Jaki prezent wręczyć synowi z tak szczególnej okazji, jaką na pewno bywa Dzień Dziecka

przez | 19 maja 2022
W kalendarzu jest co najmniej kilka dni, na które dzieci oczekują z wielkim utęsknieniem. Do tych wyjątkowych 24 godzin zaliczymy imieniny, mikołajki i oczywiście Dzień Dziecka. Nasze pociechy spodziewają się, że właśnie w tym dniu otrzymają co najmniej dwa, trzy prezenty, ponieważ w końcu paczki obligatoryjnie przygotowują nie tylko rodzice, ale i dziadkowie czy chrzestni.

drukarka wielofunkcyjna

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Dla chłopaka majsterkowicza można bezdyskusyjnie kupić mały zestaw narzędzi. To żaden żart – sklepy wielkopowierzchniowe, jak np. Leroy Merlin, nierzadko przygotowują specjalną propozycję dla najmniejszych klientów. I wcale nie mamy tutaj na uwadze tylko samych zabawek, lecz zestawy, które rozwijają pomysłowość i uczą samodzielności, więc wspomniany podarunek będzie idealny dla ucznia podstawówki.

Z kolei starsi synowie mają już nieco większe oczekiwania. Gimnazjaliści będą szczęśliwi, jeśli w ozdobnym kartonie znajdą smartfon Lg. Taki zakup to całkiem duży wydatek, więc tego rodzaju dar zostanie wręczony, jeżeli podrostek pozytywnie zaskoczył rodziców: wygrał olimpiadę polonistyczną albo zdobył złoty medal w biegach na 200 metrów.

Zainteresował Cię ten tekst? Zatem spodobają Ci się ekstra źródła (http://www.gohero.pl), które dostarczą Ci więcej szczegółów na ten temat. Zachęcamy zatem do wejścia w ten link.

Tak czy siak, telefon co najmniej na kilka nadchodzących dni stanie się najlepszym druhem nastolatka – merlin.

Wraz z rozwojem nowoczesnej techniki obywatele stali się chyba trochę bardziej błyskotliwi. Piętnaście lat temu w sprzedaży były do kupienia aparaty fotograficzne, ale wtedy nikt nie myślał o fotografiach typu selfie. A obecnie takie ujęcia mają swoje 5 minut, a najsensowniej robić je telefonem, np. firmy Lg. Wszystkim nastoletnim fotografom amatorom przyda się dodatkowy dysk do przechowywania zdjęć. Z tego powodu uczniowi klasy maturalnej można ofiarować kartę pamięci Lexar wraz z funkcjonalnym adapterem. Wspomniane karty mają sporą pojemność, zatem nie zabraknie również miejsca na komiczne filmy.

aparat

Źródło: http://www.sxc.hu/
Część tych niedouczonych, lecz zagorzałych fotografów z upływem lat zapragnie wywołać co najmniej parę zrobionych wcześniej zdjęć. Teraz takie usługi są łatwo dostępne, zatem żaden fotoreporter nie powinien mieć trudności z wywołaniem wybranych ujęć. Należy jednak nadmienić, że samodzielne wydrukowanie fotografii może być bardziej ekscytujące. Warto więc szesnastolatkowi, który nie rozstaje się z aparatem, dać wysokiej jakości drukarkę firmy Lexmark, żeby młody obywatel mógł pochwalić się oryginalnymi ujęciami nie tylko na Facebooku – kliknij w odnośnik.