Ślub marzeń - jak się ubrać i co kupić?
rozmowa podczas przyjęcia
Przygotowane przez: foam
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Niesztampowe, nietypowe pomysły na drobny podarunek. Co zakupić swoim znajomym, gdy wybieramy się na przyjęcie?

Praktycznie każdy człowiek może się poszczycić mniej lub bardziej ciekawym życiem towarzyskim, opierającym się przede wszystkim o rozmaite spotkania z innymi osobami. Mogą to być zwyczajne spotkania przy kawie albo też nieco bardziej huczne imprezy, na jakich znaleźć można liczne dania oraz alkohol, w czasie jakich celebruje się pewne zdarzenia, np. następne urodziny jubilata.
kościół
Przygotowane przez: John Perry
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak udekorować kościół na najważniejszy dzień w Waszym życiu? Kilka wskazówek.

Właściwie każdy z nas wie dobrze, że dzień ślubu to właściwie jeden z najpoważniejszych dni w naszym życiu. W dodatku niemal każdy pragnie, aby w tym wyjątkowym dniu wszystko odbyło się zgodnie z planem - idealnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Jednak po pierwsze właściwie każdy, kto jest w czasie przygotowań do ślubu wie świetnie, jak mnóstwo pracy trzeba w to włożyć, po drugie zaś - chyba każdy, kto ma już ślub za sobą, wie również, że nie da się zorganizować wszystkiego w najdrobniejszych szczegółach i przewidzieć wszelkich zdarzeń, które będą miały miejsce w dniu naszego ślubu. Są jednak kwestie, na które mamy wpływ i na ich przygotowywaniu powinniśmy zdecydowanie skupić się jak najmocniej.
obrączki z białego złota
Przygotowane przez: www.PocztaKartkowa.pl

Obrączki z bielutkiego złotka, kontra taniutkie obrączki do ślubu - a więc, "drożyzna" kontra "taniocha"

Żenisz się, lub wychodzisz za mąż? Pomyśl dobrze zawczasu nad problemem w związku z obrączkami ślubnymi! W naszym felietonie przybliżymy Ci alternatywy bardziej drogie - takiego typu jak bielutkie złotko - a także te tańsze, które wcale nie są zmuszone być gorsze, czy też słabiej śliczne!
fotograf
Przygotowane przez: Nicolas Buffler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najważniejszy dzień w życiu, a może jeden z bardziej ważnych? Ślub! Jak go uczcić? Na pewno wspaniałymi zdjęciami

Są tego typu chwile w życiu, o jakich bez wątpienia możemy stwierdzić, że są szczególne. Czekamy na nie z niecierpliwością, lecz i lekkim stresem, bo nie wiemy, jak to się wszystko ułoży.
Tort na pierwsze urodziny dla dziecka
Przygotowane przez: www.sweet-home.pl
Podpatrzone na: www.sweet-home.pl

Popularne i bardzo słodkie ciasta na wszystkie okazje

Organizowane są przeważnie na wszelkiego rodzaju przyjęciach, jak wesela lub chrzciny. Ideą takich bufetów jest zapewnienie gościom możliwości spróbowania kilku rodzajów słodyczy i podanie wszystkiego w formie, która jest niezwykle atrakcyjna wizualnie.
skarpety bawełniane
Przygotowane przez: Lee Allison
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Okres zimy najlepszym momentem na kupno komfortowej pary skarpet

Okres zimy to najlepszy moment do zakupu nowych wygodnych dopełnień odzieżowych. Miękkie skarpety w okresie, kiedy za szybą dmucha deszczem to pierwsza linia obrony przed chorobą jednakowo dla najmłodszych oraz dorosłych odbiorców.
autobus
Przygotowane przez: jean-louis Zimmermann
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Który zespół muzyczny Legionowo może nam zaoferować oprawę dźwiękową?

W czasie wesela chcemy, aby różni goście się odpowiednio zabawili, dlatego poszukujemy takiego zespołu, który będzie umiał zachęcić do zabawy ludzi o różnorakim charakterze.
Romantyczna kolacja
Przygotowane przez: Didriks
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Godny polecenia patent na romantyczny wieczór z ukochaną osobą

Przygotowując nastrojowy wieczór z bliską osobą, nie powinniśmy silić się na ekstrawagancję. Najlepiej postawić na elegancką restaurację i zabrać ją na romantyczny wieczór. Najłatwiejsze pomysły są zawsze najlepsze. Urokliwa knajpka i smaczne jedzenie to sprawdzony sposób, żeby zachwycić bliską osobę.
Prezenty
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Znudziły cię sztampowe prezenty? Na 18 urodziny daj jubilatowi coś wyjątkowo szalonego

Częstokrotnie otrzymujesz niezbyt pomysłowe upominki, toteż idąc na osiemnaste urodziny swojej siostry, kolegi czy kuzyna chcesz znaleźć niestereotypowy podarunek, którym zaskoczysz jubilata albo jubilatkę. To duże wyzwanie, ale dzięki paru pomocnym radom na pewno zrobisz bliskiej ci osobie wielką radość.
rok
Przygotowane przez: Guilhem Vellut
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Już dziś wynajmij do ślubu wymarzony wóz!

Planowanie ślubu to nie jest sprawa łatwa. Obecnie salę weselną ważne jest, aby rezerwować z przynajmniej rocznym wyprzedzeniem, jednakże spora część ludzi rezerwuje ją nieraz na 2 lata przed przewidywanym terminem ślubu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.