Na jakie okazje możemy nałożyć suknię z cekinami?

przez | 19 marca 2022
Suknia z tzw. cekinami to tego typu kreacja, która zwraca uwagę oraz powoduje, że wygląda się bardzo ekstrawagancko. Lśniące sukienki z cekinami od pewnego czasu cieszą się znaczną popularnością w okresie karnawałowym oraz w czasie zabaw sylwestrowych.
W odpowiedni sposób zestawione z dodatkami cekiny znakomicie sprawdzą się także na weselach, na randce czy do czarnego ubrania.

Dosyć stonowana stylizacja z sukienką z cekinami będzie świetna na imprezę do firmy. Odpowiednio dobrana kolorystyka sprawi, że tego typu sukienka z cekinami nie będzie wyglądać zbyt krzykliwie, a raczej elegancko. Klasyczna mała czarna udekorowana czarnymi cekinami sukienka nie wymaga żadnych dodatków. Wystarczyłoby wyłącznie nałożyć do niej czarne rajstopy oraz szpilki.

Jeżeli nie masz pewności, czy umieszczone na niniejszej witrynie wiadomości są wystarczająco precyzyjne, to zobacz źródło (http://www.gloria.wroc.pl/uslugi-pogrzebowe/kremacja-zmarlych-lub-pochowek-w-trumnie/), które użyto do stworzenia tego artykułu.

Stylizację taką należy uzupełniać delikatnym makijażem i fryzurą z pofalowanymi lekko rozpuszczonych włosami.

hol w hotelu

Autor: Jorge Franganillo
Źródło: http://www.flickr.com
wedding shoes

Autor: Lynn B
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli tego typu sukienka jest w całości obszyta cekinami, można by do niej założyć ciemną albo szarą marynarkę. Wyciszy ona blask cekinów. Taki strój znakomicie się będzie nadawać na galę w firmie albo na wyjście z przyjaciółmi. Sukienka z cekinami może również być podstawą dla stylizacji ślubnej. Taka biała sukienka na wesele, która jest obszyta od góry do pasa beżowymi albo złotymi cekinami, będzie wyglądać gustownie, lekko oraz kobieco. Złagodzi błysk cekinów, dzięki zatem nie będziemy zbyt mocno zwracały na siebie uwagi. Znakomitym dodatkiem do tego typu stylizacji okazałyby się buty i torebka w kolorze cielistym. Make-up, który uzupełni ślubną stylizację, powinien być w odcieniu zimnego złota lub perłowy.

Jeżeli chciałabyś wyszczuplić wizualnie swą talię, to wiedz, że są również sukienki wyszczuplające. Naturalnie one także mogłyby mieć cekiny, więc będziesz się prezentować pięknie.