Moda plus size

przez | 3 września 2022
Gdy ważymy sporo kilo pojawia się problem z wyborem ubrań. Ale kłopot ten najczęściej jest w naszej głowie. Obecnie nie jest tak, że nie robi się ubrań dla ludzi mających rozmiar 40 i większy, to raczej jest tak, że jest nam głupio powiedzieć o tym, że potrzebujemy taki rozmiar.

moda dla puszystych

Autor: amandabhslater
moda dla puszystych

Autor: thisisbossi
A prawda jest taka, że ciuchy na wieszakach są od naprawdę małych do dość dużych. Ostatnio moda dla puszystych zaczęła się niesamowicie szybko rozwijać. Można, więc kupić w galeriach handlowych takie same sweterki dla osób mających rozmiar 36 i ludzi, którzy muszą nosić rozmiar 44. Moda dla ludzi z nadwagą jest całkiem zwyczajna. Choć trzeba przyznać, że projektanci ciągle próbują tworzyć specjalne fasony dla ciuchów o dużych rozmiarach, by w pewien sposób wysmuklały one sylwetkę. To dobry pomysł, by wizualnie polepszyć figurę grubszej osoby, by i ona sama świetnie czuła się w konkretnym stroju. Pamiętajmy, że duża część dobrego look’u to właściwy nastrój konkretnej osoby.
moda dla puszystych

Autor: thisisbossi
Źródło: http://www.flickr.com/photos/thisisbossi/2948592689/
Na zimniejszy czas
W ciągu całego roku zmienna jest nie tylko aura atmosferyczna, ale zmienna jest również moda, którą można zauważyć na ulicy. Pory roku sprawiają, że zmieniamy nasze odzienie. Na jesień zima 2014 projektanci pokazują nam bardzo duży wybór. Nie chodzi tylko o fason, ale również o kolor. Jesień i zima tego roku powinny być pełne barw. Właściwą bazą będą wszystkie odcienie brązu od jasnego kremu po ciemniejszy brąz, ale dobrze do tego mieć jakiś ciekawy kolorowy dodatek. Moda dla pań i panów w każdym rozmiarze jesienią i zimą nas zaskoczy. Co ważne moda dla puszystych osób, jest wypełniona fajnymi dodatkami. Dobrze, więc nie zakrywać nadmiaru kilogramów pod za wielkimi ubraniami, bo w ten sposób tylko dodajemy sobie jeszcze kilka dodatkowych kilogramów.

Jeśli spodobał Ci się ten tekst i masz ochotę uzyskać więcej informacji, to z pomocą przyjdzie Ci odnośnik tutaj – w tamtym miejscu odnajdziesz ciekawe informacje.

Odpowiednio dopasowana odzież dla kogoś większego sprawi, że w pewnym stopniu niedoskonałości zostaną zatuszowane. Warto korzystać z opcji, jakie oferuje nam współczesna moda.

Co ważne jesienią i zimą nie trzeba tak jak latem odkrywać tak wiele ciała, a to świetna wiadomość dla osób, które muszą kupować duże ubrania. Warto też pamiętać, że zakup niewielkich ubrań jedynie uwypukli nasze niedoskonałości.