Podarunek
śmiech
Przygotowane przez: Donnie Ray Jones
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dowcipne gadżety jako prezent

Jeżeli poszukujesz pomysłu na upominek trafioną niespodzianką jest niepowtarzalny a w dodatku humorystyczny kubeczek, koszulka czy poduszka czy ręczniki reklamowe z napisem. Jest dużo firm, które proponują tego typu usługę. Wszyscy kochają takie gadżety, rozśmieszają, a przede wszystkim są miłym gestem.
przyjęcia
Przygotowane przez: John Perry
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaki ma być prezent ślubny?

Gdy będziemy zaproszeni na jakąś istotną uroczystość, to pragniemy jakoś się odwzajemnić zapraszającym, a co się z tym wiąże, chcemy im dać jakiś ładny prezent.
Wigilia

Z którego rodzaju złota potrafią zostać wytworzone obrączki z brylantami i kto za nie płaci?

Jeżeli nie posiadasz do tej chwili narzeczonej, ale wiesz, że wkrótce musisz się oświadczyć, może powinieneś pamiętać, o paru rzeczach. Dla przykładu, czy jest dla Twojej osoby oczywiste, iż to Ty, jako przyszły nowożeniec musisz nabyć zarówno pierścionek zaręczynowy, lecz również obrączkę?


Z którego rodzaju złota potrafią zostać wytworzone obrączki z brylantami i kto za nie płaci?

Taki oczywisty dla większej części ludzi fakt, nie zawsze jest wszakże w 100% znany dla przyszłego męża.
malowidło - kobiety
Przygotowane przez: Jan Kraus
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaką biżuterię ofiarować swej kobiecie – przewodnik

Panie uwielbiają nosić biżuterię, a jeszcze bardziej ubóstwiają ją otrzymywać od swych gentlemanów. Niestety świat świecidełek jest dla nas często obcy jak też tajemniczy, jednakże to nie przyczyna by się wycofywać! Przygotowałem dla Was kilka reguł, jakimi możemy się kierować kupując biżuterię swoim damom.


Jaką biżuterię ofiarować swej kobiecie – przewodnik

A więc zadecydowałeś, że tym razem podarujesz swojej damie biżuterię.
prezent
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Co powinniśmy kupić na prezent dla taty

Czy wciąż zaznaczymy co kupować na podarunki?

Są różne sytuacje, w związku z którymi chcemy czymś obdarzyć bliskie nam osoby, tak żeby miały świadomość, że o nich pamiętamy. Często niestety mimo wszystko okazuje się być tak, że nie wiemy co kupić, zastanawiamy się, oglądamy przeróżne propozycje, a im ciężej nam znaleźć coś ciekawego, tym mocniej się denerwujemy. To powoduje, że wybór podarunku zamiast być dla nas przyjemnością, przemienia się w katorgę, a co za tym idzie, posiadamy na to znacznie mniej chęci oraz z roku na rok, coraz ciężej będzie nam wybrać coś właściwego.
Zakochana para
Przygotowane przez: MSM Mońki
Podpatrzone na: MSM Mońki

Parę podpowiedzi dla nastoletnich zakochanych, czyli jak bez kompleksów kupować podarunek dla ukochanej osoby

W życiu każdej panienki przychodzi w końcu pora, gdy przyjaciółkom, a może nawet rodzicom, wypada przedstawić swoją sympatię. W obecnych czasach panuje wręcz moda na to, żeby po rynku miasta paradować pod rękę z ukochanym dżentelmen. Jednakże każdy kto ma partnerkę bądź chłopaka, bierze na siebie równocześnie pewne zobowiązania. Do nich z pewnością wliczymy punktualne przybywanie na umówione miejsce spotkań (czytaj randek), jak również wręczanie prezentów ukochanemu lub ukochanej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.