W jakim miejscu przygotować ślub, aby zauroczyć gości oraz posiadać boskie wspomnienia na całe życie

przez | 23 grudnia 2021
Romantyczny ślub jest pragnieniem wielu młodych kobiet, a śnieżnobiała, bajkowa suknia, Marsz Mendelsona i pompatyczne przyjęcie weselne, są tylko jego wybranymi sygnałami rozpoznawczymi. Cudowną ceremonię zaślubin można z powodzeniem zorganizować w kraju, jednak są i takie pary, które wolą wyjechać do Las Vegas lub zorganizować sobie ślub we Włoszech. Ta ostatnia propozycja wydaje się być niesłychanie niezwykła, więc poświęćmy jej nieco więcej uwagi.

Wesele

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wenecja jest bodajże najwłaściwszym miejscem, do którego winniśmy zaprosić ślubnych gości. Będą oni zdumieni pięknem włoskiej architektury i ekscytującą atmosferą tego miejsca. A nowożeńcy posiadają do wyboru wycieczkę gondolą lub marsz urokliwymi uliczkami wzdłuż wiekowych kamieniczek albo brzegów rzeki. Zdjęcia wykonane w takim plenerze zostaną oryginalną pamiątką na całe życie. A kto wytypuje Wenecję? Na taki romantyczny ślub zdecydują się przede wszystkim osoby wrażliwe, nieco rozkojarzone, a również te pasjonujące się historią Włoch i miłośnicy dobrych powieści historycznych.

Drugim godnym wskazania miejscem staje się stolica Włoch, czyli Rzym, który jest zasobny w liczne zabytki, w tym także w te z wieków starożytnych. Narzeczeni, którzy zauroczeni bywają archeologią bądź mitologią rzymską, od razu zwrócą uwagę na to miasto. Poza tym pamiętajmy, że barkowe wnętrza kościołów będą znakomicie podkreślać doniosły charakter wspomnianej uroczystości. Niejedna młoda para zostanie tutaj na dłużej – w ramach podróży poślubnejzwiedzi obiekty zabytkowe związane z tradycją chrześcijańską i mitologiczną.
Taki bajkowy ślub (VeniceSpecial) we Włoszech wymaga od współorganizatorów ogromnego nakładu pracy.

Należy nie tylko pomyśleć o samej ceremonii, ale także o zaproszonych gościach, którzy są zmuszeni pokonać kilkaset kilometrów, aby dotrzeć na Półwysep Apeniński. Narzeczeni najczęściej pracują zawodowo i nie wystarcza im już wolnych tygodni na bardziej pokaźne przygotowania. Na szczęście istnieją na rynku firmy trudniące się organizacją wesel, w tym także tych zagranicznych. Jeśli specjaliści zajmą się przygotowaniami, para młoda będzie mieć pewność, że wszystko będzie na czas, a nie za pięć dwunasta.

Kiedy uznasz, że warto poznać więcej danych powiązanych z omawianą tu problematyką, zerknij na źródło info (https://tborkowski.pl/) – tam znajdziesz analogiczne zagadnienia.

W każdym razie trudno zaprzeczyć stwierdzeniu, że o takim ślubie długo będzie się mówić w czasie familijnych spotkań.