Fotografia
maska
Przygotowane przez: Ben Fredericson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak wygląda nowoczesny teatr?

Na kulturę wszystkich narodów wpływa dużo aspektów. Kultura współczesna zawiera wszelkie zjawiska z nią związane, dziejące się aktualnie i wywierające wpływ na życie kulturalne w kraju. Do głównych części kultury należą takie aspekty jak sztuki plastyczne, muzyka lub literatura. Liczą się sukcesy określonego narodu na polu tych dziedzin, jak również uzdolnieni ich przedstawiciele.
wesele
Przygotowane przez: micadew
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Do odważnych świat należy - czyli pomysł na udaną sesję ślubną. Zanim zdecydujesz zobacz nasze rady

Normą jest, że nowożeńcy decydują się na fotografie z momentu przygotowań do ślubu, z błogosławieństwa, z ceremonii i dalej już z zabawy, a do tego jeszcze dochodzi plener. Poza tym wiemy, iż im więcej fotografii tym zabawniej, a w dodatku jeszcze przyjmujemy, iż fotograf będzie umiał złapać każdego gościa chociaż na kilku przeróżnych fotografiach. Ale coraz częściej przytrafiają się fotografie zadziwiające, a wręcz fantastycznie odważne.
Zdjęcie z powietrza
Przygotowane przez: Arnaud Abadie
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Ciekawe ujęcia z lotu ptaka

W ostatnim czasie postęp technologiczny jest błyskawiczny. Na rynku dostępne są funkcjonalne modele telefonów komórkowych oraz zróżnicowany wybór gadżetów elektronicznych. Ich najistotniejszym zadaniem jest uproszczenie człowiekowi codziennego życia w maksymalnym stopniu. Aż trudno jest sobie wyobrazić jak daleko może się to posunąć.
fotograf ślubny
Przygotowane przez: Weselni Paparazzi
Podpatrzone na: abcslubu.pl

Ten wspaniały moment zasługuje na zachowanie w pamięci, zatrudnij fotografa, który zrobi ci najpiękniejszą sesję ślubną

Dzień ślubu okazuje się niezwykłym dla większości osób, nie bez powodu otrzymuje zatem adekwatną oprawę w formie pięknych strojów lub eleganckiego wesela. Ta doskonała oprawa może zostać w pamięci na długi czas, przez to większość par decyduje się uwieczniać dzień swego ślubu na filmie video, jak również na zdjęciach.
wesele
Przygotowane przez: Derek Hatfield
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wesele to normalnie bardzo ważna uroczystość dla wszystkich

Wesele to bardzo ważna uroczystość dla chyba każdej pary narzeczonych. Poprzedza go wiele miesięcy przygotowań, sporo ważnych do podjęcia decyzji i spraw do rozwiązania. Przygotowania do ślubu zacząć się powinno wiele miesięcy przed terminem, gdyż już wówczas trzeba pomyśleć o wynajęciu odpowiedniej sali. Równocześnie, kiedy będzie się już znało datę, można także pomyśleć o oprawie muzycznej. Większość młodych par decyduje się na zamówienie zespołu weselnego, ale w rosnącej liczbie przypadków można spotkać na tego typu uroczystościach dj-ów którzy puszczają najnowsze muzyczne przeboje.
aparat marki Nikon
Przygotowane przez: Jay Kim
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaki fotograf ślubny zrobi więcej aniżeli inni fotografowie?

Fotografia to niezwykły rytuał, który zapewnia ponadczasowość naszych wspomnień. Fotograf zaś to czarodziej potrafiący uwiecznić niecodzienne chwile w sposób wyjątkowy. W dzisiejszych czasach natomiast, gdy aparaty fotograficzne są wszędzie dostępne, w smartfonach, telefonach, laptopach, kiedy prosty sprzęt można kupić już za niewielkie pieniądze, wiele osób rezygnuje z profesjonalisty. Czy to dobry krok?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.