Przyjęcie
na wesele
Przygotowane przez: Porto Bay Hotels & Resorts
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Planując wesele zainteresowanie na pewno wzbudzi sala weselna Legnica, nieopodal której znajduje się hotel Legnica - idealny nocleg dla gości

Mimo, że obecnie coraz częściej odchodzi się od szumnych, dwudniowych wesel na rzecz prostej, ale szykownej imprezy, która na ogół wyklucza dzień poprawin i tak w wielu przypadkach w planowaniu wesela uwzględnia się rezerwację pomieszczeń hotelowych dla znajomych. Nic w tym nadzwyczajnego, bowiem w wielu przypadkach goście weselni przybywają z odległych końców Polski, a co jest coraz częściej obserwowane, nawet zza granicy.
Zaproszenia ślubne
Przygotowane przez: http://www.freeimages.com
Podpatrzone na: http://www.freeimages.com

Co mieć na uwadze wybierając idealne zaproszenia na ślub albo na komunię dziecka?

Uroczystości rodzinne to nad wyraz znaczące wydarzenie, toteż szykujemy się do nich już na kilka tyg. bądź nawet kilka miesięcy wcześniej. Gdy zbliża się ślub albo komunia naszej pociechy, szczególnym elementem przygotowań są zaproszenia. W jaki sposób wybrać pierwszorzędne zawiadomienia o nadchodzącej imprezie, gdy na rynku mamy ich wyjątkowo bogaty wybór, więc decyzja nie należy do najprostszych?
paintball gdynia stocznia
Podpatrzone na: www.orlicatravel.pl

Najlepsze imprezy firmowe w Trójmieście

Kiedy myślimy o bałtyckim wybrzeżu, większości z nas na myśl przychodzą niewielkie miasteczka, które jedynie latem odwiedzane, w sezonie zimowym bywają opustoszałe. Jednak inaczej sprawa wygląda w przypadku Trójmiasta, w które poczet wchodzą aż trzy duże miejscowości.
kamerzysta
Przygotowane przez: Dino K.F. Wong
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy wybieranie filmującego na wesele to coś, z jakim należy się spieszyć? O czym wiedzieć, poszukując dobrej do tego osoby?

Każda z par nowożeńców, jaka organizowała swoje weselne przyjęcie, wie jak wiele wysiłku oraz czasu wymaga, by wszystko funkcjonowało idealnie.
wesele, sala weselna
Przygotowane przez: Derek Hatfield
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pociągające pomysły na przyjęcie ślubne dla oryginalnej Pary Młodej

Polskie śluby były do dziś dnia zbyt rutynowe, na całe szczęście to się modyfikuje - głównie dzięki rosnącej popularności blogów z wenami ślubnymi. Prezentujemy tutaj nieco pomysłów na przyjęcie ślubne, które pomogą Wam zaszokować gości , oraz całkowicie wyjść od niezmienności.
Cytrynówka
Przygotowane przez: Luis Rull Muñoz
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdy planujemy jakieś przyjęcie, dobrym napojem będzie wtedy cytrynówka

Obecnie jest niezmiernie wiele powodów do tego, żeby nie tylko spotkać się z przyjaciółmi, ale również żeby być w stanie na spokojnie posiedzieć i porozmawiać z najbliższymi w trakcie wypoczynku bądź zwyczajnie normalnego spotkania. Jest to wyjątkowo ważne, ponieważ tylko w taki sposób da się skonstruować relacje, jakie przeżyją nawet największe kłopoty i które zdołają nam pomóc jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.
Dzieci, śpiew
Przygotowane przez: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Rzetelnie powinniśmy przeanalizować najlepsze atrakcje na eventy

Należy przeanalizować jakie mają być atrakcje na eventyJeśli planujemy robić jakieś przyjęcie plenerowe dla naszych pracowników, to powinniśmy pomyśleć, jak to wszystko powinno się prezentować. Przede wszystkim gdzie powinien się odbyć, kto ma nam zapewnić jedzenie, ale też powinniśmy się zastanowić jakie atrakcje na eventy powinny być tutaj przygotowane.

Problem większości kobiet, czyli w co się ubrać

Kiedy wybieramy się na jakąś imprezę najczęściej musimy zmierzyć się z dylematem co na siebie włożyć. Mężczyźni są w lepszej sytuacji, dobry garnitur męski załatwia sprawę właściwie przy każdej okazji. Na mniej oficjalne okazje koszula i dżinsy sprawdzą się doskonale. A panie? No cóż.. Panie mają znacząco więcej opcji wyboru, zatem i więcej czasu to zajmuje, same sukienki to temat rzeka.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.