Obrazy
Obraz
Przygotowane przez: http://demur.pl
Podpatrzone na: http://demur.pl

Jeśli pragniesz mieć oryginalne dekoracje w domu, dowiedz się, co można kupić

Niejeden człowiek marzy, aby jego mieszkanko było cudownie urządzone. By było oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Posiadało swój klimat. Na to wszystko wpływa umeblowanie, ozdobne drobiazgi, kolor ścian, ilość promieni słonecznych. Często jednakże to drobiazgi decydują, czy dom posiada w sobie to „coś”.
przykład fototapety powieszonej na ścianie
Przygotowane przez: ilya_ktsn
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak dobrze troszczyć się o splendor swojego mieszkania

Każdej osobie zależy, aby jego lokum przedstawiało sobą niezwykłą klasę. w jej zdobyciu mogą nieraz pomagać obrazy popularnych jak również docenianych malarzy. Jest to rzecz, jaka na pewno umie przydać mieszkaniu nieco życia, jak tez tchnąć w nie nowego ducha. Duże dzieła mistrzów flamandzkich, Picassa czy Van Gogha są w stanie naprawdę sporo zmienić w postrzeganiu niejednego mieszkania. W jaki sposób jednak ich szukać? Wiele może tu pomóc na przykład hasło tego typu jak obrazy na sprzedaż.
sztuka współczesna
Przygotowane przez: Daily Rectangle
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pomysł na oryginalny podarek

Odpowiadając na zapytanie zawarte w tytule, okazuje się że w ... internecie! Istnieje bowiem w internecie niejedna fachowa galeria sztuki współczesnej . Przedstawiają one dorobek najciekawszych współczesnych artystów. Wyselekcjonowane obrazy na pewno zadowolą kolekcjonerów jak też miłośników sztuki. Obrazy, rysunki bądź grafiki które można zdobyć w takich galeriach nadadzą wnętrzom wyjątkowego charakteru.
Naklejka Rilievi Fiorentini
Podpatrzone na: www.bmpolska.com

Zagospodarowanie pustej przestrzeni w nowym apartamencie

Zagospodarowanie pustej przestrzeni w nowym apartamencie

W dużej liczbie domów w Polsce widuje się niezagospodarowane ściany – puste miejsce jest szczególnie nieestetyczne, gdy jest do czynienia ze starym budownictwem, gdzie lokale były bardzo wysokie. Jest wiele sposobów na urządzenie pustych ścian – ostatnio popularność zyskały wszelkich rozmiarów fototapety czy malowane motywy, obrazy również są dobrym pomysłem. Bardziej praktycznym rozwiązaniem może się okazać zawieszenie regałów na książki, bądź dodatkowego oświetlenia – na przykład w formie plafonów. Zastosowanie takiego źródła światła pozwala na pozbycie się efektu niezagospodarowanego miejsca na ścianach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.