Ślub marzeń - jak się ubrać i co kupić?
śmiejąca się kobieta
Przygotowane przez: Nova
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Prima aprilis - czyli najśmieszniejszy dzień w roku

Ludzie uwielbiają płatać sobie żarty. Aby przekonać się o słuszności tego zdania, wystarczy sprawdzić jaką popularnością cieszą się zbiory filmików oraz opowieści opisujących interesujące kawały na prima aprilis. Niezmiernie uwielbiamy się śmiać z komicznych przypadków, jakie przytrafiają się wszystkim dookoła. Jest jednakże jeden dzień w roku, w jakim wszyscy wydają się być oskarżani o to, że spróbują nam sprawić jakiś kawał. Tym dniem jest właśnie 1 kwietnia.
jezioro
Przygotowane przez: Mark Hillary
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie wyszukać odpowiedni domek letni nad jeziorem?

Województwo pomorskie to nie jedynie region nadmorski, ale także bajeczne lasy i jeziora, które maja stale sprzymierzeńców preferujących spokojny odpoczynek w cudownie położonych ośrodkach turystycznych na ruczajami i jeziorami. To właśnie w tym miejscu swoje zloty wyznaczają kajakarze, wędkarze i grzybiarze. Gospodarze obszaru zapraszają do gościnnych hoteli, domków letniskowych nad jeziorem i pensjonatów zapewniających miłą atmosferę.
para na balu
Przygotowane przez: vdrg dansschool
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

O jakich szczegółach powinno się pamiętać planując imprezę urodzinową?

Powszechnie wiadomo, że w trakcie naszego życia w wielu przypadkach mamy okazje do szeroko rozumianego świętowania. Tego typu okoliczności stanowią również znakomitą ewentualność do spotkania się w gronie rodziny i dodatkowo naszych bliskich znajomych.
nagrobek

W jaki sposób wybierać nagrobek? Na jakie rzeczy zwrócić uwagę? Co jest najważniejsze?

Decyzja odnośnie wyboru pomnika jak i płyt nagrobkowych z pewnością nie jest prosta. Po pierwsze silne emocjonalne przeżycia związane ze stratą, z drugiej pilne obowiązki dotyczące organizacji pogrzebu. Z tym jeszcze też związana jest niezbyt duża ilość informacji odnośnie usług kamieniarskich, szczególnie niewiadomą jest kwestia kosztów.
komunia
Przygotowane przez: János Korom Dr.
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaki upominek na komunię 2016?

Powinien to być szczególny upominek – pamiątka tego szczególnego dnia. Może medalik na łańcuszku, biblia bądź ręcznie zrobiony album na zdjęcia. Pamiątką na lata z pewnością będzie własnoręczny wpis, być może wierszyk w albumie czy karcie od dziadziusiów. Być może dziecko teraz tego nie doceni, jednak za parę lat z sentymentem oraz łezką w oku powróci pewnie do takiej dedykacji.
prezent
Podpatrzone na: pixabay.com

Gdzie poszukiwać świetnych pomysłów na podarunek?

Dla wielu osób wybór prezentu dla bliskich bądź odrobinę dalszych znajomych jest nierzadko kłopotliwym działaniem. Najczęściej nie wiemy, jak dużo powinien taki prezent kosztować, jak dobrać podarunek do okoliczności i wreszcie jaki prezent mógłby się spodobać osobie, dla której jest przygotowywany.
pisanki
Przygotowane przez: Preciosa Ornela
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak zadbać o przygotowanie na Wielkanoc? Zobacz kilka ważnych wskazówek

Święta to jeden z najprzyjemniejszych okresów w roku. Jest to czas, kiedy zwykle mamy wolne w pracy i możemy choć na chwilę się zatrzymać i pomyśleć na spokojnie o szeregu istotnych dla nas kwestiach. Jest to także doskonała okazja do tego, by spotkać się z najbliższymi i spędzić wspólnie nieco czasu.
skarpety
Przygotowane przez: Eric.Ray
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie pamiątki kupować na wakacjach? Które produkty okazują się najlepsze?

Wybierając się na wakacje najczęściej prócz wypoczynku chcemy również poznać bliżej kulturę takiego miejsca. Chcemy zachować przyjemne wspomnienia, ale też przywieźć jakieś pamiątki, jakie będą nam przypominały o tym wyjeździe. Często też nie zapominamy o rodzinie i znajomych oraz przywozimy im jakieś upominki. Jakiego rodzaju pamiątki najlepiej przywozić z wakacji? Co się z reguły sprawdza?
drukarnia
Przygotowane przez: Drukarnia Kid

Rzeczy, które można osobiście zrobić na nasze wesele? Dlaczego warto czasem samemu zadbać o oryginalne dodatki albo zaproszenia?

Przygotowywanie własnego ślubu oraz wesela to długi proces, natomiast dający wiele satysfakcji z otrzymanego efektu. Z pewnością najłatwiej byłoby zlecić jakiejś firmie wykonanie całości, jednak częścią wspomnień związanych z tym wyjątkowym dniem, są również poprzedzające je przygotowania. Dlatego nie możemy pozwolić, żeby stres wziął nad tym wszystkim górę. Musimy postarać się podejść do tego spokojnie i sprawić, iż na długo zapamiętamy niesamowicie miłe i sam tak ważny dzień ślubu i przygotowania. Warto też osobiście zająć się zrobieniem części rzeczy, zamiast zlecać je komuś innemu albo też kupować gotowe w sklepach. Tego typu wykonane przez nas akcenty będą oryginalne oraz pozostaną w pamięci. Jakie rzeczy zatem możemy wykonać sami?
auto z dekoracjami ślubnymi
Przygotowane przez: flickr.com
Podpatrzone na: flickr.com

Wymarzonym autem do ślubu czyli które auto będzie odpowiednie w ten dzień?

Przygotowania do ślubu z reguły trwają dosyć długo, przynajmniej tak dzieje się wtedy, gdy chcemy, by wszystko poszło jak trzeba i abyśmy nie musieli wszystkiego robić na ostatni dzwonek. Spośród całego natłoku kwestii, którymi musimy się zająć, ważne są również takie sprawy, jak to, jakim środkiem transportu udamy się na ślub i na wesele.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.