Prezenty na komunię 2016

przez | 10 lipca 2021
Pierwsza komunia święta nadchodzi wielkimi krokami. Czy masz już podarunek na komunię? Czy wiesz co kupić dziecku? Podpowiadamy, jakie prezenty na komunię będą w tym roku popularne.
Tablet smartfon. Od paru lat są to jedne z najpopularniejszych upominków komunijnych. Smartfony, a więc w dużym skrócie multimedialne telefony komórkowe, jakie bardziej niż do telefonowania służą do buszowania w sieci, grania, wykonywania fotek czy oglądania filmów.

Aktualnie

komunia

Autor: Charles Clegg
Źródło: http://www.flickr.com

to nieomal nieodzowny atrybut każdego dziecka, również takiego, które przystępuje do pierwszej komunii. Tablety, ze znacznie większymi ekranami niż smartfony, mają też szersze użycie. Mogą one służyć do czytania książek, grania w nowocześniejsze gry czy szybszego surfowania po sieci. Rozpiętość cenowa podobnych przyrządów jest spora. Najtańsze, a co za tym idzie słabsze technicznie modele, kosztują już nawet blisko trzystu zł. Za te firmowe można zapłacić nawet parę tysięcy . Każdy jednakże będzie mógł odnaleźć model na własną kieszeń. Jeżeli zależy nam aby dziecko więcej czytało, kupmy mu czytnik ebook, zobacz: na tej stronie. To niewielkich rozmiarów przyrząd na którym możemy czytać książki w wersji elektronicznej.Laptop, konsola do gier. Niespodziankami z jeszcze wyższej półki, chociaż też popularnymi, są laptopy i konsole do gier. Laptopy winny mieć dobre parametry techniczne, żeby sprostać wymagającym oczekiwaniom młodych osób. Cena takiego sprzęty zaczyna się od blisko 2 tys. zł. Wciąż pożądanym podarkiem będzie tradycyjnie bicykl.

prezenty

Autor: UnknownNet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Stawiając na jego kupno, weźmy pod uwagę jego dalsze użytkowanie w następnych latach. Częstokroć rower komunijny może dziecku służyć na długo po pierwszej komunii. Szczęściem bezawaryjne, półprofesjonalne bicykle możemy zakupić już w przedziale 500 – 1000 złotych. Pozostałymi prezentami, które przetrzymały próbę czasu i są do tej pory często nabywane przez rodzicieli, chrzestnych a także rodzinę, są zegarki, medaliki oraz biżuteria. Kupując ten pierwszy, zadbajmy o to, ażeby nie był nazbyt dziecinny, ale również nie był czasomierzem dla biznesmena. Z powodzeniem może to być zegarek sportowy. Sprawdź: tutaj.

Przestudiuj więcej szczegółów w treści (https://memento-wroc.pl/) – one rzucą całkowicie nowe światło na ponoszoną w przedstawianym na tej stronie wpisie. Po prostu kliknij ten odnośnik.

Przyjęło się, że dla dziewczynek wybieramy białe zegarki, zaś dla chłopczyków czarne.