Fotograf
ślub - para

Ślub w obiektywie – fotografia ślubna

Dzień naszego Ślubu. Idealny i wyśniony. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Doniosła chwila. Czy istnieje sposób by zatrzymać ten moment? Choć na chwilę?
fotografia ślubna
Przygotowane przez: Dave Hayward
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pamiątki ze wesela znajomych

Wachlarz usług fotograficznych jaki wykonują studia fotograficzne jest współcześnie niezmiernie duży. Począwszy od zdjęć wykonywanych paniom brzemiennym, poprzez zdjęcia nowo narodzonych dzieci, chrzciny, fotografie rodzinne, komunijne, i z wszelakich innych świąt rodzinnych. Chcę jednak w tym momencie skupić się konkretnie na fotografiach robionych przy sposobności tak ważnego święta jak ślub.
Tradycje weselne
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Pamiętajmy o fotografie weselnym

Jeżeli czytasz te słowa, oznacza to, że dzień ślubu jest dopiero przed Tobą i właśnie jesteś na etapie planowania oraz podejmowania związanych z nim decyzji. Tak, to prawda, wesele to wiele przygotowań, godziny dyskusji i wiara, iż nasze wesele będzie długo wspominane przez gości.
mężczyzna

Co może zaproponować nam DJ na naszym weselu oraz czy goście dobrze będą się bawić?

Jest wiadome, iż na weselisku chcemy posiadać doskonałą muzykę, a do takiego ponadto kogoś, kto poprowadzi różne konkursy. Moglibyśmy zadecydować się na pewien Zespół muzyczny lub na DJ-a.
fotograf
Przygotowane przez: Nicolas Buffler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najważniejszy dzień w życiu, a może jeden z bardziej ważnych? Ślub! Jak go uczcić? Na pewno wspaniałymi zdjęciami

Istnieją takie momenty w życiu, o jakich z pewnością możemy powiedzieć, iż są wyjątkowe. Oczekujemy na nie z utęsknieniem, lecz i małymi wątpliwościami, bo nie mamy pewności, jak to się wszystko odbędzie.
fotograf
Przygotowane przez: Charlie Marshall
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakich powodów warto zamówić usługi profesjonalisty?

Profesjonalna oprawa fotograficzna jest wyjątkowo istotna w przypadku najistotniejszych sytuacji w naszym życiu. Do nich z kolei na pewno powinniśmy zaliczyć ślub, który dla wielu osób stanowi niezapomniane przeżycie. Dzięki profesjonalnemu fotografowi zapewnimy sobie pamiątkę na kolejne lata, do której z nieskrywanym uśmiechem będziemy wracać wspomnieniami.
para młoda w plenerze
Przygotowane przez: Zih Yang Lin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fotograf ślubny w Łodzi - jak zachować najpiękniejsze wspomnienia na zawsze?

Zdarzają się momenty, które chciałoby się zachować na zawsze. Momentów wartych uwiecznienia jest tyle, ilu ludzi - każdy człowiek dożyje w swoim życiu czegoś, na myśl o czym będzie rodziło się w nim przyjemne uczucie.
obiektyw
Przygotowane przez: Eugene Romanenko
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak zachować najcudowniejsze życiowe okoliczności? Na pewno najlepsza będzie profesjonalna fotografia

Kiedy najkorzystniej robić zdjęcia? Najlepiej zawsze, gdyż dzięki temu mamy okazję złapać wspomnienia z danego wydarzenia. Szczególnie jednak rodzaj uroczystości jest bardziej pożądany niż inne. Faktem jest bowiem, że najistotniejsze w naszym życiu są pewne wydarzenia, pewne punkty, do których dążymy i mamy nadzieję je zapamiętać je jak najdłużej.
fotografia ślubna
Przygotowane przez: vastateparksstaff
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Utalentowany fotograf do ślubu – jakimi kwestiami dobrze jest kierować się w czasie jego wybierania?

Piękne zdjęcia ze ślubu są jedną z najlepszych pamiątek, jakie na pewno przywołają zakurzone wspomnienia. Właśnie z tego względu wybór odpowiedniego fotografa ma podstawowe znaczenie. Powinna to być nie tylko osoba faktycznie utalentowana, ale także wyrozumiała, dyskretna i co najważniejsze – sympatyczna, gdyż jedynie wtedy pomiędzy fotografem a parą młodą nawiąże się niezbędna więź, dzięki której zdjęcia będą prezentowały się zdecydowanie bardziej naturalnie. Jak w takim razie zatrudniać fotografa ślubnego? Które kwestie przede wszystkim należy wziąć pod uwagę?
Para młoda przy samochodzie
Przygotowane przez: John Gillespie
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nasze zmagania do ceremonii zaślubin

Ślub to dla młodej pary mnóstwo przygotowań, jakie niekiedy będą trwały ponad rok. Organizując ten jedyny dzień w życiu zdecydowana większość par młodych zaczyna od zarezerwowania sali. W części lokali, tych najbardziej popularnych, sale są rezerwowane kilkanaście miesięcy przed terminem, więc jest zrozumiałe, że od tego się zaczyna.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.