Zagrajmy w...grę
kobieta w koszulce nocnej i pończochach
Przygotowane przez: Lorena Pérez
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Niełatwe rozmowy kochających się ludzi

Każdy z nas chce miłości i bliskości, są to jedne z największych potrzeb ludzkich, i to bez względu na wiek. W wypadku dzieci nie budzi to naszych kontrowersji. Nieco inaczej bywa w przypadku osób dorosłych. Tu temat bliskości i miłości ociera się o tabu. Niezwykle duże znaczenie ma tutaj płeć , o wiele prościej jest bowiem paniom objawiać swe emocje niż ich partnerom. Oni - z racji swego wychowania - nie przywykli do oznajmiania swych emocji, co może prowadzić do spięć.
rozrywka
Przygotowane przez: wallheater
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób ciekawie oraz dynamicznie spędzać wolny czas w Gdyni?

Interesującą sugestią na ruchliwy odpoczynek jest escaperooms. Gra polega na szukaniu drzwi z zamkniętego pokoju. Gry akcji typu escape przeznaczone są dla niewielkich grup zazwyczaj od dwóch do pięciu graczy. Trzeba się jedynie wyrwać z zamkniętego pokoju. Warto kierować się zakamuflowanymi w pomieszczeniu podpowiedziami oraz przydatnymi eksponatami.
JuraPark Krasiejów
Przygotowane przez: znanenieznane.pl
Podpatrzone na: znanenieznane.pl

Masz przejmujący głos dlaczego nie spróbować kariery w reklamie radiowej?

Reklama to ścisła część aktualnej nowoczesnej rzeczywistości. Codziennie jesteśmy ustawicznie wręcz bombardowani najróżniejszymi przekazami. Przebicie się na tle konkurencji motywuje firmy do wykorzystywania wielu rodzajów reklamy by zmaksymalizować szansę na dobicie do świadomości potencjalnych odbiorców.
atrakcje gdańsk gdynia sopot
Przygotowane przez: Nicolas DECOOPMAN
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zaplanowałeś urlop w Gdańsku i obecnie poszukujesz atrakcji? Masz szczęście, gdyż tu z pewnością ich nie brakuje!

Wypoczynek wakacyjny to nie tylko miłe nicnierobienie, ten okres można spędzić naprawdę aktywnie, planując coraz to nowe atrakcje. W przypadku, jeśli jedzie się na lato w rejon Gdańska, także można znaleźć sporo pasjonujących zajęć.
kupon lotto
Przygotowane przez: Ian Barbour
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Losowanie Lotto – organizuje Totalizator Sportowy

Najciekawsze propozycje, z jakimi wychodzi organizator loterii lotto, to bezsprzecznie możliwość wygrania naprawdę ogromnych pieniędzy. Taka loteria organizowana jest przez Totalizator Sportowy od lat 60. XX wieku. W kraju cieszy się ogromną popularnością, gdyż nasi rodacy ochoczo szukają szczęścia w tego typu rozrywce. Rozmaite gry oraz zabawy pieniężne są wybierane niezwykle chętnie przez wielu ludzi. Dają szanse na spełnienie marzeń, co jest bardzo ważne dla każdego człowieka.
sklep asg gdynia
Przygotowane przez: By vmario
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/


Wśród wielu ciekawych form rozrywki można wymienić między innymi paintball, który ma obecnie wielu zwolenników

Nie ulega wątpliwości, że aktualny wiek udostępnia nowe możliwości, a razem z nimi nowe źródła rozrywki. Aktualnie ludzie podejmują rozmaite wyzwania zarówno na lądzie, w wodzie, jak i w powietrzu.
plaża
Przygotowane przez: www.bieriozka.pl

Frajda dla fanów gier planszowych

Dziś frajda dla fanów gier planszowych, czyli takich, którzy preferują rozrywkę w gronie znajomych niż granie w gry typu PC albo PS. Pragniemy zaprezentować wam, serdeczni Czytelnicy dwie genialne gry planszowe – pierwsza wprowadzi gracz w świat fantasy, kolejna natomiast zmusi was abyście wybawili rodzaj ludzki.
polski iluzjonista
Przygotowane przez: Redazione Fuorigio.co
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Polski iluzjonista może nas zaskoczyć własnymi zdolnościami

Od czasu do czasu trzeba się oderwać od trudności oraz pójść gdzieś, gdzie będziemy mogli obserwować umiejętności, z którymi nie mamy na co dzień do czynienia.
Stereo, wieża
Przygotowane przez: http://www.freeimages.com
Podpatrzone na: http://www.freeimages.com

Kilka inspiracji na wieczór kawalerski w Trójmieście

W ostatnim czasie w Polsce całkiem sporą popularnością mogą pochwalić się zaaranżowane imprezy kawalerskie bądź też panieńskie. Inspiracji na spędzenie tego wyjątkowego czasu jest naprawdę sporo a tak naprawdę wszystko jest zależne od pomysłowości osób, jakie organizują niespodziankę dla pana albo też pani młodej.
port

Gry planszowe - wspaniały sposób na spędzenie czasu w gronie rodziny

Obecnie da się zauważyć wzrastające zainteresowanie wszelkiego rodzaju grami planszowymi. Po kilkuletnim niebycie powracają one w chwale, aby bawić kolejne pokolenia. Uczą i bawią, przez co stanowią wSPAniałą rozrywkę dla wszystkich.


Gry planszowe - wspaniały sposób na spędzenie czasu w gronie rodziny

Kiedyś nie było tabletów, internetu, laptopów i tym podobne - wolny czas spędzano o wiele bardziej aktywnie niż teraz: bawiono się na dworze, odwiedzano i tym podobne.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.