Podarunek dla kobiety – wyzwanie dla facetów

przez | 22 września 2022
kobieta

Autor: DER-MED www.dermed.pl
Dla większości mężczyzn prezent dla żony to najtrudniejsze wyzwanie, jakiemu muszą sprostać.

Jeśli bowiem nie uda nam się prezent dla kumpla, blamaż trwa pół godziny, a żona będzie wypominać nam to przez dwa tygodnie. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy ma to być prezent na rocznicę – na przykład ślubu lub pierwszego spotkania. Obyśmy tej daty nie przegapili. Refleks to jednak połowa sukcesu, a druga to umiejętny wybór czegoś, co stanie się z jednej strony zarazem czymś niespodziewanym, a z drugiej czymś wymarzonym.

Podobno znamy naszą małżonkę jak zły (a raczej dobry) szeląg, ale gdy przychodzi nam kupić polecany tu ciekawy prezent, wpadamy w panikę. Pomyślmy, o czym od dawna marzy nasza żona, jakie ma zainteresowania, co zawsze chciała sobie kupić, a z różnych względów to sobie odmawia. Dobry prezent musi być jak czarodziejska szkatułka – odgadywać ukryte pragnienia. I nie muszą to być pragnienia frywolne – choć seksowna bielizna jest dla kobiet często dobra propozycją.

Jeżeli opisywany tekst Cię zaintrygował, to bez zwłoki kliknij ten odnośnik, gdyż on także Cię zaciekawi – to niezwykle użyteczna propozycja!

Nie kupujmy kobiecie kosmetyków, chyba że są to jakieś wyjątkowe perfumy. Skupmy się na biżuterii – jeśli nasza partnerka ją lubi, lecz nie ma w nadmiernych ilościach, ciekawej grafice, jeśli lubi sztukę, lub wymarzonej białej torebce. Kobiety marzą czasem o pięknym meblu lub starym zegarze – kupmy więc to, czego brakuje w naszym domu, a co będzie przez długie lata przypominać o wspólnej rocznicy.

Równie dobrym pomysłem jest bilet w niezwykłe miejsce, do którego chcemy porwać naszą drugą połowę. Pomyślmy, gdzie chciała zawsze pojechać. I nie musi być to wycieczka do Peru, ale uroczy weekend nad jeziorem czy na nartach. I broń Boże nie obdarowujmy żony karnetem do kosmetyczki, bo pomyśli, że uważamy, iż stała się mniej atrakcyjna (fajny prezent dla żony)! Jeśli jakikolwiek z tych pomysłów może nie trafić w gusta naszej drugiej połowy, odwiedźmy sklepy internetowe oferujące upominki na różne okazje. Czasami błądząc po stronach internetowych znajdziemy coś, co wywoła na ustach naszej ukochanej uśmiech, który umili nam nie tylko ten ważny dzień.

Źródło: