Alternatywne pomysły na spędzenie wolnego czasu z własną rodziną

przez | 4 marca 2022
Przy okazji wszelkiego rodzaju okazji zazwyczaj we wszystkich naszych domach powtarza się niemal ten sam schemat – rodzina zazwyczaj spotyka się przy wspólnym stole, co roku rozmawiając o tym samym, a dodatkowo co roku jedząc te same potrawy.

tableau - sport

Autor: Your Best Digs
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli masz już dosyć tego rodzaju spędów rodzinnych, chciałbyś przełamać ten schemat i zrobić coś szalonego, teraz mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi, jak zrobić coś szalonego!
Rozwiązania na Wielkanoc
Wprawdzie zimowisko w górach na pewno nikogo nie zadziwia, czy myślałeś jednak kiedyś o tym, aby spędzić w górach również Wielkanoc? Taki parodniowy wyjazd z bliską rodziną może być świetnym sposobem na spędzenie tych akurat świąt. Oczywiście sporo zależy od tego, kiedy konkretnie w danym roku są święta i jaka dokładnie będzie pogoda, jednakże ostatnimi czasy zwykle to Wielkanoc w górach jest bardziej zimowa niż Boże Narodzenie ((sprawdź więcej)). Wielkanoc w górach to zresztą nie tylko nasze góry, lecz również możliwość wyjechania za granicę – na przykład we Włoszech sezon narciarski co roku trwa niemalże do początku maja! Połączenie paru dni wielkanocnych z kilkoma dodatkowymi dniami wolnego to na pewno znakomity pomysł na Wielkanoc w górach na nartach czy snowboardzie – dużo więcej przeczytasz na tej stronie.
podróże

Autor: Jarosław Pocztarski
Źródło: http://www.flickr.com
Pomysły na Boże Narodzenie
sezon

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście zimą także możecie wybrać się w góry, jednak my bez wątpienia polecamy wybranie trochę cieplejszego kierunku. Jeżeli chcesz się odciąć od panującej w kraju szarugi i mrozu, wtedy świetnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie szczególnie wyjazd w któreś ciepłe kraje.

Jeśli się na to zdecydujesz, wówczas bez wątpienia nie będziesz żałować swojej decyzji i bez wątpliwości będziesz wspominać te święta jako jedne z najlepszych świąt Bożego Narodzenia w całym swoim życiu!