Dobry zespół weselny rozkręci nawet odrobinę markotne towarzystwo

przez | 10 lipca 2021
Weselna zabawa bez odpowiedniej oprawy muzycznej wyglądałaby jak… całus bez wąsów. Muzykalna orkiestra, a właściwie zespół, ma nie tylko porywać zaproszonych do tańca, ale także organizować typowo weselne zawody. Wodzirej to zatem osoba, która zajmuje pośród członków główne miejsce.

Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku

Autor: BW Photography
Źródło: BW Photography

Dzisiaj coraz częściej zamiast muzyki granej na żywo zatrudnia się didżeja, który dysponuje wielkim zestawem utworów towarzyskich, zgromadzonym na płytach CD, a dodatkowo jest w stanie właściwie wybrać repertuar do danego towarzystwa. Kto jednakże ma porównanie, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że didżej nie ma jakichkolwiek szans w pojedynku nawet z orkiestrą muzyków hobbystów. Co przesądza o tym, że członkowie takiego zespołu są postrzegani jako profesjonaliści? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej.Dla ułatwienia załóżmy, że piszemy o 5-osobowym zespole z Kujawsko-Pomorskiego, który troszczy się o swój marketingowy wizerunek, śledząc stale komentarze swoich klientów na jednym z weselnych forów internetowych. Posiadają oni przewagę nad konkurencją, a zwłaszcza nad wodzirejami, ponieważ oferują oprócz wielkiego repertuaru, także mistrzowską grę na markowych instrumentach strunowych. Szef zespołu, Michał, odpowiedzialny także za rozmowy z klientami, od dziecka gra na perkusji, czym z początku trochę irytował członków swojej familii. Michalina to gitarzystka, podobnie jak Adam, który brzdąka na gitarze klasycznej. Do zespołu należy także

zespół na wesele

Autor: United States Navy Band
Źródło: http://www.flickr.com

Julian, z sentymentu i wykształcenia muzyk grający na instrumentach elektronicznych. Oprócz tego, z racji pozostawania projektantem stron www, zajmuje się także prowadzeniem witryny internetowej i dba, aby wszyscy wstukujący w sieć słowa kluczowe zespół weselny – kujawsko pomorskie zostali skierowani na odpowiedni adres – lub skorzystali z profilu g+ zespół na wesele kujawsko-pomorskie.

Najbardziej drogą perłą w zespole jest Jola. Dysponuje ona słowiczym altem, który zawsze wzbudza zachwyt wśród zaproszonych gości. Jej głos obejmuje parę skal muzycznych, co znacznie ułatwia jej śpiewanie piosenek. Chociaż nie uczyła się śpiewu w średniej szkole muzycznej, to niewątpliwie ma ogromny, rzadko spotykany talent. Pogłoski o tego typu artystach szybko się rozprzestrzeniają – dzisiaj wspomniana piosenkarka łączona jest tylko ze słowami zespół weselny kujawsko pomorskie, a jutro kto wie, może trafi na arenę jednego z często oglądanych programów telewizyjnych i z dnia na dzień stanie się gwiazdą show (sprawdź fireshow cena) biznesu.