Archiwa tagu: serial

serial

Telewidz bez aktualnego programu byłby niczym zapominalski turysta podróżujący autobusem bez obowiązującego rozkładu jazdy

Na początku zeszłego stulecia sceptycy napomykali, że telewizja w ogóle nie ma przyszłości, bo siedzenie kilka godzin dziennie przed ekranem telewizora jest całkiem bezsensowne. Jednakże czas pokazał, że mocno się mylili. Oglądanie telenoweli czy filmów dokumentalnych oraz serwisów informacyjnych staje się współcześnie najlepszą formą spędzania wolnego wieczoru. Niektóre programy emitowane w 2015 roku zgromadziły przed telewizorami czteromilionową widownię, co udowadnia, że telewizja ma duże grono wielbicieli.

Jaką funkcję pełni obecnie telewizja?

Odkąd na świecie pojawił się rewolucyjny wynalazek telewizji, rasa ludzka zwariowała na jej punkcie. Pudło telewizyjne stało się obiektem pożądania wszystkich ludzi na naszej planecie. Dzisiaj telewizor jest nieodłącznym elementem naszej egzystencji. Stał się on obowiązkowym elementem wyposażenia dowolnego mieszkania. Zajmuje on również zaszczytne miejsce w naszym salonie. Co raz częściej decydujemy się na parę odbiorników, tak aby każdy domownik posiadał wolność wyboru. Znamy przecież z własnego doświadczenia, w jaki sposób zwykle kończą się bójki o władzę nad pilotem.