Garnitury
pierwsza komunia święta
Przygotowane przez: Steven & Courtney Johnson & Horwitz
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dobór eleganckich strojów na komunię dla dzieci w zdecydowanej mierze zależy od parafii

Wybór odpowiednich strojów komunijnych dla dzieci w ogromnym stopniu zależy od kościoła, w którym będzie mieć miejsce uroczystość. W niektórych kościołach można wybrać dowolny strój komunijny, co oznacza, że rodzice we własnym zakresie nabywają dzieciakom odpowiednie ubiory. Chłopcy zwykle idą do komunii w garniturach, dziewczynki natomiast najczęściej w białych sukienkach. Są jednak i takie parafie, w jakich wybiera się o wiele bardziej skromniejszy i jednolity strój.
komunia
Przygotowane przez: Wojciech Doganowski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Ten moment okazuje się niezwykły dla twej córki, powinna doprawdy pięknie wyglądać!

Każdego roku w maju w polskich kościołach odbywają się uroczystości, w czasie których dzieci przystępują do Pierwszej Komunii Świętej. To podniosła chwila, kiedy dziecko pierwszy raz może całkowicie brać udział w mszy świętej.
rodzina na I Komunii Świętej
Przygotowane przez: Pawel Loj
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kostiumy do Komunii. Co powinno założyć Twoje dziecko.

Każdy dobrze wie, że dzieciaki stresują się, kiedy mają przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej. Muszą najpierw poznać cały katechizm, później przygotować się do całej mszy, pamiętać, co kiedy mówią, to naprawdę nie jest łatwe. W dodatku powinny ładnie wyglądać. Był czas, kiedy wszystkie dzieci musiały mieć alby. Chciano, żeby każde dziecko wyglądało identycznie. W niektórych parafiach nadal na Komunię ubiera się alby, ale są również parafie gdzie powróciły sukienki komunijne. Z tego powodu kolejną sprawą dla mam dziewczynek idących do Pierwszej Komunii jest zakup sukienki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.