Karma Brit Care doskonałym wyborem dla Twojego psa

przez | 21 listopada 2021
Wielu ludziom może się wydawać, iż posiadanie czworonożnego przyjaciela to błahostka, zarówno jak żywienie go. Tymczasem to rzecz jasna pożywienie oddziałuje na to, jak zachowuje się pupil, jak się czuje i jaką ma dynamikę. Wybierając karmę Brit Care posiadamy pewność, że będzie zdrowy i szczęśliwy nieustająco.

psy

Autor: Harold Meerveld
Źródło: http://www.flickr.com
Firma Brit Care w swojej ofercie ma wiele rodzajów pokarmów dla psów. Przykładowo hipoalergiczna karma (zobacz: sucha karma dla kota) dla szczeniąt wszystkich ras (4 tygodnie – 12 miesięcy). Dobra również dla ciężarnych i karmiących suk. Przyzwoicie zbilansowana, w znacznym stopniu strawna, najwyższej jakości karma pokrywająca szczególne zapotrzebowanie psiątek. Karma Brit Care nie męczy kanału żołądkowo-jelitowego. W pełni odżywcza zawartość przyczynia się do prawidłowego rozkwitu kości, stawów i zębów. Posiada w swoim składzie połączenie zbilansowanych aminokwasów, w związku z tym pozwala na wykorzystanie strawionych białek w rozwoju tkanek. Kolejny artykuł, którym jest karma Brit Care – link do storny – dla starszych zwierzaków przystosowana jest dla nich stosownie pod względem kalorycznym. Często występujące kłopoty żołądkowe u seniorów nie będą również problemem. Rekomendowana jest dla czworonogów ,którzy maja ponad 7 lat. Zawartość zbilansowanych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 oraz miedzi w formie chelatowej broni system naczyniowy przed szkodami powodowanymi przez cholesterol. Optymalne proporcje protein i tłuszczy chronią przed otyłością i także gwarantują maksymalny poziom wykorzystania energii.

Połączenie witaminy E i chlorku choliny umożliwia dobre funkcjonowanie układu nerwowego i oszczędza błonę komórkową przed wolnymi rodnikami. MOS (Oligosacharydy manozowe) dbają o zdrowie jelit, usuwają chorobotwórczą mikroflorę. W ofertach odkryjemy multum przeróżnych typów pokarmów, jednak karma brit care dla każdego psa jest zachwycającym rozwiązaniem, albowiem będzie dbała o niego od środka.

Pies

Autor: Christopher „Rice”
Źródło: http://www.flickr.com

Karmy Brit sporządzane są z naturalnych substratów, przez co zwierzęta nie są wystawione na nietolerancję żywnościową i reakcje alergiczne. Przyjmując tę karmę, Twój ulubieniec pozyska wszelakie niezbędne szczegóły do słusznego prosperowania organizmu i uchroni doskonałą wytrzymałość. Dobrotliwy wpływ karmy Brit spostrzeżemy po błyszczącej sierści, zębach bez osadu, a przede wszystkim po szczęśliwym nastroju pupila.