Wspaniałe opony z klasy budżetowej

przez | 10 lipca 2021
Firma, zajmująca się produkcją opon powstała w 1910 r. Opony są francuskiego pochodzenia, o najlepszej jakości. Koncern dostarcza odbiorcom opony wyróżniające się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. W chwili obecnej to 6-sty najczęściej wybierany producent opon na Starym Kontynencie. Wszystkie modele gwarantują wysoki komfort jazdy oraz redukcję hałasu. Bieżnik opon sprzyja utrzymaniu optymalnych właściwości trakcyjnych na mokrych i suchych nawierzchniach. Opony czerpią z najnowszych dostępnych technologii, dostosowane zostały do europejskich dróg oraz klimatu, a także specyficznych warunków atmosferycznych.Opony przeznaczone są głównie do samochodów klasy medium.

opony

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Opony należą do klasy ekonomicznej, inaczej nazywając – budżetowej. Gwarantują dobrą przyczepność zarówno na suchej jak i mokrej powierzchni. Zostały skonstruowane z myślą o samochodach osobowych – średniej i wyższej klasy, o przeciętnych mocach i pojemnościach silnika. (tanie nowe opony zimowe) Model ten został zaprojektowany, by gwarantować przede wszystkim optymalizację osiągów auta, z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa podczas jazdy, stąd wzmocniono wydatnie ściany boczne opon, podnosząc poziom ich wytrzymałości oraz sprawności na zakrętach.

Kierunkowa rzeźba bieżnika zapewnia dobre hamowanie na mokrych nawierzchniach wszelkiego rodzaju oraz sprzyja wydajnemu odprowadzaniu wody. Specjalnie zaprojektowana budowa bieżnika zapobiega też szybkiemu ścieraniu się. Można tutaj dostrzec zatem wyraźne zasługi dla zwiększenia ekonomiki jeżdżenia oraz oszczędności paliwa – dzięki lekkiej budowie, opony pozwalają na redukcję spalania w każdym samochodzie. Oprócz tego nie można zapomnieć o wyśmienitej sprawności modelu. Jest ona zawdzięczana materiałowi budulcowemu – nowoczesnej mieszance gumowej, która powoduje, że opony zużywają się powoli i równomiernie, dając długie przebiegi. http://www.hurtopony.pl/

opony

Autor: Autoweek USA
Źródło: http://www.flickr.com
Opony są przy tym ciche i trwałe.Producent zapewnia, że sprawdzą się one doskonale w samochodach rodzinnych, sedanach i kombi oraz w samochodach kompaktowych. Zapewniają one bezpieczeństwo jaki i wygodę jazdy, za niską cenę. Jest to ich niewątpliwym atutem i powoduje, że wielu kierowców może pozwolić sobie na ich kupno.Opony te wyśmienicie sprawdzą się zarówno w mieście, jak i przy dalszych podróżach.

Oferujemy zakup opon bezpośrednio w sklepie albo dostawę firmą kurierską – zwykle do 24H. Wskazana cena (jeśli nie zaznaczono inaczej) jest ceną za jedną sztukę opony! Cena ta zawiera podatek VAT jak i koszty przesyłki na terenie Polski. W razie jakichkolwiek pytań prosimy dzwonić lub drogą elektroniczną.