Fotograf
ślub - para

Ślub w obiektywie – fotografia ślubna

Dzień naszego Ślubu. Tak długo wyczekiwany i wyśniony w snach. Wszystko perfekcyjnie zaplanowane. Doniosła chwila. Czy jest sposób by zatrzymać ten moment? Choć na chwilę?
fotografia ślubna
Przygotowane przez: Dave Hayward
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pamiątki ze wesela znajomych

Wachlarz usług fotograficznych jaki wykonują studia fotograficzne jest współcześnie niezmiernie duży. Począwszy od zdjęć wykonywanych paniom brzemiennym, poprzez zdjęcia nowo narodzonych dzieci, chrzciny, fotografie rodzinne, komunijne, i z wszelakich innych świąt rodzinnych. Chcę jednak w tym momencie skupić się konkretnie na fotografiach robionych przy sposobności tak ważnego święta jak ślub.
Tradycje weselne
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Pamiętajmy o fotografie weselnym

Jeżeli czytasz te słowa, to z całą pewnością Ten Dzień cały czas jest przed Tobą i akurat jesteś na etapie planowania oraz podejmowania związanych z nim decyzji. Tak, to prawda, wesele to wiele przygotowań, godziny debat i najważniejsze: wiara, że nasze wesele będzie długo odtwarzane w pamięci przez biesiadników.
mężczyzna

Co może zaproponować nam DJ na naszym weselu oraz czy goście dobrze będą się bawić?

Jest wiadome, iż na weselisku chcemy mieć najlepszą muzykę, a do tego jeszcze kogokolwiek, kto poprowadzi wszelakie konkursy. Możemy zdecydować się na jakiś Zespół muzyczny lub na DJ-a.
fotograf
Przygotowane przez: Nicolas Buffler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najważniejszy dzień w życiu, a może jeden z bardziej ważnych? Ślub! Jak go uczcić? Na pewno wspaniałymi zdjęciami

Istnieją takie wydarzenia w życiu, o jakich bez wątpienia możemy pomyśleć, że są szczególne. Czekamy na nie z niecierpliwością, ale i lekkim stresem, bo nie jesteśmy pewni, jak to się wszystko ułoży.
fotograf
Przygotowane przez: Charlie Marshall
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakich powodów warto zamówić usługi profesjonalisty?

Profesjonalna oprawa fotograficzna jest wyjątkowo istotna w przypadku najistotniejszych sytuacji w naszym życiu. Do nich z kolei na pewno powinniśmy zaliczyć ślub, który dla wielu osób stanowi niezapomniane przeżycie. Dzięki profesjonalnemu fotografowi zapewnimy sobie pamiątkę na kolejne lata, do której z nieskrywanym uśmiechem będziemy wracać wspomnieniami.
para młoda w plenerze
Przygotowane przez: Zih Yang Lin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fotograf ślubny w Łodzi - jak zachować najpiękniejsze wspomnienia na zawsze?

Wszyscy z nas przeżywają chwile, które chciałoby się zatrzymać na wieki. Momentów wartych zastopowania jest tak dużo, ilu ludzi - każdy człowiek doświadczy we własnym życiu czegoś, na myśl o czym będzie rodziło się w nim ciepłe uczucie.
obiektyw
Przygotowane przez: Eugene Romanenko
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak zachować najcudowniejsze życiowe okoliczności? Na pewno najlepsza będzie profesjonalna fotografia

Kiedy najkorzystniej robić zdjęcia? Najlepiej zawsze, gdyż dzięki temu mamy okazję złapać wspomnienia z danego wydarzenia. Szczególnie jednak rodzaj uroczystości jest bardziej pożądany niż inne. Faktem jest bowiem, że najistotniejsze w naszym życiu są pewne wydarzenia, pewne punkty, do których dążymy i mamy nadzieję je zapamiętać je jak najdłużej.
fotografia ślubna
Przygotowane przez: vastateparksstaff
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Utalentowany fotograf do ślubu – jakimi kwestiami dobrze jest kierować się w czasie jego wybierania?

Ciekawe zdjęcia ślubne są jedną z najlepszych pamiątek, które na pewno przywołają zakurzone wspomnienia. Właśnie z tego powodu wybór stosownego fotografa ma podstawowe znaczenie. Powinna to być nie tylko osoba wyjątkowo utalentowana, ale także wyrozumiała, dyskretna oraz przede wszystkim – sympatyczna, jako że wyłącznie wówczas pomiędzy fotografem a parą młodą nawiąże się konieczna więź, dzięki której zdjęcia będą prezentowały się zdecydowanie bardziej naturalnie. W jaki sposób w takim razie wybierać fotografa ślubnego? Które kwestie przede wszystkim należy wziąć pod uwagę?
Para młoda przy samochodzie
Przygotowane przez: John Gillespie
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Przed ślubem jest tak dużo do zorganizowania!

Ślub to dla przyszłych małżonków mnóstwo przygotowań, które czasami mogą trwać kilka miesięcy. Organizując ten jedyny dzień w życiu większość młodych par rozpoczyna od zarezerwowania sali na wesele. W części lokali, tych najbardziej popularnych, sale są rezerwowane kilkanaście miesięcy przed terminem, więc można zrozumieć, że od tego się zaczyna.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.