Obrazy
Obraz
Przygotowane przez: http://demur.pl
Podpatrzone na: http://demur.pl

Jeśli pragniesz mieć oryginalne dekoracje w domu, dowiedz się, co można kupić

Niejeden człowiek chce, aby jego mieszkanie było pięknie urządzone. By było wyjątkowe jak również niepowtarzalne. Posiadało swój styl. Na takie odczucia wpływa umeblowanie, dodatki, barwa ścian, przepuszczalność promieni słonecznych. Częstokroć jednakże to drobnostki w dekoracji przesądzają, czy dom ma w sobie to „coś”.
przykład fototapety powieszonej na ścianie
Przygotowane przez: ilya_ktsn
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak dobrze troszczyć się o splendor swojego mieszkania

Każdej osobie zależy, aby jego lokum przedstawiało sobą niezwykłą klasę. w jej zdobyciu mogą nieraz pomagać obrazy popularnych jak również docenianych malarzy. Jest to rzecz, jaka na pewno umie przydać mieszkaniu nieco życia, jak tez tchnąć w nie nowego ducha. Duże dzieła mistrzów flamandzkich, Picassa czy Van Gogha są w stanie naprawdę sporo zmienić w postrzeganiu niejednego mieszkania. W jaki sposób jednak ich szukać? Wiele może tu pomóc na przykład hasło tego typu jak obrazy na sprzedaż.
sztuka współczesna
Przygotowane przez: Daily Rectangle
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pomysł na oryginalny podarek

Odpowiadając na zapytanie zawarte w tytule, okazuje się że w ... internecie! Istnieje bowiem w internecie niejedna fachowa galeria sztuki współczesnej . Przedstawiają one dorobek najciekawszych współczesnych artystów. Wyselekcjonowane obrazy na pewno zadowolą kolekcjonerów jak też miłośników sztuki. Obrazy, rysunki bądź grafiki które można zdobyć w takich galeriach nadadzą wnętrzom wyjątkowego charakteru.
Naklejka Rilievi Fiorentini
Podpatrzone na: www.bmpolska.com

Zagospodarowanie pustej przestrzeni w nowym apartamencie

Zagospodarowanie pustej przestrzeni w nowym apartamencie

W dużej liczbie domów w Polsce widuje się niezagospodarowane ściany – puste miejsce jest szczególnie nieestetyczne, gdy jest do czynienia ze starym budownictwem, gdzie lokale były bardzo wysokie. Jest wiele sposobów na urządzenie pustych ścian – ostatnio popularność zyskały wszelkich rozmiarów fototapety czy malowane motywy, obrazy również są dobrym pomysłem. Bardziej praktycznym rozwiązaniem może się okazać zawieszenie regałów na książki, bądź dodatkowego oświetlenia – na przykład w formie plafonów. Zastosowanie takiego źródła światła pozwala na pozbycie się efektu niezagospodarowanego miejsca na ścianach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.