Parę podpowiedzi dla nastoletnich zakochanych, czyli jak bez kompleksów kupować podarunek dla ukochanej osoby

przez | 10 lipca 2021
W życiu każdej nastolatki przychodzi w końcu moment, kiedy kumpelom, a może nawet członkom najbliższej rodziny, wypada przedstawić swoją sympatię. W dzisiejszych czasach panuje właściwie moda na to, aby po ulicach paradować za rękę z ukochanym facetem. Jednakże każdy kto ma partnerkę lub chłopaka, bierze na siebie równocześnie pewne zobowiązania. Do nich na pewno zaliczymy punktualne przybywanie na umówione miejsce spotkań (czytaj randek), jak również ofiarowywanie upominków ukochanemu albo ukochanej.

Zakochani

Autor: Wyatt Fisher
Źródło: http://www.flickr.com
Zdawać by się mogło, że wybór daru nie bywa zbyt skomplikowaną sprawą – przecież zakochani ponoć rozumieją się bez słów.

Jeśli żywo intryguje Cię podnoszona w tym miejscu kwestia, oprócz tego koniecznie zobacz tekst w serwisie (http://www.scootive.pl/hulajnoga-czesci/140-kierownice) omawiającym zbliżone tematy.

Jednakże ta kwestia nie jest tak łatwa, jeżeli wreszcie staje się przed koniecznością dokonania takich zakupów.

Niektóre prezenty są, by tak rzec, uniwersalne, czyli można je spokojnie dać tak dziewczynie, jak i facetowi. Do nich wliczyć możemy np. wszystkie akcesoria potrzebne każdemu studentowi, czyli firmowe pióra bądź skórzane torby. A jeśli taki pomysł mógłby być porażką, ponieważ sympatia woli pisać cienkopisem a na lekcje chodzi jedynie z ulubionym plecaczkiem, to wtenczas warto zastanowić się, których przedmiotów wybranek używa codziennie. Kto wie, czy fantastycznym i trafionym prezentem nie będzie etui na komórkę ze śmiesznymi ilustracjami na rewersie.

Z kolei doskonały prezent dla dziewczyny to taki, który uświadamia jej, że jest niepowtarzalną osobą. Bukiet róż w każdym przypadku jest trafionym upominkiem, chociaż mężczyźni mogliby czasami zakupić też rośliny w doniczkach. Kolejnym pomysłem jest poszukanie ciekawej książki, nieoklepanej biżuterii albo flakonika droższych perfum. A z racji tego że reprezentantki płci pięknej bywają bardziej uczuciowe niż mężczyźni, to sporą radość sprawi im podarunek, który partner zrobi samodzielnie.

Czy zaciekawił Cię ten wpis? Jeżeli odpowiesz twierdząco, to kliknij tu (http://www.stajniaiskra.pl/art/24/majowka.html) i przeczytaj tam kolejne zajmujące posty. Nie czekaj!

Tak czy siak, prezent dla dziewczyny należy również dopasować do jej temperamentu.

O ile mężczyźni raczej nie mają większych trudności z wybraniem właściwego podarunku dla ukochanej, o tyle prezent dla chłopaka, a dokładniej jego wybór, może stać się dla podlotka przyczyną nocnych koszmarów > zobacz pomysły na prezent z okazji dla chłopaka. W tym przypadku asortyment dozwolonych artykułów jest dość ograniczony. Wydaje się, że najbardziej sensownym rozwiązaniem jest wybranie takiego podarunku, który umili chłopakowi uprawianie hobby. Można więc dać grę komputerową albo nawet nieduży zestaw narzędzi.