Dziecko
Plac zabaw dla dzieci
Przygotowane przez: Legi
Podpatrzone na: Legi

Bezpieczne place zabaw dla dzieci - świetna zabawa oraz spore bezpieczeństwo

Plac zabaw dla dzieci to miejsce, w jakim bawią się dzieci w rozmaitym wieku, zarówno te starsze jak również młodsze. Bezspornie zabieranie dziecka na plac zabaw jest kapitalnym pomysłem, albowiem dziecko może wtedy perfekcyjnie spędzać czas na świeżym powietrzu w gronie swoich rówieśników.
rodzina na I Komunii Świętej
Przygotowane przez: Pawel Loj
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kostiumy do Komunii. Co powinno założyć Twoje dziecko.

Wszyscy dobrze wiemy, że dzieciaki stresują się, kiedy mają przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej. Muszą najpierw zapoznać się z katechizmem, potem przyszykować się do całej mszy, nie zapomnieć, co maja powiedzieć, to rzeczywiście nie jest łatwe. W dodatku muszą schludnie wyglądać. Przez pewien czas wszystkie dzieci musiały mieć alby. Stwierdzono, że najlepiej, żeby wszystkie maluchy wyglądały identycznie. W wielu parafiach nadal na Komunię ubiera się alby, ale są też parafie gdzie wróciły sukienki komunijne. Z tego powodu kolejną sprawą dla mam dziewczynek idących do Pierwszej Komunii jest zakup sukienki.
hasło
Przygotowane przez: Mannish
Podpatrzone na: Mannish

Szkraby lubią oglądać telewizję, ale trzeba selekcjonować dla nich edukacyjne programy

Nie powinniśmy zabraniać oseskom oglądać telewizję. Faktem jest, że nie wolno siedzieć przed ekranem cały dzień. Zatem z głową powinniśmy selekcjonować dla nich edukacyjne programy.
dzieci
Przygotowane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.
Podpatrzone na: Bird&Co Sp. z.o.o.

Czy powiemy które atrakcje dla dzieci Trójmiasto nam poleca?

Jeżeli udajemy się na wakacje, to powinniśmy wspomnieć o naszych pociechach, o tym aby się one nie zanudziły, gdyż wówczas taki urlop ma możliwość nie wpisać się nazbyt sympatycznie w naszej myśli. Przez to też warto jeszcze przed wyruszeniem sprawdzić, co takiego mamy szansę zaproponować naszym dzieciom oraz co może je rzeczywiście zadowolić, tak by i one były naprawdę zadowolone z tego urlopu.
Prezenty
Przygotowane przez: jenisrunning
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaki podarunek kupić pod choinkę? Przegląd podarunków świątecznych!

Boże Narodzenie tuż , a Wy na pewno zastanawiacie się, jaki podarek kupić najbliższym! Jeśli idzie o panie sprawa jest prostsza. Za każdym razem warto przeprowadzić mały "wywiad, żeby dowiedzieć się czego naszej kobiecie brakuje. Może być to coś z kosmetyków (dezodorant, perfumy) czy konfekcji (szalik, bluzka) ale równie dobrze może to być coś dla domu (korkociąg do wina, ścierki skrzynki na listy).
mikołaj
Przygotowane przez: julie corsi
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sezon bożonarodzeniowy – najbardziej wytężony okres w życiu każdego człowieka i najbardziej lubiany przez dzieci.

W życiu każdego obywatela są takie momenty, na które czeka z niecierpliwością. Związane są one z różnorodnymi ważnymi dla obywatela datami czy obchodami zwykle rodzinnymi. Niewątpliwie jednym z momentów, na który zaraz po wczasach wyczekuje się cały rok są Święta Bożego Narodzenia.
zabawki
Przygotowane przez: regan76
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybór twórczych zabawek działa na dziecko.

Rozwój dziecka jest jednym z najistotniejszych etapów życia od chwili poczęcia. By dziecko prawidłowo się kształtowało oprócz zbilansowanej diety jak i potrzebnych witamin wartościowa jest rozrywka czyli inaczej ujmując zabawa. Zatem poczynając już od okresu niemowlęcego rodzice dopasowywali w taki sposób zabawki, żeby korzystnie oddziaływały na dziecko. Znane jest, że w pierwszych chwilach życia dziecko do rozrywki wykorzystuje wyłącznie gryzaczków oraz zamieszczonych nad łóżeczkiem ruchomych ozdób.
wielka brytania

Czy miłość w Anglii się opłaca? Samotni rodzice z dzieckiem mogą liczyć na wiele zapomóg

O wyszukiwaniu miłości w internecie przeczytać możemy sporo komentarzy, zarówno przychylnych jak i tych nie popierających takiego sposobu nawiązywania sympatii. Relacje zaczęte przez sieć wykraczają jednak daleko poza granice miast, województw, a nawet państw. Kto wie, czy właśnie w ten sposób nie nawiążesz długotrwałej i udanej relacji?
alba
Przygotowane przez: Tim Mansfield
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak najbardziej odpowiednio przygotować nasze dziecko do pierwszej komunii? Co jest istotne a z czym nie przesadzić? Czy jest coś takiego?

Perfekcyjna, śnieżnobiała sukienka, precyzyjnie dobrane buty, wspaniale i dobrze układana fryzura, doskonale wybrana restauracja, a jeszcze ciekawsze menu, wielu zaproszonych, ekskluzywne prezenty i koperty, w których ukryte są banknoty... Pewnie większość pomyśli, że mówimy o ślubie, gdyż opis jest niezwykle podobny. Nic z tych rzeczy, to obraz polskich komunii, coraz bardziej powszechny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.