Wybierz się na koncert lub do kina
zabawki
Przygotowane przez: Wolfgang Lonien
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wyobraźnię należy rozwijać

Jest sporo sposobów na to, by kształtować wyobraźnię swojego dziecka. Mamy okazję mu poczytać, możemy mu zadawać różnorakie problemy oraz prosić o odpowiedź, ale też mamy szansę mu podarować zabawki, które będą zmuszały do myślenia i do przyswojenia zachowań, które na pewno przydadzą mu się również potem.
Młodzież, pokój młodzieżowy
Przygotowane przez: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Jaki znacie niezły punkt muzyczny?

Co powinien zawierać dobry sklep muzyczny? Pierwsze, co nasuwa się na myśl: płyty CD, winylowe, wejściówki na koncerty. Powinni w nim trudnić się pracownicy znający się na muzyce, potrafiący poradzić. To samo dotyczy się sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Co dodatkowo powinno się w nich znajdować?
muzyka
Przygotowane przez: Justin Higuchi
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Porządek musi być głównym elementem egzystencji wszystkich istot

Życie jest zbyt skomplikowane, więc układamy wiele spraw, jak nam wygodniej, jak łatwiej. Można to nazwać generalizacją, kiedy za wszelką cenę chcemy coś ułożyć, można nazwać to też mianem zapanowania nad porządkiem rzeczy. Zarówno z jednego, jak i z drugiego rozwiązania wyjawia się pewna oczywistość, która mówi nam, że nieistotne, jak i co, lecz zawsze będzie wszystko nazywać i segregować. Taką już mamy bowiem naturę. Ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie całych ludzkich cywilizacji: państwa, miasta, organizacji bez pewnych opanowanych schematów. Gdyby nie nazewnictwo nie istniałyby nazwy ulic, nie byłoby rejestracji, przez co odróżnialibyśmy samochody i motory po kolorach i znakach szczególnych (zarysowania, uszkodzenia).
mężczyzna w szarej koszulce
Przygotowane przez: Jordon B
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pomysł na prezent dla faceta

Nadchodzi taka okazja jak urodziny, dzień mężczyzny czy święta. Zastanawiamy się, co sprawić naszemu mężczyźnie? Pomysłów jest naprawdę dużo, ale jak wybrać taki, który mu się spodoba? Poniżej postaraliśmy się zamieścić kilka pomocnych porad. Wyrażamy nadzieję, że trochę pomożemy.

Problem większości kobiet, czyli w co się ubrać

Jeśli wybieramy się na jakąś imprezę najczęściej stoimy przed problemem jaki strój wybrać. Mężczyźni mają zdecydowanie łatwiej, dobry garnitur męski sprawdzi się właściwie przy każdej okazji. Na mniej oficjalne wydarzenia koszula i dżinsy sprawdzą się idealnie. A panie? No cóż.. Panie mają o wiele więcej możliwości wyboru, zatem i więcej czasu to zajmuje, same sukienki to temat rzeka.
Przygotowane przez: Altec Lansing

Przygotowywanie imprez w Warszawie - na co musimy zwrócić szczególną uwagę

Warszawa to stolica Polski, największa aglomeracja kraju, które skupia dużą liczbę mieszkańców, toteż nie należy się dziwić, że to właśnie tutaj postępuje bardzo błyskawicznie rozwój sektora usług. Generalnie, dzisiejsze społeczeństwo jest z reguły określane mianem społeczeństwa usługowego, gdyż większość ludzi skwapliwie korzysta z oferowanych rozwiązań.
randka
Przygotowane przez: Philip Taylor
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dlaczego warto umawiać się na randki w internecie?

Sporo osób zastanawia się dziś jak łatwo oraz skutecznie znaleźć miłość swego życia bądź też przeżyć pewną niespecjalnie zobowiązującą przygodę miłosną. Sprawa miłości i rozmaitych jej twarzy nigdy w historii nie bywała czymś prostym, lecz także nigdy przedtem współczesne społeczeństwo nie dysponowało tak specjalnymi metodami, pozwalającymi najbezpieczniej dopasować do siebie różnych partnerów, już na etapie selekcji podejmując pewne decyzje co do sensu relacji uczuciowej.
Naklejka Rilievi Fiorentini
Podpatrzone na: www.bmpolska.com

Urządzanie pustego miejsca w każdym domu

Urządzanie pustego miejsca w każdym domu

W wielu polskich domach widuje się niezagospodarowane ściany – pusta przestrzeń jest szczególnie nieestetyczna, gdy ma się do czynienia ze starym budownictwem, gdzie lokale były bardzo wysokie. Jest dużo sposobów na udekorowanie takich ścian – w ostatnim czasie popularność zyskały wszelkich rozmiarów fototapety czy malowidła, obrazy również są korzystnym pomysłem. Bardziej funkcjonalnym rozwiązaniem może się okazać zawieszenie regałów na książki, bądź dodatkowego oświetlenia – na przykład w formie plafonów. Zamontowanie takiego źródła światła pozwala na pozbycie się efektu niezagospodarowanego miejsca na ścianach.
Przygotowane przez: Darwin Bell

Jakie są możliwości aby odszukać partnera poza granicami kraju

Poszukiwanie drugiej połówki generalnie nie jest prostym zadaniem. Łączy się często z wieloletnim czekaniem i dużą liczbą rozczarowań. Co ważne, wiele osób twierdzi, że miłości nie powinno się szukać na siłę, a więc że trzeba na nią czekać, a sama przyjdzie. Wielu ludzi jednak nie podziela tego poglądu i stara się samodzielnie zadziałać na swoje życie pod tym względem.
Zestaw gier towarzyskich
Przygotowane przez: home&you
Podpatrzone na: home&you

Imprezowe planszówki

Od kilku lat gry planszowe strategiczne, logiczne czy wojenne podbijają oprócz serc młodzieży zarazem nieraz serca dorosłych. Różne osoby umawiają się przy planszówkach w domach, kawiarniach, pubach czy świetlicach. W grupie podbijają księstwa, walczą z potworami, współzawodniczą o ograniczone zapasy i skarby czy wymieniają się materiałami na średniowiecznych szlakach handlowych.
1 2 3 4 5 6 7 8
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.