Organizujesz przyjęcie weselne? Zdecyduj się na sale weselne Białystok lub domy weselne Kraków

przez | 10 lipca 2021
Zawarcie związku małżeńskiego to szczególny dzień w życiu każdego człowieka. Będąc podstawową postacią pragniesz , aby każdy z proszonych przez Ciebie gości czuł się wygodnie i prawidłowo. Bazą, która ci to zapewni jest selekcja sali na której miałoby się odbyć przyjęcie weselne.

sala weselna

Autor: Hotel Zora Primosten Hotel Zora Primosten
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając w podobny sposób sale weselne Białystok, jak i domy weselne Kraków masz pewność, że spełnią one wszelkie Twoje oczekiwania. Stawiając na Białystok oferujemy Ci przestronne, stylowe i co najważniejsze – klimatyzowane sale w domu weselnym Gracja. Posiadasz do wyboru ich dwie: Sala Pałacowa – dwupoziomowa razem z antresolą do 135 osób, w odcieniach bieli i dodatkowo grafitu z pięknymi kryształami w stylu glamour. Sala Stylowa – mieszcząca do 230 ludzi, sala w ciekawy sposób łączy nowoczesność z klasyką, barwy przewodnie to ecru i złoto- www.mojekonferencje.pl/krakow/hotel-galaxy.

Obydwie sale oferują eleganckie, oddzielne hole i łazienki. Co więcej masz do wyboru masę atrakcji, które uprzyjemnią gościom

sala weselna

Autor: Trevor Turk
Źródło: http://www.flickr.com

uciechę: stoły regionalne, potrawy dietetyczne, fontanny czekoladowe dla miłośników słodkości, barman, taras z malowniczym ogrodem i dodatkowo obszerny i wygodny parking. W ofercie tego lokum weselnego odnaleźć można też różnorodne propozycje jakie młodej parze oferuje gospodarz, a w tym cztery kategorie menu, pokrowce na fotele stołu prezydialnego, dekoratora środka, 10% ulgi na śluby w tygodniu, kwatera dla młodej pary i dodatkowo zniżki dla pociech: do 5 roku życia – bezpłatnie , do 10 roku życia za pół ceny- spójrz na to.

Co więcej, dom weselny Gracja umiejscowiony jest blisko rynku miasta i słynie nie tylko z wytwornych, rozległych sal i fachowej obsługi lecz także z rewelacyjnej kuchni oraz różnorodnego menu przystosowanego do Państwa wymagań .

Ceny wesela nie są małe , wszystko korygowane jest pojedynczo w zależności od tego, czy robimy przyjęcie jedno czy też dwudniowe, który wariant menu wybierzemy i jakie atrakcje. Należy pamiętać jednakże, iż przy dobrym rozpoznaniu rynku, można nabyć konkurencyjne propozycje, możliwe do przyjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*