W jaki sposób zakupić modne buty ślubne

przez | 14 czerwca 2022
Moda ślubna zmienia się prężnie z roku na rok. Jednak co ważniejsze, panny młode coraz częściej zaczynają szukać własnego stylu i pomysłu na siebie w tym okazałym dniu, śmielej zestawiając sukienki, dodatki i obuwie ślubne.

Buty z kwiatkiem

Autor: lambsandivydesigns.com
Źródło: http://www.flickr.com

Nie ma zapewne panny młodej, jaka w dniu własnego przyrzeczenia nie pragnęłaby wyglądać pięknie. Nie zapomnijmy w tym dniu o czymś tak przyziemnym jak suknia do ślubu, która odpowiednio dobrana spowoduje, że panna młoda będzie wyglądać jeszcze piękniej, czując się w niej właściwie i komfortowo. Tak samo ważkim jest dobrze dopasować obuwie ślubne. Zanadto cienki obcas , lub hurtownia alkoholi cennik za obszerna platforma, mogłyby zniweczyć ten niesamowity dzień.

Buty ślubne panny młode na ogół nabywają na samym końcu, często nawet tuż przed przysięgą. Jednak to sprawunek od jakiego przyszła panna młoda powinna zacząć. W butach ślubnych bowiem powinna być mierzona suknia, gdyż długość sukienki ślubnej dopasowujemy do długości obcasów butów do ślubu. Istnieje zasada, że suknia ślubna powinna sięgać do samej ziemi,

Różowe buty panny młodej

Autor: Eugenio „The Wedding Traveler” WILMAN
Źródło: http://www.flickr.com

bądź wznosić się nad nią 2 cm, w taki sposób, żeby były widocznie jedynie czubki obuwia.

Wedle ostatniej mody, obuwie ślubne (np.: sklep 3i – buty ślubne) już zapewne nigdy nie będą białe. Na dobre zadomowił się nurt kolorowych butów do ślubu. W tym miejscu jednak należałoby mieć na uwadze o paru niezmiennych zasadach. Jeżeli łączymy buty do odcienia sukienki buty do ślubu winny być o odcień ciemniejsze niż odcień naszej sukienki, a ich podeszwa winna być jasna.

Jeśli panny młode postanowiły odsłonić nogi, wybierając buty do ślubu, powinny pomyśleć nie jedynie o kolorze i fasonie sukni, lecz też właściwie je dobrać do kształtu własnych nóg. Kobiety o solidnych łydkach winny wybierać obuwie na znacznym obcasie, niemniej wystrzegać się bardzo smukłych szpilek z czubkiem w obrysie migdała, nieznacznie zaokrąglonych, bez pasków dookoła kostki. Panie bez dostrzegalnego wcięcia w sąsiedztwie kostek powinny wybierać obuwie z znacznym ozdobnym paskiem wokół kostek. Buty do ślubu (na przykład takie: eleganckie obuwie ślubne), jakie będą pasować jakiejkolwiek pannie młodej to klasyczne do głębi wycięte buciki, na półsłupku, bądź lekkiej koturnie.