Ślub marzeń - jak się ubrać i co kupić?
zespół
Przygotowane przez: Narcotango
Podpatrzone na: Narcotango

W jaki sposób wybrać kapelę muzyczną na wesele?

Dobór stosownej oprawy muzycznej ślubu to jedno z najważniejszych zadań planowania tego najistotniejszego wydarzenia w życiu. Trudno wesele uznać za udane, jeśli zespół muzyczny nawalił. Wesela nie da się powtórzyć, przeto Para Młoda musi być pewna swej decyzji. Warto poszukując kapeli muzyków na wesele, zwrócić uwagę na parę istotnych spraw.
kościół
Przygotowane przez: flickr.com
Podpatrzone na: flickr.com

Ozdabianie kościoła na czas uroczystości komunijnej

Komunia święta to dla dziecka jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Poza wydźwiękiem czysto religijnym, maluch docenia również fakt, że znajduje się w centrum zainteresowania, ma własnych gości, dla których w tym dniu jest priorytetem. Rodzice oraz organizatorzy uroczystości zazwyczaj starają się, żeby kościół wyglądał wtedy naprawdę uroczyście.
rozmowa podczas przyjęcia
Przygotowane przez: foam
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Niesztampowe, nietypowe pomysły na drobny podarunek. Co zakupić swoim znajomym, gdy wybieramy się na przyjęcie?

Praktycznie każdy człowiek może się poszczycić mniej lub bardziej ciekawym życiem towarzyskim, opierającym się przede wszystkim o rozmaite spotkania z innymi osobami. Mogą to być zwyczajne spotkania przy kawie albo też nieco bardziej huczne imprezy, na jakich znaleźć można liczne dania oraz alkohol, w czasie jakich celebruje się pewne zdarzenia, np. następne urodziny jubilata.
kościół
Przygotowane przez: John Perry
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak udekorować kościół na najważniejszy dzień w Waszym życiu? Kilka wskazówek.

Właściwie każdy z nas wie dobrze, że dzień ślubu to właściwie jeden z najpoważniejszych dni w naszym życiu. W dodatku niemal każdy pragnie, aby w tym wyjątkowym dniu wszystko odbyło się zgodnie z planem - idealnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Jednak po pierwsze właściwie każdy, kto jest w czasie przygotowań do ślubu wie świetnie, jak mnóstwo pracy trzeba w to włożyć, po drugie zaś - chyba każdy, kto ma już ślub za sobą, wie również, że nie da się zorganizować wszystkiego w najdrobniejszych szczegółach i przewidzieć wszelkich zdarzeń, które będą miały miejsce w dniu naszego ślubu. Są jednak kwestie, na które mamy wpływ i na ich przygotowywaniu powinniśmy zdecydowanie skupić się jak najmocniej.
obrączki z białego złota
Przygotowane przez: www.PocztaKartkowa.pl

Obrączki z bielutkiego złotka, kontra taniutkie obrączki do ślubu - a więc, "drożyzna" kontra "taniocha"

Żenisz się, lub wychodzisz za mąż? Pomyśl dobrze zawczasu nad problemem w związku z obrączkami ślubnymi! W naszym felietonie przybliżymy Ci alternatywy bardziej drogie - takiego typu jak bielutkie złotko - a także te tańsze, które wcale nie są zmuszone być gorsze, czy też słabiej śliczne!
fotograf
Przygotowane przez: Nicolas Buffler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najważniejszy dzień w życiu, a może jeden z bardziej ważnych? Ślub! Jak go uczcić? Na pewno wspaniałymi zdjęciami

Są tego typu chwile w życiu, o jakich bez wątpienia możemy stwierdzić, że są szczególne. Czekamy na nie z niecierpliwością, lecz i lekkim stresem, bo nie wiemy, jak to się wszystko ułoży.
Tort na pierwsze urodziny dla dziecka
Przygotowane przez: www.sweet-home.pl
Podpatrzone na: www.sweet-home.pl

Popularne i bardzo słodkie ciasta na wszystkie okazje

Pojawiają się przeważnie na różnego rodzaju przyjęciach, jak wesela lub chrzciny. Ideą podobnych bufetów jest zagwarantowanie gościom możliwości skosztowania z wielu odmian słodyczy i zaserwowanie wszystkiego w formie, która jest niezwykle ciekawa wizualnie.
skarpety bawełniane
Przygotowane przez: Lee Allison
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Okres zimy najlepszym momentem na kupno komfortowej pary skarpet

Okres zimy to najlepszy moment do zakupu nowych wygodnych dopełnień odzieżowych. Miękkie skarpety w okresie, kiedy za szybą dmucha deszczem to pierwsza linia obrony przed chorobą jednakowo dla najmłodszych oraz dorosłych odbiorców.
autobus
Przygotowane przez: jean-louis Zimmermann
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Który zespół muzyczny Legionowo może nam zaoferować oprawę dźwiękową?

W czasie wesela chcemy, aby różni goście się odpowiednio zabawili, dlatego poszukujemy takiego zespołu, który będzie umiał zachęcić do zabawy ludzi o różnorakim charakterze.
Romantyczna kolacja
Przygotowane przez: Didriks
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Godny polecenia patent na romantyczny wieczór z ukochaną osobą

Przygotowując nastrojowy wieczór z ukochaną osobą, nie powinniśmy zdobywać się na wymuszoną oryginalność. Najlepiej postawić na stylową restaurację i zaproponować jej romantyczną kolację. Najbanalniejsze rozwiązania zawsze się sprawdzą. Urokliwa restauracyjka i smaczne jedzenie to sprawdzony sposób, aby zachwycić ukochaną osobę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.