Obrączki z bielutkiego złotka, kontra taniutkie obrączki do ślubu – a więc, „drożyzna” kontra „taniocha”

przez | 6 sierpnia 2022
Żenisz się, lub wychodzisz za mąż? Zastanów się zawczasu nad problemem w związku z obrączkami ślubnymi! W naszym felietonie przybliżymy Ci alternatywy droższe – takie jak bielutkie złotko – a także te tańsze, które to wcale nie muszą być gorsze, czy mniej ładne!

tanie obrączki ślubne

Autor: Chris RubberDragon
Źródło: http://www.flickr.com
Obrączki ślubne to znak miłości pomiędzy parą ludzi. Do tradycji przynależy wymienianie się obrączkami ze złota, jednak co zrobić, kiedy ktoś posiada na nie uczulenie? w takiego typu wypadku wspaniałą alternatywą bywa białe złotko.

Kliknij ten odnośnik – ta wskazówka z witryny (www.viva-system.pl/oferta.html) pokaże zupełnie nową dawkę informacji na temat, który może okazać się warty uwagi!

Obrączki z białego złota (więcej obrączek z białego złota) mogą przypominać kolorystyką srebro, lecz są znacznie droższe, droższe nawet od tradycyjnego żółtego złota. Gładkie, bez dodatków obrączki wykonane z tego konkretnego kruszcu, nie schodzą niżej niż tysiąca złotówek. Dla wielu kobiet wyśnione bywają tego rodzaju obrączki, jednak nie wszystkie osoby na nie stać. W takim przypadku powstała alternatywna opcja obrączek ze złotka, jakimi są nie wątpiąc w to…

obrączki z białego złota

Autor: www.PocztaKartkowa.pl
Tanie obrączki ślubne (szukaj tanich obrączek ślubnych) nie oznaczają brzydoty, czy ubóstwa. Najczęściej wykonane z stali nierdzewnej, ukazują się niczym prawdziwe klejnociki pośród obrączek. Ich prezentacja w niczym nie kojarzy się z tandetą.

Tego typu taniutkie pierścionki za parę można zapłacić już zaczynając od troszkę powyżej 100 złotówek, czyli jak na tak ważną uroczystość nie bywają to bardzo duże pieniądze, jednakże uszczęśliwią twoją przyszłą żonę (albo nadchodzącego męża), dzięki ich wzornictwie i fakcie, iż się nie przepłacało! Do tego owe obrączki wspaniale udają bielutkie, lub żółciutkie złotko, a nawet mogą mieć innego rodzaju kolory, dzięki czemu będziecie mieć w posiadaniu niepowtarzalne wzorki i to za nie za bardzo duże pieniądze!