Miłość

Szlachetne złoto czy tytan? Dobieramy ślubne obrączki

Organizacja własnego wesela to prawdziwe wyzwanie, które pochłania bezlik czasu jak też energii. Narzeczeni muszą wykazać się dużą wytrwałością podczas wyboru tak koniecznych elementów ślubnej uroczystości jak odzienia ślubne bądź obrączki ślubne. Zachęcamy do korzystania z porad naszego poradnika i świadomego doboru obrączek, które mają być znakiem Waszej miłości jak też zawartego małżeństwa.
Miłość w wielkim mieście
Przygotowane przez: Antonio Tajuelo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób wolno odkryć przyjaźń i miłość w Anglii?

Dziś wiele osób - zarówno młodszych jak i starszych - decyduje się na odjazd za granicę. Przyczyną tego stanu jest wielokrotnie lepsze życie za granicą, ciekawsza praca i wyższe zarobki.
Przygotowane przez: Jose Miguel Serrano

Jak znaleźć miłość w UK? Wypróbuj serwisy randkowe - znakomity sposób na znalezienie drugiej połówki

Nie każdy ma powodzenie w miłości. O ile do jednych przychodzi sama, o tyle inni są zmuszeni mocniej się postarać, by znaleźć swoją drugą połowę. Sytuacja jest jeszcze trudniejsza, jeśli wyjechaliśmy za granicę i nie mamy zbyt wielu przyjaciół, a słabe opanowanie języka nie pozwala nam na zapoznanie kogoś nowego. Doskonałą metodą na pierwszą – a może nawet następne randki – mogą być portale randkowe.
Przygotowane przez: Darwin Bell

Jakie są możliwości aby znaleźć drugą połówkę za granicą

Szukanie drugiej połówki generalnie nie jest prostym przedsięwzięciem. Wiąże się nierzadko z długotrwałym oczekiwaniem i wieloma rozczarowaniami. Co ważne, wielu ludzi jest zdania, że uczucia nie powinno się poszukiwać na siłę, a więc że należy na nią czekać, a sama się pojawi. Wielu ludzi jednak nie podziela tego zdania i stara się samodzielnie zadziałać na swoje życie pod tym względem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.