Pamiątki ze wesela znajomych

przez | 3 stycznia 2022
Zakres usług fotograficznych jaki świadczą zakłady fotograficzne jest obecnie ogromnie szeroki. Począwszy od zdjęć wykonywanych paniom w ciąży, poprzez zdjęcia noworodków, chrzciny, fotografie rodzinne, komunijne, i z wszelkich innych świąt rodzinnych. Chcę jednak w tym miejscu skoncentrować się konkretnie na zdjęciach wykonywanych przy okazji tak ważnej uroczystości jak ślub.

zdjęcie pary młodej

Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Sama czas jakiś temu miałam możność być na ślubie mojej kuzynki i śledzić proces aranżowania zdjęć ślubnych przez fotografa (tam miał miejsce ślub). Muszę przyznać że najęty przez mą kuzynkę fotografik Ravami okazał się zawodowcem! Najpierw zasugerował młodym tzw. sesję dla narzeczonych (zupełna dla mnie nowość!) na której narzeczeni mieli możliwość zaznajomić się z fotografem, powiedzieć mu o swoich pomysłach, zaznajomić się z jego pomysłami, nieco oswoić się z aparatem oraz rozpoznać możliwości wytypowanego przez siebie fachowca.

Czy ta publikacja okazała się według Ciebie intrygująca? Jeżeli tak, to notabene więcej zobaczysz tu (www.gloria.wroc.pl/uslugi-pogrzebowe/ekshumacja/), który także rozpatruje taką sprawę.

Fotografie z tejże sesji wykorzystane zostały przy projektowaniu zaproszeń. Komunijne sesje plenerowe są także interesujące.

komunia

Autor: Shauna Hawkins
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy już nastał czekany dzień zaślubin Pan fotografik towarzyszył młodym już podczas przygotowań do uroczystości, z czego potem powstał świetny fotoreportaż. Muszę przyznać że w trakcie uroczystości kościelnych rzeczony pan fotograf wykonywał bardzo dyskretnie, z dużym wyczuciem, używał specjalistycznych obiektywów do fotografowania z dużej odległości tak aby nie zakłócić uroczystości. Mimo dużej odległości zdjęcia okazały się być kapitalnej jakości. Również doskonałe okazały się fotografie z uroczystości weselnej. Pan fotografik zrobił całą masę zdjęć do wyboru, które młodzi otrzymali w bardzo atrakcyjnej formie tak zwanej foto książki oraz rzecz jasna w postaci cyfrowej. Niezmiernie byli młodzi małżonkowie usatysfakcjonowani z pracy fotografa i ze zdjęć ślubnych, najbardziej chyba z tych w plenerze. Obydwoje uwielbiają góry, a więc na sesję plenerową zabrali swego fotografa w góry. Przepięknie wyszli na tle górskich pejzaży a pan fotografik dzielnie im towarzyszył.

Obecnie umawiają się na sesję „z brzuszkiem” gdyż kuzynka jest obecnie w trzecim trymestrze ciąży. Tak więc dobrze jest poświęcić trochę czasu aby wyszukać utalentowanego fotografa albowiem z usług jego możemy jeszcze nie jeden raz korzystać.