O ślubie rozmawia spora grupa zakochanych par – będzie to jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu

przez | 27 lutego 2022
Wręczenie pierścionka zaręczynowego są cudowną chwilą, która zapada w pamięć na zawsze. Młodzi cieszą się i są bardzo zakochani. Po tym momencie zaczynają planować ślub.
Duża grupa par w momencie zaręczyn myśli o ślubie tylko w miły sposób.

Urządzenia

Autor: Martin Brigden
Źródło: http://www.flickr.com

Całkowicie nie martwią się tym, że przygotowania są zwykle męczące. Myślą tylko o swoim szczęściu. Jednak przychodzi już taki moment, gdy mają zaklepaną datę w kościele oraz zarezerwowany lokal. Wtedy niespodziewanie okazuje się, że to nie koniec przygotowań, a zaledwie początek. Młodzi powinni przecież wybrać jeszcze mnóstwo rzeczy – suknię, samochód, alkohol, DJ’a. Powinni też zdecydować czy chcą posiadać z tak magicznego dnia fotografie czy film. Jeżeli pragną posiadać pamiątkę w obu wersjach, to potrzebny jest im zarówno fotograf, jak i kamerzysta – np. z Małopolski – na wesele. Należy skontaktować się z jakimś fachowcem, który ma już wprawę w filmowaniu ślubów. Kamerzysta powinien starać się uchwycić wszystkie najważniejsze momenty, by później stworzyć piękny i nastrojowy film o najistotniejszym dniu młodej pary. Pod odpowiednio dobrane zdjęcia należy również podłożyć muzykę. W tej kwestii trzeba porozmawiać z młodymi, gdyż może posiadają swoje ulubione piosenki, które w szczególny sposób są związane z ich związkiem. Kamerzysta na wesele może być polecony przez znajomych.

Powinniśmy poprosić go o zaprezentowanie kilku fragmentów z jego pracą, żeby przekonać się czy trafiają w nasze gusta. Jeśli tak, to współpraca zapewne będzie efektywna.