Wybierz się na koncert lub do kina
pilot od telewizora
Przygotowane przez: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Program TV w internecie to fenomenalna alternatywa dla standardowej gazety

W tej chwili Internet jest prawdziwą potęga - wiedzą o tym już nawet starsi ludzie, którzy na co dzień logują się do sieci. Bez problemu uda nam się sprawdzić bieżące wiadomości ze świata, pogadać z przyjaciółmi, wysłać zdjęcia naszym bliskim oraz zrobić zakupy w sklepie www. Z całą pewnością internet ułatwia nam żywot, o ile oczywiście umiemy z niego racjonalnie korzystać. Na nieszczęście wiele ludzi przekracza magiczną granicę i nie odróżnia realności od fikcji.
przekrój - muzyka
Przygotowane przez: Piotr Drabik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Militaria online – akcesoria do samoobrony

W obecnych czasach nietrudno o atak w nieoczekiwanym momencie. Tyczy się to w szczególności niebezpiecznych okolic, ale nie tylko. Jak się okazuje nawet bezpieczne miejsca nie pozostają wolne od napastników. Jak się zabezpieczać?
perspektywa - muzyka
Przygotowane przez: Piotr Drabik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co robi obsługa techniczna imprez

Oświetlenie sceniczne pełni oczywiście ważną funkcję w czasie występów właściwie każdego rodzaju.
fajerwerki w sylwestra

Impreza sylwestrowa – Warszawa czy Toruń?

Mamy wakacje, jednak z głowy wielu osobom nie może wyskoczyć kwestia: w którym mieście spędzimy tegorocznego sylwestra? To święto nie może wszak być klapą! Nie bez znaczenia jest miejsce, w którym będziemy się bawić. Jeśli chodzi o sylwester w Toruniu nie jest to miasto oraz miejsce wybierane tylko przez mieszkańców.
Miasto Legnica
Przygotowane przez: Serge Bystro
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Legnica, miasto wielu szans, ze śmiałymi zamysłami na przyszłość

Legnica to wyjątkowe i piękne miasto. Dobre miejsce do życia mieszkańców z ciekawą ofertą dla turystów. Wciąż rosnąca, ciekawa oferta kulturalna, wielokierunkowa baza oświatowa. Korzystna oferta handlowa a także atrakcyjność oferty inwestycyjnej, czyni z Legnicy, jedno z najważniejszych centrów na planie Dolnego Śląska.
jezioro
Przygotowane przez: Mark Hillary
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie wyszukać odpowiedni domek letni nad jeziorem?

Województwo pomorskie to nie jedynie region nadmorski, ale także bajeczne lasy i jeziora, które maja stale sprzymierzeńców preferujących spokojny odpoczynek w cudownie położonych ośrodkach turystycznych na ruczajami i jeziorami. To właśnie w tym miejscu swoje zloty wyznaczają kajakarze, wędkarze i grzybiarze. Gospodarze obszaru zapraszają do gościnnych hoteli, domków letniskowych nad jeziorem i pensjonatów zapewniających miłą atmosferę.
gra na playstation
Przygotowane przez: Play Among Friends Paf
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie mamy typy gier komputerowych na różne okazje? Czy gry to zawsze strata czasy, jak sądzą niektórzy?

Gry komputerowe do świetny sposób na nudę. Dla jednych zapewne będzie to stratą czasu, natomiast dla kogoś innego wręcz przeciwnie. Jednak podstawowym argumentem przemawiającym za grami jest to, iż każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Rodzajów gier jest bowiem bardzo dużo z nastawieniem na naukę różnych umiejętności. Niektóre wzmacniają koncentrację, inne refleks, a jeszcze inne pomagają w zdobyciu wiedzy z jakiejś określonej dziedziny.
gra
Przygotowane przez: SAPPHIRE
Podpatrzone na: SAPPHIRE

Czy zainteresuje nas grepolis?

Co umożliwiają nam gry komputerowe?

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że gry komputerowe będą coraz fajniejsze, ich grafika i fabuła bardzo często okazuje się być tak niesamowicie wciągająca, że trudno nam się od nich odłączyć i zatracamy się w wirtualnym świecie. Nic więc zaskakującego, że coraz więcej osób docenia te gry, a co się z tym łączy, że pragną oni sprawdzić się w rozgrywkach z kolejnymi graczami, którzy mają ich hobby. z tego powodu właśnie nie powinno nas zaskakiwać, że co jakiś czas pojawiają się nowe oferty, które pragną odnaleźć się w polu zaciekawienia miłośników tego typu rozrywki.
ludzie
Przygotowane przez: Locus Research
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Internet – jak nas kształtuje, co proponuje, czym zaskakuje?

Prawdopodobnie nikt z nas nie jest w stanie wyobrazić sobie życia bez sieci internetowej. To w nim toczy się duża część życia prywatnego oraz zawodowego wielu z nas.
dzieci
Przygotowane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.
Podpatrzone na: Bird&Co Sp. z.o.o.

Czy powiemy które atrakcje dla dzieci Trójmiasto nam poleca?

Jeżeli wybieramy się na wczasy, to powinniśmy pamiętać o naszych dzieciach, o tym aby się one nie zanudziły, bo wówczas taki urlop ma możliwość nie wpisać się nazbyt sympatycznie w naszej myśli. Przez to też warto jeszcze przed wyruszeniem sprawdzić, co takiego mamy szansę zaoferować naszym pociechom i co ma szansę je najbardziej ucieszyć, tak by i one okazały się być naprawdę usatysfakcjonowane z tego wypoczynku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.