Podarunek
obraz na ścianie
Podpatrzone na: http://dimlab.pl/

Świetne przykłady ciekawych podarunków

Podarunki często sprawiają duży kłopot kupującym. Trudno trafić stuprocentowo w gust drugiej osoby, w szczególności jeśli nie do końca ją znamy. Są też osoby, które właściwie mają wszystko, co jest im potrzebne. Czy funkcjonują prezenty odpowiednie dla każdego?
śmiech
Przygotowane przez: Donnie Ray Jones
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dowcipne gadżety jako prezent

Jeżeli poszukujesz pomysłu na podarek trafioną niespodzianką może być oryginalny a w dodatku humorystyczny kubeczek, koszulka lub poduszka czy ręczniki reklamowe z inskrypcją. Jest sporo firm, które proponują tego rodzaju usługi. Wszyscy kochają takie gadżety, rozweselają, a przede wszystkim są sympatycznym gestem.
przyjęcia
Przygotowane przez: John Perry
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaki ma być prezent ślubny?

Gdy będziemy zaproszeni na jakąś istotną uroczystość, to pragniemy jakoś się odwzajemnić zapraszającym, a co się z tym wiąże, chcemy im dać jakiś ładny prezent.
Wigilia

Z którego rodzaju złota potrafią zostać wytworzone obrączki z brylantami i kto za nie płaci?

Jeżeli nie posiadasz do tej chwili narzeczonej, ale wiesz, że wkrótce musisz się oświadczyć, może powinieneś pamiętać, o paru rzeczach. Dla przykładu, czy jest dla Twojej osoby oczywiste, iż to Ty, jako przyszły nowożeniec musisz nabyć zarówno pierścionek zaręczynowy, lecz również obrączkę?


Z którego rodzaju złota potrafią zostać wytworzone obrączki z brylantami i kto za nie płaci?

Taki oczywisty dla większej części ludzi fakt, nie zawsze jest wszakże w 100% znany dla przyszłego męża.
malowidło - kobiety
Przygotowane przez: Jan Kraus
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaką biżuterię ofiarować swej kobiecie – przewodnik

Panie uwielbiają nosić biżuterię, a jeszcze bardziej ubóstwiają ją otrzymywać od swych gentlemanów. Niestety świat świecidełek jest dla nas często obcy jak też tajemniczy, jednakże to nie przyczyna by się wycofywać! Przygotowałem dla Was kilka reguł, jakimi możemy się kierować kupując biżuterię swoim damom.


Jaką biżuterię ofiarować swej kobiecie – przewodnik

A więc zadecydowałeś, że tym razem podarujesz swojej damie biżuterię.
prezent
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Co powinniśmy kupić na prezent dla taty

Czy mamy pomysły na prezenty?

Są przeróżne sytuacje, w związku z którymi chcemy czymś obdarować ukochane nam jednostki, tak by wiedziały, że o nich pamiętamy. Często niestety jednak dzieje się tak, że nie wiemy co kupić, namyślamy się, oglądamy różne oferty, a im ciężej nam wyszukać coś interesującego, tym bardziej się denerwujemy. To spowoduje, że zakup prezentu zamiast być dla nas przyjemnością, zamienia się w katorgę, a co za tym idzie, mamy na to coraz mniej chęci oraz z roku na rok, znacznie trudniej będzie nam wybrać coś właściwego.
Zakochana para
Przygotowane przez: MSM Mońki
Podpatrzone na: MSM Mońki

Parę podpowiedzi dla nastoletnich zakochanych, czyli jak bez kompleksów kupować podarunek dla ukochanej osoby

W życiu każdej dziewczyny przychodzi w końcu czas, kiedy koleżankom, a może nawet członkom bliskiej rodziny, wypada przedstawić swoją sympatię. W obecnych czasach panuje właściwie moda na to, aby po przedmieściach paradować za rękę z ukochanym facetem. Jednak każdy kto ma dziewczynę bądź chłopca, bierze na siebie równocześnie pewne zobowiązania. Do nich z pewnością wliczymy punktualne przychodzenie na wyznaczone miejsce spotkań (czyli randek), a także dawanie podarunków ukochanemu bądź ukochanej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.