Fotograf
ślub - para

Ślub w obiektywie – fotografia ślubna

Dzień naszego Ślubu. Wymarzony i wyśniony. Wszystko perfekcyjnie zaplanowane. Niezapomniana atmosfera. Czy istnieje sposób by zatrzymać ten moment? Choć przez chwilę?
fotografia ślubna
Przygotowane przez: Dave Hayward
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pamiątki ze wesela znajomych

Wachlarz usług fotograficznych jaki wykonują zakłady fotograficzne jest współcześnie bardzo duży. Zacząwszy od zdjęć wykonywanych paniom brzemiennym, poprzez zdjęcia nowo narodzonych maleństw, chrzciny, fotografie rodzinne, komunijne, i z wszelkich innych świąt rodzinnych. Chcę jednak w tym miejscu skoncentrować się szczegółowo na zdjęciach realizowanych przy sposobności tak ważnego święta jak ślub.
Tradycje weselne
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Pamiętajmy o fotografie weselnym

Jeżeli trafiłeś na tę stronę, to z całą pewnością dzień ślubu cały czas jest przed Tobą i póki co, jesteś na etapie organizowania całego przedsięwzięcia. Fakt, wesele to wiele przygotowań, godziny dyskusji i wiara, że nasze wesele będzie przez długi czas wspominane przez biesiadników.
mężczyzna

Co może zaproponować nam DJ na naszym weselu oraz czy goście dobrze będą się bawić?

Wiadomo, iż na weselisku pragniemy posiadać doskonałą muzykę, a do takiego jeszcze kogoś, kto poprowadzi wszelkie zabawy. Możemy zadecydować się na jakiś Zespół muzyczny albo na DJ-a.
fotograf
Przygotowane przez: Nicolas Buffler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najważniejszy dzień w życiu, a może jeden z bardziej ważnych? Ślub! Jak go uczcić? Na pewno wspaniałymi zdjęciami

Są tego typu wydarzenia w życiu, o których z całą mocą możemy pomyśleć, że są szczególne. Czekamy na nie z tęsknotą, jednak i małymi wątpliwościami, bo nie jesteśmy pewni, jak to się wszystko potoczy.
fotograf
Przygotowane przez: Charlie Marshall
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakich powodów warto zamówić usługi profesjonalisty?

Profesjonalna oprawa fotograficzna jest wyjątkowo istotna w przypadku najistotniejszych sytuacji w naszym życiu. Do nich z kolei na pewno powinniśmy zaliczyć ślub, który dla wielu osób stanowi niezapomniane przeżycie. Dzięki profesjonalnemu fotografowi zapewnimy sobie pamiątkę na kolejne lata, do której z nieskrywanym uśmiechem będziemy wracać wspomnieniami.
para młoda w plenerze
Przygotowane przez: Zih Yang Lin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fotograf ślubny w Łodzi - jak zachować najpiękniejsze wspomnienia na zawsze?

Są chwile, które chciałoby się zatrzymać na wieki. Okazji wartych zapamiętania jest tyle, ilu ludzi - każdy spośród na dożyje we własnym życiu czegoś, na wspomnienie czego będzie budziło się w środku nostalgiczne uczucie.
obiektyw
Przygotowane przez: Eugene Romanenko
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak zachować najbardziej cudowne życiowe wydarzenia? Faktycznie najlepsza będzie profesjonalna fotografia

W jakich sytuacjach warto robić zdjęcia? Najlepiej we wszystkich, ponieważ dzięki temu możemy uchwycić pamięć o danym wydarzeniu. Zwłaszcza jednak typ uroczystości jest bardziej pożądany niż inne. Wiadomo bowiem, że najważniejsze w naszym życiu są pewne wydarzenia, pewne punkty, do których dążymy i mamy nadzieję je zachować w pamięci je jak najdłużej.
fotografia ślubna
Przygotowane przez: vastateparksstaff
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Utalentowany fotograf do ślubu – jakimi kwestiami dobrze jest kierować się w czasie jego wybierania?

Atrakcyjne fotografie ze ślubu są jedną z najpopularniejszych pamiątek, jakie z pewnością przywołają zakurzone wspomnienia. Właśnie z tego względu wybór stosownego fotografa ma duże znaczenie. Powinna to być nie tylko osoba szczególnie utalentowana, ale także wyrozumiała, dyskretna i co najważniejsze – sympatyczna, ponieważ jedynie wtedy pomiędzy fotografem a parą młodą nawiąże się konieczna więź, dzięki której zdjęcia będą prezentowały się zdecydowanie bardziej naturalnie. W jaki sposób w takim razie wynajmować fotografa ślubnego? Które kwestie w szczególności warto mieć na uwadze?
Para młoda przy samochodzie
Przygotowane przez: John Gillespie
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Przed ślubem jest tak dużo do zorganizowania!

Ślub to dla młodej pary wiele przygotowań, które niekiedy mogą trwać ponad rok. Organizując ten jedyny dzień w życiu większość par młodych zaczyna od zarezerwowania sali. W niektórych lokalach, tych najbardziej popularnych, sale trzeba zarezerwować kilkanaście miesięcy wcześniej, więc jest zrozumiałe, że od tego się zaczyna.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.