Bardzo miłym uczuciem jest zrobienie jakiegoś przedmiotu własnymi rękoma, zwłaszcza jeżeli chcemy tę rzecz podarować komuś w prezencie

przez | 10 lipca 2021
Wykonane samodzielnie prezenty są niezwykle przyjemne. Szczególnie w obecnych czasach, kiedy wszystko można kupić w supermarkecie albo w internecie.

Jeśli dostaniemy podarunek, w który ktoś włożył miłość i czas, jest nam bardzo przyjemnie i mocniej przyzwyczajamy się do podarku.
Bardzo przyjemnym podarkiem dla mamy są szkatułki drewniane. Jeżeli syn albo partner osobiście ją pokoloruje lub udekoruje (na przykład muszelkami) – tym milej będzie trzymać w niej cenne bibeloty lub kolczyki i pierścionki. Technika decoupage bazuje dokładnie na przyklejaniu do różnego rodzaju powierzchni innych elementów. Dzięki owej ozdobie pudełko decoupage, które otrzymamy, będzie unikatowe – pudełko do decoupage.

Poczekaj minutę! Zainteresował Cię artykuł? Masz chęć na kolejne dodatkowe informacje? To miłe. Wejdź w ten link i przenieś się do witryny z detalami na wybrany temat.

Będziemy w stanie pochwalić się przyjaciółką, jak wraz z dziećmi i mężem dbamy o międzyludzkie stosunki, obdarowując się własnoręcznie wykonanymi drobiazgami.

drewno

Autor: Tim Parkinson
Źródło: http://www.flickr.com
W czasach szybkiego konsumpcjonizmu trzeba od czasu do czasu zwolnić, aby stworzyć coś własnymi rękoma. Jeżeli chcemy odrobinę uprościć swoje życie i część niezbędnych materiałów nabyć, należy odwiedzić sklep decoupage – tokarnia-sosenka.com.pl/, gdzie możemy znaleźć choćby pędzle albo drewniane części niezbędne do zrobienia szkatułki.

Wyrób, który wtedy zobaczymy, będzie o wiele bliższy naszemu sercu, gdyż włożyliśmy pracę w jego wykonanie. Należy otaczać się takimi przedmiotami, gdyż są one nadzwyczajne i rzadkie. W przyszłości to właśnie takie prezenty będziemy wspominać z rozczuleniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*