Pani szuka pana a pan pani

przez | 10 lipca 2021
Trudno brnąć przez życie samotnie szczególnie, gdy nie mamy już nastu lat i marzy nam się stabilizacja. Jednak, jeżeli w naszym otoczeniu brakuje osoby, która wykazałaby zainteresowanie naszą osobą lub którą my sami byśmy się chcieli zainteresować, to można skorzystać z Internetu. Internet daje możliwość wstawienia ogłoszenie typu: pani szuka pana. Możliwe, że ktoś będzie zainteresowany. Ludzie wstawiają bardzo różne ogłoszenia.

randka

Autor: Segafredo Zanetti
Źródło: Segafredo Zanetti
Niektórzy piszą dużo, inni są mniej wylewni. Pewne osoby dorzucają swoje zdjęcia inne nie. Wszystko jest zależne od tego, jaki mamy charakter. Jednak, jeżeli wybieramy się na taką internetową randkę, tzn. z osobą poznaną drogą internetową to wybierzmy publiczne miejsce i poinformujmy kogoś ze znajomych, że spotykamy się z taką osobą. Nigdy nie wiadomo, kto tak naprawdę jest po drugiej stronie ekranu.

Poszukujemy swojej drugiej połówki

Dziś ludzie szukają swojego partnera/partnerki życiowe przez Internet. Nie jest to proste, bo w sieci jest pełno osób, które nie mówią prawdy, ale są również szczerzy i uczciwi ludzie, którzy w końcu chcą

kolacja

Autor: Sigma International
Źródło: Sigma International

kogoś poznać. Jeśli chodzi o wiek, to mamy cały przekrój, zaczynając od osób w wieku trzydziestu lat bez górnej granicy wieu. Bywa, że młodsi członkowie rodziny tworzą swoimi babciom lub dziadkom profile na portalach randkowych dla osób starszych. Nikt nie lubi patrzeć, jak ktoś z naszych bliskich siedzi sama cały dzień w domu i nawet nie ma, z kim porozmawiać. Bywa, że pani szuka pana, który po prostu zostanie jej bratnią duszą – A czasem młoda matka z dzieckiem chciałaby poznać odpowiedzialnego mężczyznę, który da jej i dziecku poczucie bezpieczeństwa.

Życie pisze różne scenariusze, bywa, że największy wpływ mamy na swoje życie my sami, a czasem jakieś zupełnie niespodziewane historie. Wiele osób twierdzi, że nigdy nie założyłoby profilu na portalu randkowym, a później szuka miejsca, w którym można byłoby wstawić ogłoszenie o szukaniu drugiej połówki. Bywa, że udaje się spotkać kogoś fajnego, innym razem spotkania poza Internetem okazują się totalną klapą. Wiele zależy od naszych chęci i uczciwości drugiej osoby. Może i nic nie wyjdzie z takiego poszukiwania, ale nie masensu rezygnować może akurat trafimy na tą drugą połówkę jabłka? Oczywiście zawsze będziemy mieli wątpliwości, czy da się w ogóle budować prawdziwy związek na znajomości, która rozpoczęła się w Internecie. Jednak w dzisiejszych czasach nie ma, co deprecjonować internetowych zażyłości.