Poszukujesz nieszablonowej atrakcji bądź inspiracji na szczególny upominek? Pomyśl o grze w typie escape

przez | 27 sierpnia 2022
Impreza urodzinowa, wieczór panieński, czy po prostu nudny wieczór – wyróżnia się różne okazje, kiedy szuka się rozrywek. Co zrobić, jeśli imprezy w klubach muzycznych są już oklepane i ma się ochotę na coś naprawdę oryginalnego i niezwykłego? Można zdecydować się na wspaniałą atrakcję, jaką stanowią gry na żywo, jak chociażby Escape Room.

escape

Źródło: foter.com

Grywałeś w sieci? Na żywo też będzie fajnieŻądza przygód jest nieobca wielu osobom, szukają oni wspaniałych wrażeń i niecodziennych rozrywek. Namiastką podobnych przygód okazują się komputerowe gry przygodowe, w których gracze powinni wykazywać się sprytem oraz inteligencją, lecz oczywiście bywa to namiastką bardzo małą. Jeszcze następni szukają emocji w filmach akcji lub horrorach. Ciekawą opcją dla takich ludzi okażą się gry na żywo w typie escape. Nie są rozgrywane na ekranie komputera, ale trzeba przeżyć osobiście, uczestnicząc w ciekawej oraz pełnej tajemnic przygodzie.

Na czym to polega? W podobnych grach biorą udział grupy kilku osób. Zgromadzeni ludzie są zamknięci w specjalnym pokoju ucieczek, a ich zadanie polega na tym, żeby w wyznaczonym czasie uciec z pokoju. Pokój naturalnie jest zamknięty, lecz we wnętrzu zostały umieszczone mnogie wskazówki i ukryte klucze, które uczestnicy zabawy muszą znaleźć oraz wykorzystać w swojej misji ucieczki. Zabawa wymaga współpracy calutkiej grupy, więc najlepiej wybrać się na taką przygodę z paczką sprawdzonych przyjaciół. Coraz znaczniejszym uznaniem cieszą się gry typu escape rooms w gdańsku okazuje się jednym z miast, w którym można odwiedzić pokoje spijtanio pokoje pracownicze ucieczki i oddać się wspaniałej przygodzie.

Jest sporo ewentualności
Jeśli interesuje nas escape room Gdynia, Gdańsk i pobliskie miejscowości stanowią idealną bazę wypadową , aby zapewnić sobie właśnie taką atrakcję. Jej twórcy zadbali o liczne interesujące scenariusze rozrywki, dzięki czemu na rozgrywkę można decydować się wielokrotnie lub po prostu dostosować grę do osobistych możliwości oraz preferencji. Gry w rodzaju escape cieszą się w Polsce rosnącym powodzeniem. To ciekawa alternatywa spędzania wolnego czasu, emocjonująca oraz z pewnością zdrowsza aniżeli przesiadywanie przed ekranem komputera. Jednocześnie jest to fajna inspiracja na oryginalny prezent, przykładowo na osiemnastkę czy z okazji wieczoru kawalerskiego.