Dziecko
Plac zabaw dla dzieci
Przygotowane przez: Legi
Podpatrzone na: Legi

Bezpieczne place zabaw dla dzieci - świetna zabawa oraz spore bezpieczeństwo

Plac zabaw dla dzieci to miejsce, w którym bawią się dzieci w rozlicznym wieku, zarówno te starsze jak także młodsze. Bezsprzecznie zabieranie dziecka na plac zabaw jest świetnym pomysłem, bo dziecko może wtedy wspaniale spędzać czas na rześkim powietrzu w gronie swoich rówieśników.
rodzina na I Komunii Świętej
Przygotowane przez: Pawel Loj
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kostiumy do Komunii. Co powinno założyć Twoje dziecko.

Każdy dobrze wie, że dzieciaki stresują się, kiedy mają przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej. Muszą najpierw poznać cały katechizm, później przygotować się do całej mszy, pamiętać, co kiedy mówią, to naprawdę nie jest łatwe. W dodatku powinny ładnie wyglądać. Był czas, kiedy wszystkie dzieci musiały mieć alby. Chciano, żeby każde dziecko wyglądało identycznie. W niektórych parafiach nadal na Komunię ubiera się alby, ale są również parafie gdzie powróciły sukienki komunijne. Z tego powodu kolejną sprawą dla mam dziewczynek idących do Pierwszej Komunii jest zakup sukienki.
hasło
Przygotowane przez: Mannish
Podpatrzone na: Mannish

Szkraby lubią oglądać telewizję, ale trzeba selekcjonować dla nich edukacyjne programy

Nie powinniśmy zabraniać szkrabom oglądać telewizję. Faktem jest, że nie powinny ślęczeć przed ekranem zbyt długo. Zatem z głową powinniśmy selekcjonować dla nich wartościowe programy.
dzieci
Przygotowane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.
Podpatrzone na: Bird&Co Sp. z.o.o.

Czy powiemy które atrakcje dla dzieci Trójmiasto nam poleca?

Gdy udajemy się na wczasy, to powinniśmy pamiętać o naszych pociechach, o tym by się one nie zanudziły, gdyż wtenczas taki wyjazd ma szansę nie zapisać się nazbyt sympatycznie w naszej pamięci. Przez to też warto jeszcze przed wyruszeniem zobaczyć, co takiego mamy szansę zaproponować naszym pociechom i co może je najbardziej usatysfakcjonować, tak aby i one były na pewno zadowolone z tego wyjazdu.
Prezenty
Przygotowane przez: jenisrunning
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaki podarunek kupić pod choinkę? Przegląd podarunków świątecznych!

Boże Narodzenie tuż , a Wy na pewno zastanawiacie się, jaki podarek kupić najbliższym! Jeśli idzie o panie sprawa jest prostsza. Za każdym razem warto przeprowadzić mały "wywiad, żeby dowiedzieć się czego naszej kobiecie brakuje. Może być to coś z kosmetyków (dezodorant, perfumy) czy konfekcji (szalik, bluzka) ale równie dobrze może to być coś dla domu (korkociąg do wina, ścierki skrzynki na listy).
mikołaj
Przygotowane przez: julie corsi
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sezon bożonarodzeniowy – najbardziej wytężony okres w życiu każdego człowieka i najbardziej lubiany przez dzieci.

W życiu każdego człowieka są takie wydarzenia, na które oczekuje z niecierpliwością. Związane są one z różnymi znaczącymi dla człowieka datami czy uroczystościami przeważnie rodzinnymi. Niewątpliwie jednym z momentów, na który zaraz po wakacjach czeka się cały rok są Święta Bożego Narodzenia.
zabawki
Przygotowane przez: regan76
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybór twórczych zabawek działa na dziecko.

Rozwój dziecka będzie jednym z najistotniejszych faz życia od momentu narodzin. Aby dziecko prawidłowo się kształtowało prócz zbilansowanej diety jak i potrzebnych witamin wartościowa będzie rozrywka innymi słowy mówiąc zabawa. Zatem poczynając już od okresu niemowlęcego opiekunowie dobierali tak zabawki, żeby pozytywnie wpływały na dziecko. Znane będzie, że w pierwszym okresie życia dziecko do rozrywki używa jedynie gryzaczków oraz zamieszczonych nad łóżeczkiem ruchomych zabawek.
wielka brytania

Czy miłość w Anglii się opłaca? Samotni rodzice z dzieckiem mogą liczyć na wiele zapomóg

O wyszukiwaniu miłości w internecie przeczytać możemy sporo komentarzy, zarówno przychylnych jak i tych nie popierających takiego sposobu nawiązywania sympatii. Relacje zaczęte przez sieć wykraczają jednak daleko poza granice miast, województw, a nawet państw. Kto wie, czy właśnie w ten sposób nie nawiążesz długotrwałej i udanej relacji?
alba
Przygotowane przez: Tim Mansfield
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak najbardziej odpowiednio przygotować nasze dziecko do pierwszej komunii? Co jest istotne a z czym nie przesadzić? Czy istnieje coś takiego?

Wspaniała, biała sukienka, perfekcyjnie dobrane buty, wspaniale i mozolnie przygotowana fryzura, doskonale wybrana restauracja, a jeszcze lepsze menu, tłum gości, ładne prezenty i koperty, gdzie czają się banknoty... Z pewnością wielu myśli, że mowa tu o ślubie, ponieważ opis jest łudząco podobny. Nic bardziej mylnego, to obraz polskich komunii, coraz bardziej powszechny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.