Znajdź swoją drugą połówkę
kobieta w koszulce nocnej i pończochach
Przygotowane przez: Lorena Pérez
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Niełatwe rozmowy kochających się ludzi

Każdy z nas chce miłości i bliskości, są to jedne z największych potrzeb ludzkich, i to bez względu na wiek. W wypadku dzieci nie budzi to naszych kontrowersji. Nieco inaczej bywa w przypadku osób dorosłych. Tu temat bliskości i miłości ociera się o tabu. Niezwykle duże znaczenie ma tutaj płeć , o wiele prościej jest bowiem paniom objawiać swe emocje niż ich partnerom. Oni - z racji swego wychowania - nie przywykli do oznajmiania swych emocji, co może prowadzić do spięć.
spacer na randce
Przygotowane przez: Susanne Nilsson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Uczucie, związek i pomyślność we dwoje.

Trudno nie zgodzić się z tymi, którzy wygłaszają peany, mówiąc o szczęściu we dwoje. Zadowalający i pełen czułości związek, to jedna z fajniejszych rzeczy w życiu. Każdy z nas ma silną chęć powiązania i przywiązania społecznego. Z tego powodu, z reguły z ochotą i bez problemu porozumiewamy się, ale jak przyznać się, że szukam chłopaka UK, kiedy wydaje się, że wszyscy znajomi są już w stałych związkach. Nikt nie lubi poczucia odseparowania i niezrozumienia. Przede wszystkim pracując poza granicami kraju.
Namiot
Przygotowane przez: Oleh Slobodeniuk
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Ustaw dach nad basenem aby ochronić go przed warunkami atmosferycznymi

Prywatny basen przed domem to życzenie prawie każdego. Niektórym udaje się je zrealizować. Basen jest często wykonany przez wyspecjalizowane przedsiębiorstwo, ale przy odrobinie zaangażowania można tez na własną rękę stworzyć podobną atrakcję. Jednakże w jednym i drugim przypadku musisz trzymać się pewnych wytycznych. Nie tylko w trakcie budowy, ale również podczas użytkowania ze zbiornika wodnego. Jednym z podstawowych problemów może się okazać jakość wody.
kredki
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/

Nauka rysunku - kursy dla amatorów i ekspertów

Bezspornie w wielu przypadkach widziałeś znakomity rysunek, jaki aż zapierał Ci dech w piersiach. Patrząc na ładne rysunki nierzadko zadajemy sobie pytanie: „Z jakiej przyczyny ja tak nie umiem?”. Czasami zdołamy odczuwać nawet lekką zazdrość. Talent do rysunku to rzecz ogromnie złożona, jedni mają go od dziecka, inni powinni go sobie wypracować. To nie prawda, iż jeśli nie urodziłeś się z geniuszem do rysowania to nie masz szans, żeby go w sobie odnaleźć.
rozrywka
Przygotowane przez: wallheater
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób ciekawie oraz dynamicznie spędzać wolny czas w Gdyni?

Interesującą sugestią na ruchliwy odpoczynek jest escaperooms. Gra polega na szukaniu drzwi z zamkniętego pokoju. Gry akcji typu escape przeznaczone są dla niewielkich grup zazwyczaj od dwóch do pięciu graczy. Trzeba się jedynie wyrwać z zamkniętego pokoju. Warto kierować się zakamuflowanymi w pomieszczeniu podpowiedziami oraz przydatnymi eksponatami.
fotobudka
Przygotowane przez: Foto Szok
Podpatrzone na: http://www.foto-szok.pl/

Pamiątkowe zdjęcie z interesującego miejsca

Wykonywanie zdjęć różnymi, celowo przygotowanymi sprzętami stało się standardem już jakiś czas temu. Być może dlatego ludzie z tak dużym zaangażowaniem poszukują innych rozwiązań dla siebie, aby czymś się wyróżnić. W wielu miastach Polski można obecnie skorzystać z wyjątkowej usługi, czym jest możliwość wynajęcia fotobudki.
Zdjęcie z powietrza
Przygotowane przez: Arnaud Abadie
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Ciekawe ujęcia z lotu ptaka

To naturalne, że postęp technologiczny zaskakuje chyba każdego. Interesujące jest to, w jakim tempie powstają najnowocześniejsze modele smartfonów czy innych gadżetów technologicznych. Ich najważniejszym zadaniem jest ułatwienie człowiekowi normalnego życia w maksymalnym stopniu. Niełatwo jest sobie wyobrazić jak daleko może się to posunąć.
zabawa
Przygotowane przez: Commander, U.S. 7th Fleet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

iluzoryczna gra - jak odnaleźć właściwe miejsce?

Escape room to iluzoryczna gra. Zadaniem gracza jest uciekanie z zamkniętego pomieszczenia. Ewentualność taką gracz zdobywa po rozwiązaniu wszelkich łamigłówek i rebusów. Szarady przed komputerem są nadzwyczaj wymagające i interesujące, a to zezwoliło na zdobycie sporego popytu pośród graczy mających komputery, smartfony, bądź tablety. Gra stała się naprawdę realna i gracz sprzed ekranu komputera ma możliwość wejść osobiście do tajemniczego pomieszczenia i spróbować swoich sił, sprawdzić, czy podoła zadaniu i czmychnie z pokoju przed wyznaczonym czasem.
muzyka
Przygotowane przez: Dustin Gaffke
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co wyróżnia dobry podkład muzyczny do filmu

Muzyka ma wpływ na wyjątkowo sporo dziedzin życia. Słuchana samodzielnie spełnia potrzeby estetyczne, oprócz tego często tworzy interesującą atmosferę. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie imprez bez żywiołowego podkładu muzycznego – potrafi on doskonale podkręcić atmosferę.
przykładowy aparat fotograficzny
Przygotowane przez: See-ming Lee
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy zdajesz sobie sprawę, że możesz robić rewelacyjne zdjęcia, nie będąc profesjonalistą w dziedzinie fotografowania

Z uwagi na jakość robionych fotografii, lustrzanki, są uważane za najefektywniejsze spośród sprzętu fotograficznego. Najistotniejszymi zaletami lustrzanek są: alternatywa kadrowania, prędkość działania, głębia ostrości, rozwinięte funkcje, niski pułap szumów i krótkie czasy naświetlania. A co o tym decyduje? W lustrzankach cyfrowych , jednym z istotniejszych podzespołów jest matryca, jej rozdzielczość, poziom światłoczułości i rozmiar. Matryca zapisuje obraz. To od niej zależy, jak dobre otrzymamy odtworzenie detali, a w rezultacie - lepszą jakość wykonanej fotografii na papierze, nawet przy dość sporym jej powiększeniu. Im wyższa rozdzielczość matrycy, tym bardziej szczegółowe zdjęcie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.