy się na taką internetową randkę, tzn. z człowiekiem, którego poznaliśmy przez Internet to postawmy na jakieś publiczne miejsce i dajmy znać komuś ze znajomych, że idziemy się z kimś spotkać. Nigdy nie wiemy, kto w rzeczywistości kryje się po drugiej stronie ekranu.


Poszukujemy swojej drugiej połówki

Obecnie ludzie szukają swojego partnera/partnerki życiowe przez Internet. Nie jest to proste, bo w sieci jest wiele osób, które nie mówią prawdy, ale są również szczerzy i uczciwi ludzie, którzy w końcu chcą
kolacja
Przygotowane przez: Sigma International
Podpatrzone na: Sigma International
kogoś poznać. Jeśli chodzi o granice wiekowe, to mamy cały przekrój, zaczynając od osób w wieku trzydziestu lat bez żadnej górnej granicy. Bywa, że wnukowie zakładają swoimi babciom lub dziadkom profile na portalach randkowych dla ludzi dojrzałych. Nie lubimy patrzeć, jak któraś z bliskich osób siedzi samotnie cały dzień w mieszkaniu i nawet nie ma, z kim porozmawiać. Czasem pani szuka pana, który miałby zostanie jej bratnią duszą - polishhearts.co.uk/a/pani_szuka_pana. A bywa i tak, że młoda matka z dzieckiem chce poznać odpowiedzialnego mężczyznę, który da jej i dziecku poczucie bezpieczeństwa.


Życie pisze różne scenariusze, czasem największy wpływ mamy na swoje życie my sami, a czasem jakieś zupełnie niespodziewane historie. Sporo osób uważa, że nigdy nie założyłoby profilu na portalu randkowym, a później szuka miejsca, w którym można by wstawić ogłoszenie o poszukiwaniu drugiej połówki. Bywa, że udaje się poznać kogoś fajnego, innym razem spotkania poza Internetem okazują się totalną klapą. Bardzo dużo zależy od naszego nastawienia i uczciwości drugiej osoby. Może i nic nie wyjdzie z takiego poszukiwania, ale nie masensu rezygnować może akurat trafimy na tą drugą połówkę jabłka? Oczywiście zawsze będziemy mieli wątpliwości, czy uda się w ogóle stworzyć prawdziwy związek na znajomości, która rozpoczęła się przez Internet. Ale w dzisiejszych czasach nie ma, co umniejszać internetowym znajomościom.
2015-01-21 13:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.