Organizujesz przyjęcie weselne? Zdecyduj się na sale weselne Białystok lub domy weselne Kraków

przez | 10 lipca 2021
Zawarcie związku małżeńskiego to szczególny dzień w życiu każdego człowieka. Będąc podstawową postacią pragniesz , aby każdy z proszonych przez Ciebie gości czuł się wygodnie i prawidłowo. Bazą, która ci to zapewni jest selekcja sali na której miałoby się odbyć przyjęcie weselne.

sala weselna

Autor: Hotel Zora Primosten Hotel Zora Primosten
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając w podobny sposób sale weselne Białystok, jak i domy weselne Kraków masz pewność, że spełnią one wszelkie Twoje oczekiwania. Stawiając na Białystok oferujemy Ci przestronne, stylowe i co najważniejsze – klimatyzowane sale w domu weselnym Gracja. Posiadasz do wyboru ich dwie: Sala Pałacowa – dwupoziomowa razem z antresolą do 135 osób, w odcieniach bieli i dodatkowo grafitu z pięknymi kryształami w stylu glamour. Sala Stylowa – mieszcząca do 230 ludzi, sala w ciekawy sposób łączy nowoczesność z klasyką, barwy przewodnie to ecru i złoto- www.mojekonferencje.pl/krakow/hotel-galaxy.

Obydwie sale oferują eleganckie, oddzielne hole i łazienki. Co więcej masz do wyboru masę atrakcji, które uprzyjemnią gościom

sala weselna

Autor: Trevor Turk
Źródło: http://www.flickr.com

uciechę: stoły regionalne, potrawy dietetyczne, fontanny czekoladowe dla miłośników słodkości, barman, taras z malowniczym ogrodem i dodatkowo obszerny i wygodny parking. W ofercie tego lokum weselnego odnaleźć można też różnorodne propozycje jakie młodej parze oferuje gospodarz, a w tym cztery kategorie menu, pokrowce na fotele stołu prezydialnego, dekoratora środka, 10% ulgi na śluby w tygodniu, kwatera dla młodej pary i dodatkowo zniżki dla pociech: do 5 roku życia – bezpłatnie , do 10 roku życia za pół ceny- spójrz na to.

Co więcej, dom weselny Gracja umiejscowiony jest blisko rynku miasta i słynie nie tylko z wytwornych, rozległych sal i fachowej obsługi lecz także z rewelacyjnej kuchni oraz różnorodnego menu przystosowanego do Państwa wymagań .

Ceny wesela nie są małe , wszystko korygowane jest pojedynczo w zależności od tego, czy robimy przyjęcie jedno czy też dwudniowe, który wariant menu wybierzemy i jakie atrakcje. Należy pamiętać jednakże, iż przy dobrym rozpoznaniu rynku, można nabyć konkurencyjne propozycje, możliwe do przyjęcia.