Ciekawy pomysł na przyrządzenie bożonarodzeniowej atmosfery również na smartfonie

przez | 24 listopada 2022
Świąteczne dzwonki na telefon komórkowy to nic innego, niż baza utworów świątecznych, które są niejako pocięte do odpowiednich długości.
Możemy znaleźć przeróżne kolędy północnoamerykańskie, francuskie, niemieckie czy wreszcie południowoamerykańskie.

ślub

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com

Poza tym moglibyśmy dojść do wniosku, że aplikacja z utworami jest ciągle uaktualniana, co jest zaznaczone w formie historii z kilku ostatnich dni. Moglibyśmy zatem kliknąć link „Nowe” (przykładowo na górze okna przeglądarki) albo przesunąć palcem w prawo. Klikając daną piosenkę zacznie ona się odtwarzać i pojawi się okienko z pytaniem, czy taki dzwonek ma być pobrany. Jeśli zdecydujemy się na „nie”, to muzyka ucichnie, a my musimy szukać dalej. Jeżeli nasza odpowiedź będzie pozytywna, to dzwonek przejdzie do bazy zainstalowanych tak w aplikacji, czy w naszym telefonie. Ze zrozumiałych powodów bardzo wiele osób wybiera dzwonek Świętego Mikołaja, gdyż mało która piosenka tak bardzo kojarzy się z Gwiazdką.
Alternatywnie być może zainteresuje nas nie tyle dzwonek na komórkę, co alarm, przy pomocy jakiego możemy zadzwonić, żeby zawołać dzieci, jakim chcemy dać jakieś podarunki. Tego typu dzwonek Świętego Mikołaja kosztuje jedynie ok. 10zł, posiada bardzo wygodną rączkę oraz jest odlany z mosiądzu. To relatywnie mały przedmiot, ma ok. 15 cm wysokości oraz 7 centymetrów szerokości. Dzwonek wydaje cichy, lecz niezwykle przyjemny odgłos, który jest uwielbiany przez małe dzieci. Swoim wyglądem przypomina antyczny szkolny dzwonek.

Jeśli Twoje potomstwo było grzeczne, należałoby taki dzwonek nabyć, aby zawczasu dziecko spodziewało się jakiegoś prezentu. Dźwięk takiego dzwonka z pewnością pozostanie na długi czas w pamięci małego szkraba.