Miłość

Szlachetne złoto czy tytan? Dobieramy ślubne obrączki

Organizacja własnego wesela to prawdziwe wyzwanie, które absorbuje bezmiar czasu i energii. Narzeczeni muszą wykazać się dużą cierpliwością przy wyborze tak niezbędnych elementów uroczystości ślubnej jak odzienia ślubne bądź obrączki ślubne. Zachęcamy do skorzystania z porad naszego informatora i świadomego wyboru obrączek, które mają być znakiem Waszej miłości i zawartego małżeństwa.
Miłość w wielkim mieście
Przygotowane przez: Antonio Tajuelo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób wolno odkryć przyjaźń i miłość w Anglii?

Dziś wiele osób - zarówno młodszych jak i starszych - decyduje się na odjazd za granicę. Przyczyną tego stanu jest wielokrotnie lepsze życie za granicą, ciekawsza praca i wyższe zarobki.
Przygotowane przez: Jose Miguel Serrano

Jak znaleźć miłość w UK? Wypróbuj serwisy randkowe - znakomity sposób na znalezienie drugiej połówki

Nie każdy ma powodzenie w miłości. O ile do jednych przychodzi sama, o tyle inni są zmuszeni mocniej się postarać, by znaleźć swoją drugą połowę. Sytuacja jest jeszcze trudniejsza, jeśli wyjechaliśmy za granicę i nie mamy zbyt wielu przyjaciół, a słabe opanowanie języka nie pozwala nam na zapoznanie kogoś nowego. Doskonałą metodą na pierwszą – a może nawet następne randki – mogą być portale randkowe.
Przygotowane przez: Darwin Bell

Jakie są możliwości aby znaleźć drugą połówkę za granicą

Szukanie drugiej połówki generalnie nie jest łatwym zadaniem. Łączy się niejednokrotnie z długotrwałym czekaniem i wieloma rozczarowaniami. Co ważne, wiele osób jest zdania, że uczucia nie powinno się poszukiwać na siłę, a więc że należy jej oczekiwać, a sama przyjdzie. Wiele osób jednak nie podziela tego zdania i próbuje samodzielnie zadziałać na swoje życie pod tym względem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.