Ślub
obuwie ślubne
Przygotowane przez: lambsandivydesigns.com
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie obuwie do ślubu wybrać?

Ślub to bezsprzecznie jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu każdej zakochanej pary. Przygotowania do tego ważnego wydarzenia trwają czasami nawet ponad rok, a przyszła panna młoda bardzo dba o to, by prezentować się bajecznie. Elegancka suknia ślubna, welon i pozostałe gadżety są bardzo istotne, ale jednym z najważniejszych elementów stroju są buty ślubne.
przyjęcie ślubne
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Szukanie stosownego miejsca na zorganizowanie wesela

Odszukanie stosownego miejsca na wyprawienie wesela jest jedną z ważniejszych rzeczy w trakcie organizacji ślubu, do której większość ludzi przykłada sporą wagę. Sama organizacja wesela jest nadzwyczaj czasochłonna, wymaga multum pracy i wysiłku, wiąże się też z całkiem ogromnymi kosztami.
Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko
Przygotowane przez: Izabela Sekuła Jak Motyle
Podpatrzone na: abcslubu.pl

Pomysłowe zaproszenia ślubne - gdzie wolno takie kupować?

Organizowanie ślubu oraz wesela związane jest z wieloma sprawami, z jakich wiele młodzi muszą mieć na uwadze jeszcze na długo przed nadchodzącą uroczystością. Wskazane jest pamiętać zarówno o tych ważniejszych sprawach, jak przykładowo znalezienie i wynajęcie sali ślubnej albo wynajem fotografa, jak też o tych mniej istotnych, takich jak na przykład rozdysponowanie gości przy stołach lub też wysłanie zaproszeń ślubnych.
Sala weselna w Dzikiej Zagrodzie
Przygotowane przez: www.nakaszubach.pl
Podpatrzone na: www.nakaszubach.pl

Istotna jest odpowiednia aranżacja sali na wesele

Ślub oraz wesele to tak naprawdę złożona organizacja eventu. Bliscy oraz znajomi zapamiętają na długo tę zabawę. By w pamięci pozostały same rewelacyjne chwile, dokładamy wielu starań do dopinania wszystkiego na ostatni guzik. Jeżeli chodzi o miejsce jak sala weselna zdecydowanie potrafi sprostać dużym wymaganiom konsumentów. W stolicy nie zabraknie oryginalnych miejsc, które można urządzić jako sale na wesele.
zespół na wesele
Przygotowane przez: United States Navy Band
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Na co zwracać uwagę podczas wybierania muzycznego zespołu na swoje wymarzone wesele.

Ile przygotowań jest przed weselem wie tylko ten, kto przez to już miał okazję przejść. Weselna sala, obsługa fotograficzna, suknia ślubna, wybór obrączek i dekoracje kościoła to tylko drobna część tego, co będzie do pozałatwiania w tym czasie. Duża część przyszłych małżonków zaczyna od zarezerwowania sali, a to jednocześnie będzie się wiązać z terminem wesela.
fotografia ślubna
Przygotowane przez: vastateparksstaff
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Utalentowany fotograf do ślubu – jakimi kwestiami dobrze jest kierować się w czasie jego wybierania?

Ciekawe zdjęcia ślubne są jedną z najlepszych pamiątek, które na pewno przywołają zakurzone wspomnienia. Właśnie z tego powodu wybór stosownego fotografa ma podstawowe znaczenie. Powinna to być nie tylko osoba wyjątkowo utalentowana, ale także wyrozumiała, dyskretna oraz przede wszystkim – sympatyczna, jako że wyłącznie wówczas pomiędzy fotografem a parą młodą nawiąże się konieczna więź, dzięki której zdjęcia będą prezentowały się zdecydowanie bardziej naturalnie. W jaki sposób w takim razie wybierać fotografa ślubnego? Które kwestie przede wszystkim należy wziąć pod uwagę?
Różowe buty panny młodej
Przygotowane przez: Eugenio "The Wedding Traveler" WILMAN
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak ślub to za granicą|Myślałaś być może o ślubie poza granicą Polski?

O

Jak ślub to za granicą|Myślałaś być może o ślubie poza granicą Polski?

d kiedy pamiętasz od zawsze pragnęłaś być wyjątkowa. Wiadomo, nie chodziło o jakieś wywyższanie się, najzwyklej w świecie pragnęłaś, by twoje życie nie było nudne, pragnęłaś aby niosło w sobie jakieś istotne wartości. Już w latach szkolnych miałaś odmienny sposób bycia i często swoje zdanie. Miałaś ambitne plany, a część z nich już zrealizowałaś. Czas na następny – ślub cywilny.

Jak znając jednakowoż ciebie nie zdecydujesz się na powszechną ceremonię w urzędzie, lecz będziesz szukać takiego miejsca, ażeby było niezwykle. Myślisz sobie, że najlepiej byłoby zrobić to może na statku, w trakcie rejsu dookoła globu. Albo jeszcze bardziej emocjonująco – lot dookoła świata, lądowanie w jakimś ciekawym miejscu i tam cała ceremonia.
Zdjęcie ślubne
Przygotowane przez: @sage_solar
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Popularne kierunki w fotografii ślubnych

Jeszcze jakiś czas temu, zdjęcia ślubne wykonywane były w zaciszu studia fotograficznego, na namalowanym tle, w określonych pozach. Państwo młodzi, przed uroczystością zaślubin lub tuż po niej, jechali na podobną sesję. Obecnie jest to jednakże zdecydowanie rzadziej spotykane rozwiązanie, a każdy fotograf ślubny stara się nadążać za trendami, jakie pojawiają się na rynku, ponieważ ma świadomość tego, że wyłącznie w takim przypadku narzeczeni będą zainteresowani jego propozycją. Jakie są w takim razie popularne trendy jeśli chodzi o fotografie ślubne?
Palazzo del Capitano - podróże poślubne do Włoch
Przygotowane przez: SzoszonBratku
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Ślub cywilny w Weronie

Jeżeli marzy Ci się wyjątkowe wesele, być może powinnaś pomyśleć o wzięciu mniej klasycznego ślubu. Obecnie polskie prawo daje tak sporo opcji, że na pewno każdy odszuka coś odpowiedniego dla siebie. Być może fajnym pomysłem będzie dla przykładu ślub za granicą.

Planowanie ślubu i wesela – Na co zwrócić uwagę?

Ślub to jeden z najważniejszych dni w w ciągu naszego życia. To właśnie wtedy, człowiek, wraz z ukochaną osobą, formalnie zakłada rodzinę, co jest, dla niego, początkiem nowego życia. Zanim jednak to nastąpi, musimy zaplanować przebieg ślubu i wesela.
O ile w przypadku ślubu czekają nas raczej nieskomplikowane przygotowania, o tyle przygotowanie wesela wymaga dużo więcej zachodu.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.