Sklep harcerski zaopatruje każdego gotowego na ciekawe przygody we wszystkie potrzebne rzeczy ażeby wypoczynek wśród natury należał do udanych.

Krzepki skaut jest przyszykowany na jakiekolwiek zdarzenie. Umie znaleźć się też przede wszystkim nużącym terenie. Ma głowę z mnóstwem pomysłów, by poradzić sobie z jakimkolwiek celem.

W harcerstwie osoby uczą się koniecznych zdolności, które z pewnością przydadzą im się w całym życiu. Nabywają samodzielność, spostrzegawczość czy zaradność. Podczas wyjazdów rozwijają zręczność i sprawność fizyczną. Także wdraża im się chrześcijańskie wartości, pragnienie pomagania ludziom, szacunku dla planety. Uczą się też komunikacji i otwartości w relacjach ze wszystkimi.

Wycieczka szkolna
Przygotowane przez: BlackRockSolar
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Organizowane są ćwiczenia gdzie jest zdrowa konkurencja czy współpraca z innymi. Jest to też pierwszorzędne miejsce do zahartowania w terenie i usamodzielnienia. Przyjaźń, dobra rozrywka, wyzwania oraz przygoda - to nierozerwalne części bycia pionierem. By osiągać cele pionierskie zdobywamy szczeble plus sprawność, a również obowiązki zespołowe i nowe wyzwania - w myśl idei harcerskiej bezustannie się doskonalimy by być lepszymi osobami, aktywnymi obywatelami, ażeby jeszcze lepiej radzić sobie w życiu i by chodzić poprzez nie z druhami, w atmosferze przygody także przyjaźni.


W wolnej chwili

Okres zimy najlepszym momentem na kupno komfortowej pary skarpet

skarpety bawełniane
Przygotowane przez: Lee Allison
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Okres zimy to odpowiedni moment do zakupu nowych ciepłych dopełnień odzieżowych. Miękkie skarpety w czasie, gdy za oknem dmucha śniegiem to pierwsza linia obrony przed infekcją zarówno dla najmłodszych oraz dorosłych konsumentów.

Zręczności organizacyjne w terenie to sztuka przetrwania w też w dokuczliwych warunkach miejscowych czy atmosferycznych. Ale mając koło siebie harcerza nie zginiesz. Pionier jest gotowy na wszystkie okazje. Tak samo sklep harcerski jest przygotowany na wszystko. W nim można zaopatrzyć się we wszystkie konieczne rzeczy, które zapewne przydadzą się w jakichkolwiek ewentualnościach - sprzęt turystyczny.

Sklep harcerski zapewnia pionierów od wielu lat. Można tam odnaleźć wszystko. Od kompletnego w tym kurtki i buty po przeróżne dodatki i jedzenie. Śpiwory, maty, namioty oraz plecaki. Można nawet nabyć wyposażenie biwakowe. Czekamy na wszystkich, kto chcę doznać dobrą przygodę, a na pewno dostaniesz wszystko, co będzie Tobie potrzebne do nadzwyczajnego wypoczynku.
2018-08-29 18:50
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.