Prezent najlepiej jeśli jest zaskakujący

przez | 10 lipca 2021
Czasem mała rzecz potrafi czynić cuda. W w codziennym biegu, w którym sprawy i terminy naglą, a przedmioty martwe mszczą się, warto kupić jak najwięcej praktycznych pomocników. Gubisz karty kredytowe? Nie masz gdzie trzymać kart kredytowych, a może nie możesz utrzymać porządku i potrzeba ci małej pomocy, tanich podręcznych wspomagaczy?

prezent

Autor: Lenovo
Źródło: Lenovo
Wiemy, że słowo ”wspomagacze” brzmi jakby poruszany był temat środka na zmęczenie i ciągły stres, ale nie, porozmawiamy o bardziej przyziemnych i mniej kosztownych sprawach. Będziemy mówić o kilku szczegółach, które czynią życie łatwiejszym, takich jak np. fajny futerał na pas.

To mała, a jakże pomocna rzecz.

Intryguje Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to bez ociągania kliknij tu – ta nasza strona (https://gloria.wroc.pl/) publikuje zbliżoną problematykę.

Nie musisz zapychać kieszeni portmonetką, telefonem komórkowym czy kluczami. A może nie masz kieszeni? Nie musisz też brać ze sobą plecaczka na niewielkie, acz niezbędne przedmioty. W etui na pas zmieści się wszystko, co niezbędne, a co najbardziej istotne, każdy z tych przedmiotów masz na wyciągnięcie ręki. Skoro więc chcesz otworzyć drzwi, a nie masz pod ręką kluczy nie potrzebujesz przekopywać kieszeni, wystarczy sięgnąć do etui, podobnie w sklepie – łatwo wyciągasz portfel, bez zbędnych scen.

prezent

Autor: Anders Abrahamsson
Źródło: http://www.flickr.com
A jeśli już jesteśmy w temacie portfela, to warto powiedzieć o kolejnej cudownej rzeczy – o portmonetce. To niezwykle użyteczna rzecz, ukryjesz w niej wszelkie drobniaki, małe bilony, które mogą tylko gubić się po torbie lub po kieszeniach. W portmonetce najłatwiej znaleźć drobne, a co najważniejsze pomieścisz ich tam wiele, więc zawsze znajdziesz potrzebną kwotę. Docenisz to rozwiązanie, a jeszcze bardziej będą zadowolone panie ekspedientki, które często nie posiadają groszaków.

Bardzo praktyczną rzeczą jest również portfel na łańcuszku. Nie dość, że go nie zgubisz, to jeszcze szybciej zniechęcisz potencjalnego kieszonkowca. Solidny łańcuszek to bezpieczeństwo dla twoich banknotów oraz dokumentów.

Jest jeszcze jedna przydatna rzecz, lecz nadaje się bardziej na prezent.

Jeśli chcesz uzyskać inne materiały na opisywany wątek, to sprawdź proponowane www (www.pomnikiwroclaw.pl/), które posiadają także informacje na to zagadnienie – kliknij zatem tutaj.

Myślałeś czasem, jak dać na przykład komuś na prezent pieniądze? Raczej zawsze jest z tym kłopot, bo to temat delikatny. Nie można dać po prostu do ręki, bo w taki sposób właśnie załatwiamy większość transakcji, a podarunek nie powinien być transakcją. No to jak? Koperta? Raczej nie. Lepszym rozwiązaniem są portfele do powieszenia. Co więcej, można napisać na nim życzenia, co dodaje mu należytej powagi.