Propozycje na prezent ślubny

przez | 10 lipca 2021
Idziecie na ślub i nie macie pomysłu na podarek dla młodej pary? Mamy dla was nieco sugestii, które oszczędzą wam bólu głowy przy wybieraniu prezentu ślubnego. Częste rozwiązania stosowane przez parę młodą a także weselników to: podarunki przyjmowane w formie gotówki. Nie bądźcie anonimowi i nie wstydźcie się kwoty po czym kupcie kartkę z życzeniami dla młodych. Dopiszcie parę słów, sygnujcie kartkę i gotowe.

Listę upominków weselnych kreuje młoda para. Młodzi wymyślają prezenty i przekazują spis gościom weselnym. Inną alternatywą będzie podarek niespodzianka. Tu zaczynają się schody dla weselników. Po pierwsze musicie przemyśleć jaką maksymalnie sumę przeznaczycie na prezent ślubny. Istnieje także niebezpieczeństwo, iż nabędziecie podobny upominek do tego co kupią pozostali poproszeni goście. Jeszcze większy będziecie mieli kłopot gdy nie znacie dobrze młodych. Możecie nie trafić w smak albo też nabyć podarek ślubny, jaki nie będzie potrzebny. Niżej znajdziecie parę pomysłów na trafiony podarunek ślubny.

Propozycja na podarek nr jeden – serwis obiadowy na 12 osób, podarek ponadczasowy i przydatny częstokroć na długie lata (zerknij na najciekawsze wzory). Kolejnym naszym pomysłem na upominek ślubny będzie dobry alkohol. Upominek jest bardzo bezpieczny, ponieważ alkohol jest pomysłem uniwersalnym. Butelkę dobrego trunku zwykle pijemy w towarzystwie więc chętnych do skosztowania napitku

serwis

Autor: Porcelana „Chodzież”
Źródło: Porcelana „Chodzież”

będzie wielu. Co więcej kiedy młoda para otrzyma kilka flaszek to też nic złego w tym nie ma.

Alkohol jest również praktycznym upominkiem, ponieważ można przekazać go dalej jako kolejny upominek. Z alkoholi polecamy wina. Kolejną naszą propozycją jest mebel dekoracyjny bądź dzieło malarskie. Jeżeli trochę lepiej znacie młodą parę możecie wyekwipować ich w drobny mebel (białe meble) ozdobny. Stosunkowo uniwersalny będzie obrazek. Krajobrazy i martwa natura winny pasować do większości mieszkań. Pomyślcie także nad wazonem do salonu. Pamiętajcie, że upominek ślubny powinien być w miarę uniwersalny bowiem każdy ma inny gust. Dobierzcie podarunek do wystroju wnętrza nowego domu pary młodej.

Jeśli jednak nic nie przychodzi wam do głowy to nie zakupujcie nic na siłę.

Jeżeli chcesz poznać coś naprawdę niesamowitego? Nie ma najmniejszego kłopotu – spójrz na to a satysfakcja będzie zapewnione.

Lepiej jest przekazać gotówkę, którą para młoda wyda na swoje potrzeby.