Niesamowity lot dronu, przepiękne filmy oraz fotografie zapewnia małe urządzenie DJI Phanton z łatwą obsługą sterowania

przez | 19 maja 2022
To naczelny tak mały, z wieloma wirnikami multikopter, prostego startu firmy DJI, użytkowanym do kręcenia filmów z powietrza. Posiada o wiele zwiększoną baterią oraz odporność na czynniki atmosferyczne. Oprócz interesującego wyglądu, dron posiada wbudowany układ autopilota Naza-M + GPS, pozwalający na solidną i dokładną charakterystykę prowadzenia lotem.

Dron

Autor: Diriye Amey
Źródło: http://www.flickr.com
Dron zawiera dedykowany weryfikator R/C. Parametry lotu i jego aplikacja zostały zaprogramowane, sformatowane i dostrojone przez konstruktorów DJI, dlatego DJI Phantom jest gotów do zapoczątkowania lotu od razu po zakupie przez konsumenta. Łatwość oraz jasność obsługi, nowoczesna technologia czy też wytrzymałość lotu sprawiają, że filmowanie z powietrza stanie się samą zabawą – wejdź na stronę www.

Multikopter jest zdecydowanie łatwym sprzętem do sterowania lotem. Nadto jest niezwykle lekki, dlatego że ma tylko 1 kilogram. A za pomocą niedużych wymiarów jest prosty w ustawianiu oraz przygotowaniu do lotu, a również w przewozie, dlatego że można go transportować w walizce specjalnie przygotowywanej oraz opracowanej do tego gatunku dronu. Zaopatrzony w zaawansowaną kamerę GoPro HERO zezwoli dostać niesamowity obraz z lotu ptaka – kamera GoPro Hero – zobacz ofertę.

GoPro HERO to aparat utworzona do sportów ekstremalnych, więc jest nadzwyczaj trwała, solidna czy też mocna na każde warunki pogodowe. Posiada również wodoszczelną obudowę. DJI Phantom posiada system GPS, który umożliwia zatrzymać multikopter w powietrzu, a również w przypadku straty sygnału z pilotem R/C, na samoczynny powrót na miejsce początku startu.

Jeżeli ten temat Cię interesuje oraz szukasz więcej danych, to pod tym hiperłączem (https://www.tvk.pl/promocje/) znajdziesz ich bardzo dużo – będą one zbliżone tematycznie, ale równie ciekawe.

Multikopter posiada baterie o sile 5200 mAh, co umożliwia na 25 minut niesamowitego lotu. Bateria ta posiada również wskaźnik naładowania, co upraszcza zaplanowanie lotu. Quadrocopter został utworzony z zużyciem zaawansowanej technologii.