Lato powoli się kończy i pewnie nadszedł czas, aby pomyśleć na spokojnie o podarunkach na grudniowe święta

przez | 4 sierpnia 2022
Wszyscy kochamy prezenty, ale szkraby uwielbiają je najbardziej. Z tego powodu warto sprawić, by Mikołajki oraz Boże Narodzenie w tym roku były niezapomniane.
Pomimo tego, że do grudnia mamy jeszcze mnóstwo czasu, to można już dzisiaj zastanowić się nad tym, co chcemy dać swoim oseskom z okazji 6 oraz 24 grudnia.

zdjęcie weselne

Autor: JULIAN MASON
Źródło: http://www.flickr.com
Szklanka do whisky

Autor: Lars Sinda
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wiemy, że bez prezentów się nie obędzie. Nawet gdyby miały być to drobne przedmioty, to każdy brzdąc powinien coś otrzymać. Chodzi o to, żeby wywołać uśmiech na jego buzi i dać mu odrobinę szczęścia. Poza tym dzieci w przedszkolu będą na pewno rozmawiać o podarkach.

Ta solidna oferta (https://naturalhotel.pl/sala-konferencyjna-ostroda-mazury), którą przygotowaliśmy dla sympatyków opisywanej kwestii, zawiera podobne informacje na to ciekawe zagadnienie – zobacz tu.

Byłoby mu przykro, jeżeliby nie mógł się niczym podzielić. Jeżeli mamy zamiar swoim smykom zrobić prawdziwą niespodziankę, to powinniśmy przebrać się za Mikołaja. Będą zapewne bardzo szczęśliwe. Musimy tylko odpowiednio wcześnie zamówić kostium w internecie. Cały zestaw nie powinien być drogi. Składać będzie się na niego oczywiście kostium, ale także czapka, broda, wielki czarny pas oraz worek na podarki. Mikołaj przynosi prezenty wyłącznie grzecznym smykom, dlatego nasze brzdące z pewnością będą się dobrze zachowywały, gdy będą cały miesiąc oczekiwać na jego przyjście. Powinniśmy również pomyśleć o tym, żeby przebrać się w taki sposób, aby nasze urwisy nas nie rozpoznały.

Nie zapominajmy o tym, aby strój kupować odpowiednio do naszego rozmiaru. Potrzebne będzie również wypchanie brzucha poduszką. Bo czy ktokolwiek kiedyś widział chudego Mikołaja? Faktycznie – nie. Jednakże będziemy musieli skorzystać z własnej poduszki.