Jaki prezent dać na święta?

przez | 3 września 2022
Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Każdy z nas pamięta te chwile, kiedy w dzieciństwie wraz z rodzicami, dziadkami, wujami i kuzynostwem oczekiwało się na pierwszą gwiazdkę. Po pierwsze ażeby móc w końcu zasiąść do wieczerzy wigilijnej i po drugie – chyba dla poniektórych ważniejsze – by zajrzeć pod choinkę i w szaleńczym amoku móc rozpakować prezenty. Ach te upominki! Spędzają spanie z powiek już na długo przed uroczystościami. Frapujemy się, czym wyjątkowym zdziwić najbliższe nam osoby i jakie podarunki im ofiarować tak, by byli zadowoleni, utrafić w gust i na dodatek, by nie była to kopia z poprzednich lat. Zadanie nadzwyczaj skomplikowane. Jeżeli do tego dojdzie ogromna liczba bliskich – mamy problem.

Mikołaj wręczający prezent

Autor: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com
Kobiety: W przypadku płci pięknej zadanie będzie na pewno łatwiejsze (mym sądem). Paniom w zasadzie prościej dogodzić, starczy odpowiednio wcześniej przygotować mały „wywiadzik”, ażeby wiedzieć czego dana pani, dziewczyna potrzebuje. Jedną ucieszy sokowirówka, kaszmirowy sweter, druga ucieszy się na widok przepięknego naszyjnika, bransoletki czy klipsów. Sportsmenkę ucieszą upominki w stylu: kostium do joggingu czy rower Unibike – więcej szczegółów.

prezenty

Autor: Trevor King
Źródło: http://www.flickr.com
Panowie: Tu sytuacja się na pewno gmatwa. Ponieważ następna para ciepłych skarpet będzie elementem zapychającym szufladę, to w takim przypadku co ja mam zakupić? Wcześniej wspomniany „wywiadzik” również w przypadku panów spełnia swą rolę. Jedyny wymóg – powinien być przeprowadzony dyskretnie, żeby się mężczyzna nie zorientował, co spiskujemy. Idąc na przód tym kluczem najodpowiedniejsze upominki dla bliskich nam panów to takie, jakie odpowiadają ich zamiłowaniom a także trybowi życia. Sportowców dobrze obdarować nowym drobiazgiem – znajdzie się tutaj miejsce na najnowsze korki piłkarskie, albo kółka do deskorolki. Melomanom najwięcej frajdy przysporzy najnowszy release ukochanego muzyka. Panów podzielić można na jeszcze jedna grupę – tak zwanych gadżeciarzy. Z nimi jest o niebo prościej aniżeli z poprzednimi.

Ten materiał, który na tej witrynie publikujemy, jest niezwykle interesujący, jednak warto oprócz tego przeczytać pokrewne treści – więcej pod wskazanym adresem (http://www.pracownia-magenta.pl/).

Tutaj sprawdzą się telefony komórkowe Nokia albo bezprzewodowe słuchawki. Niezłym prezentem dla mężczyzn dbających o swój wóz będzie kompresor bądź nowe kołpaki. Wybór zależy od wcześniej zrealizowanego „wywiadu” – telefony komórkowe nokia.