Gry

Czy dzieci powinny grać w gry komputerowe?

W rozmaitych mediach można przeczytać, że gry komputerowe są przyczyną wielu zbrodni. Gdy gdzieś tam młody człowiek zastrzeli kogoś, chwilę później pojawiają się wiadomości na temat tego, w jakie tytuły kochał pograć. Nikt z kolei nie informuje o tym, co morderca czytał i jakiego typu muzyki słuchał.
gry na konsole
Przygotowane przez: jareed
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gry na PC to świetne hobby czy strata czasu?

Nie musimy nawet zbytnio orientować się w ogólnie pojętej branży komputerowej aby doskonale zdawać sobie sprawę z tego, że obecnie jest to jedno z podstawowych źródeł rozrywki dla bardzo wielu ludzi na całym świecie. Trudno jednak byłoby się temu dziwić, bowiem trzeba tylko spojrzeć na to, jak dużym zróżnicowaniem cechują się wszystkie gry komputerowe aby od razu przekonać się, że branża ta oferuje coś atrakcyjnego dla dosłownie każdego z nas.
branża
Przygotowane przez: Cayobo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak założyć swoją grupę kabaretową?

Obecnie śmiejemy się ze skeczy rozmaitych grup, jakie występują w telewizji. Dużo jest osób, które chciałyby same występować w telewizji i mają ku temu spore predyspozycje.
rozrywka
Przygotowane przez: wallheater
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób ciekawie oraz dynamicznie spędzać wolny czas w Gdyni?

Ciekawą sugestią na aktywny odpoczynek jest escaperooms. Rozgrywka polega na poszukiwaniu drzwi z zamkniętego pokoju. Rozgrywki akcji typu escape przeznaczone są dla niewielkich grup od dwóch do pięciu osób. Należy się tylko wyrwać z zamkniętego pokoju. Trzeba sugerować się ukrytymi w pokoju wskazówkami i pomocnymi eksponatami.
kupon lotto
Przygotowane przez: Ian Barbour
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Losowanie Lotto – organizuje Totalizator Sportowy

Najciekawsze propozycje, z jakimi wychodzi organizator loterii lotto, to bezsprzecznie możliwość wygrania naprawdę ogromnych pieniędzy. Taka loteria organizowana jest przez Totalizator Sportowy od lat 60. XX wieku. W kraju cieszy się ogromną popularnością, gdyż nasi rodacy ochoczo szukają szczęścia w tego typu rozrywce. Rozmaite gry oraz zabawy pieniężne są wybierane niezwykle chętnie przez wielu ludzi. Dają szanse na spełnienie marzeń, co jest bardzo ważne dla każdego człowieka.
plaża
Przygotowane przez: www.bieriozka.pl

Frajda dla fanów gier planszowych

Dziś frajda dla fanów gier planszowych, czyli takich, którzy preferują rozrywkę w gronie znajomych niż granie w gry typu PC albo PS. Pragniemy zaprezentować wam, serdeczni Czytelnicy dwie genialne gry planszowe – pierwsza wprowadzi gracz w świat fantasy, kolejna natomiast zmusi was abyście wybawili rodzaj ludzki.
koncept gra
Przygotowane przez: Thomas Galvez
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gry planszowe na różne spotkania już nie wyłącznie domeną zarezerwowaną dla dzieci

Gry planszowe używane w przestrzeni domowej podczas różnych spotkań z rodziną, czyli potoczne „planszówki” od zawsze stanowiły sprawdzony sposób na umilenie wspólnie spędzonego czasu.
wysokie napięcie gra
Przygotowane przez: Frank Kovalchek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak zorganizować czas wolny? Jakiego typu zajęcia są najbardziej odpowiednie, by umilić takie momenty?

Każdy z nas czasem wymaga odskoczni od codzienności, czegoś innego niż takie same obowiązki. Istnieje bardzo dużo możliwości, by właśnie jakoś sobie to odreagować, a jedną z bardziej właściwych jest zdecydowanie się na jakąś grę, jaka umili nam wolny czas.


Jak zorganizować czas wolny? Jakiego typu zajęcia są najbardziej odpowiednie, by umilić takie momenty?

Które jednakowoż gry wybrać, jakie będą najlepsze? Wybór jest faktycznie duży, ale na pewno najlepiej wspomnieć o dwóch bardzo ciekawych, wyjątkowych grach.
gra na playstation
Przygotowane przez: Play Among Friends Paf
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie mamy typy gier komputerowych na różnego rodzaju okazje? Czy gry to zawsze strata czasy, jak twierdzą niektórzy?

Gry a komputer do doskonały sposób na nudę. Dla jednych zapewne będzie to stratą czasu, z kolei dla kogoś innego wręcz przeciwnie. Jednak podstawowym argumentem przemawiającym za grami jest to, iż każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Rodzajów gier jest bowiem dość dużo z nastawieniem na naukę różnych umiejętności. Niektóre wzmacniają koncentrację, kolejne refleks, a jeszcze inne pomagają zdobyć wiedzę z jakiejś danej dziedziny.
przyjaciele
Przygotowane przez: Maryland GovPics
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak ułożyć przyjemny wieczór w grupie znajomych?

Spotkania towarzyskie to niewątpliwie szczególnie ważny element mający wpływ na kształtowanie relacji międzyludzkich. Ich utrzymywanie oraz poprawianie w wielu przypadkach wymaga od nas aranżowania spotkań, w których będziemy mogli pogadać z naszymi najbliższymi i przyjaciółmi. Praktyka jednakże ukazuje, że w przypadku rozszerzania naszego grona znajomych mogą wystąpić zauważalne problemy z integracją. Zapoznanie się z nowymi ludźmi powiązane jest przezwyciężeniem stresu oraz przełamaniem się co niestety nie nadchodzi nam bezproblemowo.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.