Jak celebrować Dzień Ojca?

przez | 9 marca 2022
Dzień Ojca jest celebrowany w naszym kraju od powyżej czterdziestu lat. Obchodzimy go każdego roku, w dniu 23 czerwca.
W ten dzień pragniemy wyrażać podziękowanie dla naszych ojców, za wszystko, co dla nas robią.

Czasami Zwyczajnie za to, że są. W jaki sposób więc obchodzić dzień taty, aby nasz tatuś czuł się ważny? Pomóż tacie w szczęśliwym spędzeniu owego dnia. Może pozwolisz mu poSPAć trochę dłużej nad ranem albo nie będziesz go zamęczać, aby coś dla Ciebie zrobił – dla odmiany. Niech będzie to jego dzień, pomóż mu to odczuć. Mógłbyś przykładowo oddać mu śniadanko do łóżeczka, donieść mu do łóżeczka poranną gazetę, zrobić mu kawkę, zanim poprosi Cię o to, bądź nim wstanie i przygotuje ją samodzielnie.
nocleg

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com

Zrób ze święta ojca święto rodzinne. To jest tak naprawdę święto rodzinne. Spędźcie ten dzień razem, mama, tato, Twoje rodzeństwo i Ty. Mógłbyś też ściągnąć dziadka, w końcu on także jest tatą. Z pewnością będzie Wam dużo raźniej. Im więcej osób, tym weselej. Nie musicie pozostać w mieszkaniu.

Zainteresował Cię nagłówek tego tekstu? Obowiązkowo sprawdź link, tam są zamieszczone jeszcze ciekawsze rzeczy, naprawdę trzeba je poznać.

Wybierzcie się do parku (jeżeli macie w pobliżu morze lub jezioro), albo w jakieś ukochane miejsce Twojego taty. Bądź pomysłowy! Gdy przychodzi do zrobienia upominku ojcu, przeważnie myślisz o kolejnym krawacie, skarpetkach, czy kosmetykach. Lecz koniec z tym. Podarunki dla tatusia nie powinny być nudne. Postaraj się i zrób cokolwiek nowego, zrealizuj coś osobiście.

Można na przykład upiec dla taty tort, przygotować jego ulubione danie na obiad. Można również zrobić własnoręcznie laurkę, albo namalować portret tatusia na filiżance i ofiarować mu ją. A może napiszesz dla tatusia piosenkę bądź wiersz.