Jaki prezent dać na święta?

przez | 17 lipca 2021
Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Każdy z nas pamięta te chwile, kiedy w dzieciństwie wraz z rodzicami, dziadkami, wujami i kuzynostwem oczekiwało się na pierwszą gwiazdkę. Po pierwsze ażeby móc w końcu zasiąść do wieczerzy wigilijnej i po drugie – chyba dla poniektórych ważniejsze – by zajrzeć pod choinkę i w szaleńczym amoku móc rozpakować prezenty. Ach te upominki! Spędzają spanie z powiek już na długo przed uroczystościami. Frapujemy się, czym wyjątkowym zdziwić najbliższe nam osoby i jakie podarunki im ofiarować tak, by byli zadowoleni, utrafić w gust i na dodatek, by nie była to kopia z poprzednich lat. Zadanie nadzwyczaj skomplikowane. Jeżeli do tego dojdzie ogromna liczba bliskich – mamy problem.

Mikołaj wręczający prezent

Autor: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com
Kobiety: W przypadku płci pięknej zadanie będzie na pewno łatwiejsze (mym sądem). Paniom w zasadzie prościej dogodzić, starczy odpowiednio wcześniej przygotować mały „wywiadzik”, ażeby wiedzieć czego dana pani, dziewczyna potrzebuje. Jedną ucieszy sokowirówka, kaszmirowy sweter, druga ucieszy się na widok przepięknego naszyjnika, bransoletki bransoletki z cyrkoniami czy klipsów. Sportsmenkę ucieszą upominki w stylu: kostium do joggingu czy rower Unibike – więcej szczegółów.

prezenty

Autor: Trevor King
Źródło: http://www.flickr.com
Panowie: Tu sytuacja się na pewno gmatwa.

Zazwyczaj o sprawach, które nam się podobają dowiedzieliśmy się na podstawie recenzji. Może w taki sposób będzie w tej sytuacji, ponieważ zapraszam do lektury (http://www.tortytorty.pl/58-polewy-do-ciast) zbliżonego tekstu.

Ponieważ następna para ciepłych skarpet będzie elementem zapychającym szufladę, to w takim przypadku co ja mam zakupić? Wcześniej wspomniany „wywiadzik” również w przypadku panów spełnia swą rolę. Jedyny wymóg – powinien być przeprowadzony dyskretnie, żeby się mężczyzna nie zorientował, co spiskujemy. Idąc na przód tym kluczem najodpowiedniejsze upominki dla bliskich nam panów to takie, jakie odpowiadają ich zamiłowaniom a także trybowi życia. Sportowców dobrze obdarować nowym drobiazgiem – znajdzie się tutaj miejsce na najnowsze korki piłkarskie, albo kółka do deskorolki. Melomanom najwięcej frajdy przysporzy najnowszy release ukochanego muzyka. Panów podzielić można na jeszcze jedna grupę – tak zwanych gadżeciarzy. Z nimi jest o niebo prościej aniżeli z poprzednimi. Tutaj sprawdzą się telefony komórkowe Nokia albo bezprzewodowe słuchawki. Niezłym prezentem dla mężczyzn dbających o swój wóz będzie kompresor bądź nowe kołpaki. Wybór zależy od wcześniej zrealizowanego „wywiadu” – telefony komórkowe nokia.