Gry
rozrywka
Przygotowane przez: wallheater
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób ciekawie oraz dynamicznie spędzać wolny czas w Gdyni?

Interesującą radą na energiczny odpoczynek jest escaperooms. Rozgrywka polega na szukaniu drzwi z zamkniętego pokoju. Gry akcji typu escape przeznaczone są dla grup zazwyczaj od dwóch do pięciu graczy. Należy się tylko wyrwać z zablokowanego pomieszczenia. Należy sugerować się ukrytymi w pomieszczeniu podpowiedziami oraz pomocnymi przedmiotami.
kupon lotto
Przygotowane przez: Ian Barbour
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Losowanie Lotto – organizuje Totalizator Sportowy

Wyjątkowe propozycje, z którymi wychodzi organizator loterii lotto, to niewątpliwie możliwość wygrania naprawdę niemałych pieniędzy. Taka loteria organizowana jest przez Totalizator Sportowy od lat 60. XX wieku. W naszym kraju cieszy się niemałą popularnością, bo Polacy ochoczo szukają szczęścia w tego typu rozrywce. Różne gry i zabawy pieniężne są wybierane bardzo ochoczo przez wielu ludzi. Oferują szanse na spełnienie marzeń, co jest szczególnie istotne dla każdej osoby.
plaża
Przygotowane przez: www.bieriozka.pl

Frajda dla fanów gier planszowych

Dzisiaj „uczta” dla zwolenników gier planszowych, to znaczy tych, którzy wolą zabawę ze znajomymi niż granie w gry na PC czy PS. Chcemy zaprezentować wam, drodzy Czytelnicy dwie świetne planszówki – jedna wprowadzi gracz w świat fantasy, druga natomiast zmusi was abyście wybawili ludzkość.
koncept gra
Przygotowane przez: Thomas Galvez
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gry planszowe na różne spotkania już nie wyłącznie domeną zarezerwowaną dla dzieci

Gry planszowe używane w przestrzeni domowej podczas różnych spotkań z rodziną, czyli potoczne „planszówki” od zawsze stanowiły sprawdzony sposób na umilenie wspólnie spędzonego czasu.
wysokie napięcie gra
Przygotowane przez: Frank Kovalchek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak zorganizować czas wolny? Jakiego typu zajęcia są najbardziej odpowiednie, by umilić takie momenty?

Każdy z nas niekiedy potrzebuje odskoczni od codziennych trosk, czegoś odmiennego niż identyczne obowiązki. Istnieje bardzo dużo możliwości, by właśnie w jakiś sposób sobie to odreagować, a jedną z bardziej właściwych jest wybranie jakiejś gry, która umili nam czas wolny.


Jak zorganizować czas wolny? Jakiego typu zajęcia są najbardziej odpowiednie, by umilić takie momenty?

Jakie jednak gry wybrać, jakie się sprawdzą? Wybór jest naprawdę duży, ale bez wątpienia najlepiej wspomnieć o dwóch szczególnie ciekawych, wyjątkowych grach.
gra na playstation
Przygotowane przez: Play Among Friends Paf
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie mamy typy gier komputerowych na różne okazje? Czy gry to zawsze strata czasy, jak sądzą niektórzy?

Gry komputerowe do świetny sposób na nudę. Dla jednych zapewne będzie to stratą czasu, natomiast dla kogoś innego wręcz przeciwnie. Jednak podstawowym argumentem przemawiającym za grami jest to, iż każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Rodzajów gier jest bowiem bardzo dużo z nastawieniem na naukę różnych umiejętności. Niektóre wzmacniają koncentrację, inne refleks, a jeszcze inne pomagają w zdobyciu wiedzy z jakiejś określonej dziedziny.
przyjaciele
Przygotowane przez: Maryland GovPics
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak ułożyć przyjemny wieczór w grupie znajomych?

Spotkania towarzyskie to niewątpliwie szczególnie wart uwagi element mający wpływ na formowanie relacji międzyludzkich. Ich utrzymywanie oraz poprawianie często postuluje od nas organizowania spotkań, w których będziemy mogli pogadać z naszymi najbliższymi i przyjaciółmi. Doświadczenie tymczasem ujawnia, że w wypadku poszerzania naszego grona znajomych mogą wystąpić pewne trudności z integracją. Zapoznanie się z nowymi znajomymi powiązane jest przezwyciężeniem stresu oraz przełamaniem się co a nieszczęście nie przychodzi nam łatwo.
Kobieta zwiedzająca
Przygotowane przez: Dalibor Tomic
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Aktywny wypoczynek. Jaki wybrać?

W jaki sposób spożytkować wolny czas? W ruchu, rzecz jasna! Jest tak dużo sposobów na aktywne zagospodarowanie czasu, iż w końcu od za dużej ilości możliwości już kompletnie nie nie wiemy, co robić.
Zestaw gier towarzyskich
Przygotowane przez: home&you
Podpatrzone na: home&you

Imprezowe planszówki

Od kilku lat gry planszowe strategiczne, logiczne czy wojenne podbijają oprócz serc młodzieży zarazem nieraz serca dorosłych. Różne osoby umawiają się przy planszówkach w domach, kawiarniach, pubach czy świetlicach. W grupie podbijają księstwa, walczą z potworami, współzawodniczą o ograniczone zapasy i skarby czy wymieniają się materiałami na średniowiecznych szlakach handlowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.