Ślub marzeń - jak się ubrać i co kupić?
kościół
Przygotowane przez: John Perry
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak udekorować kościół na najważniejszy dzień w Waszym życiu? Kilka wskazówek.

Chyba każdy z nas wie świetnie, że dzień ślubu to niemalże jeden z najpoważniejszych dni w naszym życiu. Dodatkowo praktycznie każdy pragnie, żeby w tym jedynym dniu wszystko odbyło się zgodnie z planem - dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Jednak po pierwsze chyba każdy, kto jest w trakcie przygotowań do ślubu wie znakomicie, jak mnóstwo pracy trzeba w to włożyć, po drugie natomiast - chyba każdy, kto ma już wesele za sobą, wie również, że nie da się zorganizować wszystkiego w drobnych szczegółach i przewidzieć wszystkich zdarzeń, które będą miały miejsce w dniu naszego ślubu. Są jednak kwestie, na które mamy wpływ i na ich przygotowaniu powinniśmy bez wątpliwości skupić się jak najmocniej.
obrączki z białego złota
Przygotowane przez: www.PocztaKartkowa.pl

Obrączki z bielutkiego złotka, kontra taniutkie obrączki do ślubu - a więc, "drożyzna" kontra "taniocha"

Żenisz się, albo wychodzisz za mąż? Zastanów się zawczasu nad problemem w związku z obrączkami ślubnymi! W naszym felietonie przybliżymy Ci opcje bardziej drogie - takie jak choćby bielutkie złoto - oraz te tańsze, które to w ogóle nie muszą być gorsze, czy też słabiej ładne!
fotograf
Przygotowane przez: Nicolas Buffler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najważniejszy dzień w życiu, a może jeden z bardziej ważnych? Ślub! Jak go uczcić? Na pewno wspaniałymi zdjęciami

Istnieją takie momenty w życiu, o jakich z pewnością możemy powiedzieć, iż są wyjątkowe. Oczekujemy na nie z utęsknieniem, lecz i małymi wątpliwościami, bo nie mamy pewności, jak to się wszystko odbędzie.
skarpety bawełniane
Przygotowane przez: Lee Allison
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Okres zimy najlepszym momentem na kupno komfortowej pary skarpet

Zima to najlepszy moment na kupienie nowych wygodnych dodatków odzieżowych. Miękkie skarpety w czasie, gdy za oknem dmucha śniegiem to pierwsza linia obrony przed chorobą zarówno dla najmłodszych oraz dorosłych konsumentów.
autobus
Przygotowane przez: jean-louis Zimmermann
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Który zespół muzyczny Legionowo może nam zaoferować oprawę dźwiękową?

Podczas wesela pragniemy, aby wszyscy goście się odpowiednio zabawili, przez to poszukujemy takiego zespołu, który będzie umiał zachęcić do zabawy ludzi o przeróżnym usposobieniu.
Romantyczna kolacja
Przygotowane przez: Didriks
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Godny polecenia patent na romantyczny wieczór z ukochaną osobą

Szykując się na romantyczny wieczór z ukochaną osobą, nie musimy stawiać na awangardę. Powinniśmy postawić na stylową restaurację i zaprosić ją na romantyczny wieczór. Najbanalniejsze metody są zawsze skuteczne. Urokliwa restauracja i smaczne jedzenie to niezawodny sposób, żeby zachwycić ukochaną osobę.
wesele
Przygotowane przez: Derek Hatfield
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sukces przyjęcia weselnego zależy od właściwego zespołu

Ktokolwiek, kto planuje zaślubiny i wesele powinien się liczyć z tym, że do załatwienia jest dużo kwestii.


Sukces przyjęcia weselnego zależy od właściwego zespołu

Powodzenie weselnej zabawy zależy od nie tylko od dobrego menu, ale przede wszystkim od dobrego zespołu.
podróże
Przygotowane przez: Jarosław Pocztarski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Alternatywne pomysły na spędzenie wolnego czasu z własną rodziną

Przy okazji wszelkiego rodzaju okazji zazwyczaj we wszystkich polskich domach powtarza się niemalże ten sam schemat - rodzina zazwyczaj spotyka się przy wielkim stole, co roku rozmawiając o tym samym, a w dodatku co roku robiąc te same potrawy.
Gdańsk
Przygotowane przez: MrSco

Najlepsze pokoje

Lato nadchodzi dużymi krokami, z takiej przyczyny już dziś trzeba zacząć się do niego przygotowywać, pomyśleć choćby wstępnie o naclegach. Odpoczynek w górskim kurorcie należy planować z pewnym wyprzedzeniem, aby bez kłopotu znaleźć niedrogie oraz ciekawe oferty. Najpewniej zawsze przeprowadzić wstępną wybór najważniejszych cech hotelu, jakiego się poszukuje. Atrakcyjne noclegi szczyrk czy raczej drobne schronisko w górach? Sporo zależy tutaj od personalnych wymogów,jak i od nawyków klienta i tego czy jest on z przyjaciółmi, czy też sam.
kamerzysta
Przygotowane przez: Dino K.F. Wong
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy wybieranie filmującego na wesele to coś, z jakim należy się spieszyć? O czym wiedzieć, poszukując dobrej do tego osoby?

Każda z par, jaka zorganizowała swoje przyjęcie weselne, zdaje sobie sprawę jak dużo wysiłku oraz czasu wymaga, by wszystko funkcjonowało perfekcyjnie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.